انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
(2015-05-17 11:00 AM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عاشق سلاحهای چخماقیم ولی دولول بغل
یکم زیاد نیس(قیمت)؟

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.با دولول بغل چخماقی*کاملا موافقم...واقعا کلاس و عشقی برای خودش داره...توپ.Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)بنظر من هم:برای تک ترک*اونم قیمت دولتی=قیمتش گرون است.Khansariha (8)Khansariha (256)
دوستان سلام!
سلاح تک لول ترکی چه مارکی خوبه??
سلاح دوعقاب تک لول صفر برای خریدن هست یا همشون قدیمی اند??
(2015-05-17 06:23 PM)benyaminshaho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام!
سلاح تک لول ترکی چه مارکی خوبه??
سلاح دوعقاب تک لول صفر برای خریدن هست یا همشون قدیمی اند??

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دو عقاب واقعا مارک خوب و امتحان پس داده است...چون تولیدش متوقف نشده و توی طرح 90 هم تعداد بیشمار سلاح ترک*با انواع مارکها و کیفیتها وارد کشور شد=جواب سوال دوم شما مثبت است...بله آکبندش یا بهتر بگم در حد آکبندش هم توی بازار پیدا میشه(نه این مارک*تمام مارکهای ترک= در حد آکبندش توی بازار هست).Khansariha (8)Khansariha (256)
کدام یک از برندهای ترک کیفیت بهتری نسبت به سایر برندهای دارد؟
الف)آکار
ب)آپولو
ج)یلدیز
د)تمام موارد!!!
Khansariha (214)
دوست گرامی فکر میکنم سوالتون رو جای مناسبی مطرح نکردید،اما توی این سه تا فکر میکنم اول آپولوی سارسیلماز بشه،دوم یلیدیز وسوم آکار که این مسئله تاحدی هم سلیقه ای هست.ولی در کل برند هوگلو به نظرم برند اول ترکیه باشه
(2015-07-07 06:47 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدام یک از برندهای ترک کیفیت بهتری نسبت به سایر برندهای دارد؟
الف)آکار
ب)آپولو
ج)یلدیز
د)تمام موارد!!!
Khansariha (214)

ورودتونو به انجمن خوشامد میگم لطفا سوالتونو اینجا مطرح کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو بازار تفنگ تک لولی هست که روش عکس یه عقا ب با پرهای باز چاپ شده که اونو به جای دو عقاب به خیلی ها فروختن مواظب باشین به شما نندازن
بدا به حال اون فروشنده که یک عقابو به جای دوعقاب قالب کرده به مشتری بیچاره ( یه جمله معروفی طرفای ماهست که به این جور ادما میگن بخاطر گناهانی که انجام داده قبراینقدر این ادمو فشار میده که دربچگی شیری که مادر بهش داده رو بالا میاره ) و لابد گفته اون یکی عقاب دیگه رفته واسه بچه ش شکار بکشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وبه IQ خریدارهم باید جایزه نبل داد /
این دوره وزمونه طوری شده که باید برای هرکاری و خرید وفروش هرجنسی با هر قیمتی بایدمشورت کرد/ همانگونه که خداوند سبحان در قران پیروز میفرماید ( وامرهم شوری بینهم) مشورت به حدی مهم ومفیده که خداوند یکی از سوره های قران پیروز رو ( شوری ) نامگذاری فرموده اند //
حرف حسابتر از این منمیشه. قربون کلامت.
باسلام خدمت دوستان

من الان نخجیر 1دارم راضیم ولی قبلا دوعقاب ترک داشتم فوق العاده بود اول وزنش خیلی مناسب دوم ماشه و ضامن مطمئن سوم راحتی درتیراندازی بهترین خاطرات راباهاش دارم .[/quote]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
لینک مرجع