انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
(2016-01-08 03:10 PM)حامد2330 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این اسلحه خیلی شبیه دو عقابه من میخوام بخرمش. لطفا راهنمایی بفرمایید که برند و مدلش چیه و آیا نزدیک زنه یا دور زن
و از همه مهمتر قیمتش با جواز چنده حدودا

[تصویر: IMG-20160108-143950.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از طول لولش معلومه دورزن هست.بیشتر تکلول های توی ایران هم دورزن هستند.البته ما در برابر بزرگان سایت چیزی نیستیم
دوستان راهنمایی بفرمایند
رو بدنه اسلحه عکس دو تا مرغابی داره
هر چی تو نت گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم
(2016-01-08 03:23 PM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-08 03:10 PM)حامد2330 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این اسلحه خیلی شبیه دو عقابه من میخوام بخرمش. لطفا راهنمایی بفرمایید که برند و مدلش چیه و آیا نزدیک زنه یا دور زن

از طول لولش معلومه دورزن هست.بیشتر تکلول های توی ایران هم دورزن هستند.البته ما در برابر بزرگان سایت چیزی نیستیم
طول لولهش حدود 4 سانت از دو عقاب بلدتره

سلام دوستان

دوستان گلم لطفا سریع پاسخ بدید . فکر کنید واسه خودتون میخرید فردا اگه قسمت بشه میخوام معامله ش کنم
کسی نیست جواب منو بدهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
با سلام
حامد جان به بنظر بنده که کوچیکت هستم دور این جور سلاح ها رو خط قرمز بکش تفنگ شما که مارکش هم داخل عکس خودتون معلوم(DELTA) هست یا مارک های مشابه مثل RISE , MAX و... که روی اکثرشون شکل عقاب هست ولی ربطی به سلاح دو عقاب معروف ندارند این جور سلاح ها که ظاهرشون هم کاملا گواه هست سلاح های کارگاهی و درجه چندم ترک هستن که اصلا ارزش خرید ندارند(حیف نیست یکی از 3 موقعیت خرید سلاحتون را حرام کنید؟؟؟)
(2016-01-08 04:25 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
حامد جان به بنظر بنده که کوچیکت هستم دور این جور سلاح ها رو خط قرمز بکش تفنگ شما که مارکش هم داخل عکس خودتون معلوم(DELTA) هست یا مارک های مشابه مثل RISE , MAX و... که روی اکثرشون شکل عقاب هست ولی ربطی به سلاح دو عقاب معروف ندارند این جور سلاح ها که ظاهرشون هم کاملا گواه هست سلاح های کارگاهی و درجه چندم ترک هستن که اصلا ارزش خرید ندارند(حیف نیست یکی از 3 موقعیت خرید سلاحتون را حرام کنید؟؟؟)

ممون از راهنماییت دوست عزیز
با این اسلحه امروز تیر انداختم 4 پاره و اسلاک هم زدم بنظر اسلحه خوبی بود فقط همین مارکش منو یکم دودل کرده بود
(2016-01-08 05:01 PM)حامد2330 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-08 04:25 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

ممون از راهنماییت دوست عزیز
با این اسلحه امروز تیر انداختم 4 پاره و اسلاک هم زدم بنظر اسلحه خوبی بود فقط همین مارکش منو یکم دودل ه بود
یادت باشه هیچ تفنگی با دو یا دهتا شلیک مشکلی براش پیش نیاد این مارک ها دستساز مردم ترکیه یا کارگاه هایکوچک هست تا سه سال نمیتونی بفروشیش اگه خریدی
آقا عجله نکن قشنگ تحقیق کن بعد
خب آقا حامد پول بیشتر بذار یه تفنگ آکار بخر چرا خودتو تو دردسرمیندازی زورت که نکردن این تکلول بی نام و نشان رو بخری تازه با دیدن یک تفنگ هول نشو برو چند نوع دیگه هم ببین بعد هر کدوم بهتره بخر.برو یه اسلحه فروشی مجهز البته قانونی چنتا ساچمه ای نگاه کن.تازه توهین نباشه قیافه این تکلول هم که زیاد خوب نیست چرا شیفته اش شدین نمیدونم.
در ضمن این خیلی مهمه که چن سال دست این یارو که ازش میخوای بخری بوده چون کسی که شغلش اسلحه فروشی نباشه بخواد تفنگش رو بفروشه یکم مشکوکه اگه که3یا4و5سال دستش هست حتما مشکل داره اما اگه زیادتر دستش بوده به احتمال زیاد دل زده شده
(2016-01-08 06:15 PM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب آقا حامد پول بیشتر بذار یه تفنگ آکار بخر چرا خودتو تو دردسرمیندازی زورت که نکردن این تکلول بی نام و نشان رو بخری تازه با دیدن یک تفنگ هول نشو برو چند نوع دیگه هم ببین بعد هر کدوم بهتره بخر.برو یه اسلحه فروشی مجهز البته قانونی چنتا ساچمه ای نگاه کن.تازه توهین نباشه قیافه این تکلول هم که زیاد خوب نیست چرا شیفته اش شدین نمیدونم.
در ضمن این خیلی مهمه که چن سال دست این یارو که ازش میخوای بخری بوده چون کسی که شغلش اسلحه فروشی نباشه بخواد تفنگش رو بفروشه یکم مشکوکه اگه که3یا4و5سال دستش هست حتما مشکل داره اما اگه زیادتر دستش بوده به احتمال زیاد دل زده شده

ممنون از همه دوستان

دلیل شیفتگی من بیشتر بخاطر این بود گه قرار با پی سی پی طاق بزنیم
پی سی پی ای تی 44 با دوربین و تلمبه بدم به اضافه 300تومن پول نقد اینو بگیرم
بادی هرچی هم باشه نمیتونه آسیب بدنی وارد کنه اما ساچمه ای بد حتی داشتیم قتل غیر عمد هم اتفاق افتاده یا در اثر پکیدن لول از جلو ترکش وارد دست شده تازه این بهترین اتفاقی هست که میتونه بیوفته بدترینش اینه لول از وسط یا جانلوله بترکه
سلام آقا حامد 2330من با این اسلحه کار کردم یکی از دوستام داره این اسلحه فقط لولش خوبه لولش گوشتی هست طول لولش 75سانته(تقریبی )الگوی پخش خوبی هم داره چند تا ایراد داره یکی این که چکشی هست و دوم این که محل اتصال قنداق به کپ خیلی ساده و به قول معروف الکی به هم وصل شدن قنداقشون زود میشکنه تو رنج قیمت 2تومن خوبه ولی با کمی پول بیشتر میتونی بهترشو بگیری در کل تصمیم نهایی رو باید خودت بگیری .بنده از دوستانی که این اسلحه رو دارن معذرت خواهی میکنم ناراحت نشن این نظر شخصی بنده هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
لینک مرجع