انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
(2014-02-21 11:23 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)یک تفنگ همین نیم ساعت پیش دیدم
عکس هم ازش گرفتم ولی خوب نور کافی نبود
با توجه به تصاویر تا چه قیمتی بگیرم خوبه؟
ضمنا لولای اتصال کپ به لول یکم،خیلی کم شاید 0.1 میل لقی داشت که طرف میگفت باید پیچش رو سفت کنی یا پیچ رو بر عکس ببندی،, والبته برای تفنگ با این عمر طبیعیه ،داخل لول رو نگاه کردم صاف بود و صیقلی وسیستم ماشه و بقیه چیزاش سالم بود
دوستان لطفا راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
Khansariha (48)
Khansariha (256)

سلام دوستان راهنمایی !!!!لطفا
Khansariha (214)Khansariha (48)Khansariha (256)
دوست عزیز جناب بسطامی دوعقابه طرفای ما زیاده و تفنگ خوب و بزنی هستش اگه لول و کروم کاریش سالم باشه خب میشه گفت دور و بر 2/5 می ارزه فقط امتحانش کنید که چفت و بستش مشکل نداشته باشن
سلام
دوستان کسی درباره اینکه چه نمره ای رو خوب میزنه نمیدونه ؟؟؟
درباره شلیک چهار پاره و اسلاگ این مسئله صدق میکنه ؟؟؟؟ Khansariha (256)
(2014-05-11 01:11 AM)AREF . H . V نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی درباره اینکه چه نمره ای رو خوب میزنه نمیدونه ؟؟؟
درباره شلیک چهار پاره و اسلاگ این مسئله صدق میکنه ؟؟؟؟ Khansariha (256)

من داشتم تا دلت بخواد باهاش چهار پاره استرلینگ ایتالیای شلیک کردم و تا مصافت های باهاش هدفمو زدم که اگه فاصلشو نگم خیلی بهتره.و دیروزم دادمش رفت امید به خدا بهترشو میگیرم.
سلام خدمت دوستان Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان
حالا از مزایای این اسلحه بگذریم ایرادات این تفنگ چیه ؟؟؟ ممنون .
1- فرم چخماق اون زياد براي كشيدن با انگشت مناسب نيست البته در مدل هاي جديد هوگلو اصلاح شده
2- اكثرا قديمي و تقريبا فرسوده هستند
3-به نظر من كورس حركتي چخماق پايين است و يه مقدار كه فنر ضعيف بشه تو زدن چاشني ها كم ميارن
4- اول و آخر بالاخره تك لول هستند
5-قيمت آكبند اون توي تركيه تقريبا يك سوم ييلديز شكاري است (و همچنين آكار ) ولي تو ايران به نسبت خودشون قيمتشون ( اون هم كاركرده و دست دوم) بالاست
اين هم يه عكس از مدل جديد:
[تصویر: A1563CC0B0A71C5BDBC83BC19CCD26596D48DEBF.jpg]
(2014-05-14 05:31 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1- فرم چخماق اون زياد براي كشيدن با انگشت مناسب نيست البته در مدل هاي جديد هوگلو اصلاح شده
3-به نظر من كورس حركتي چخماق پايين است و يه مقدار كه فنر ضعيف بشه تو زدن چاشني ها كم ميارن
5-قيمت آكبند اون توي تركيه تقريبا يك سوم ييلديز شكاري است (و همچنين آكار ) ولي تو ايران به نسبت خودشون قيمتشون ( اون هم كاركرده و دست دوم) بالاست
[تصویر: A1563CC0B0A71C5BDBC83BC19CCD26596D48DEBF.jpg]

ممنون اقا رضا از ظرافت شما که بگذریم مشکلات قابل چشم پوشی داره . که به راحتی قابل حل هستن .... . مخلص همه ... .
(2014-05-14 05:31 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام دوست عزیز اقا رضا.این تک لول درسته 2 عقابه اما 3 طور یا همون سه خط هست که با 11 طور خیلی فرق میکنه
من 11 طور دو عقابرو داشتم با این زمین تا اسمون فرق میکنه.
بالای همین صفحه که اقای بسطامی عکساشونو گذاشتن یک تک لول 11 طور هست که خیلی تفنگ خوبیه و اگر درست دقت کنید همین چخماقش با این عکس که گذاشتین فرق میکنه.
یا علی.
با سلام خدمت دوستان عزیز.1 دونه تک لول ترک 2 عقابی نو یا در حد نو نمونه عکس بالا میخوام.1 دونه جوازدارشو دیدم تمیز بود ولی 1 تیکه کوچیک از لاستیکی ته قنداقش کنده شده بود واسه همین از چشمم افتاد و نخریدمش.قیمتشم 3700000 تومان بود.حالا اگه کسی واسم سراغ داره خریدار صد درصدم.در صورت پیدا کردن تماس بگیرید ممنون میشم.09362750637 علیزاده.با سپاس و درود فراوان.

با سلام خدمت دوستان عزیز.خریدار 1 قبضه تک لول ترک 2 عقابی نو یا در حد نو میخوام خلاصه خط و خش نداشته باشه قنداق فابریک و تمیز و بی ایراد باشه.1 دونه جوازدارشو دیدم تمیز بود ولی 1 تیکه کوچیک از لاستیکی ته قنداقش کنده شده بود واسه همین از چشمم افتاد و نخریدمش.قیمتشم 3700000 تومان بود.حالا اگه کسی واسم سراغ داره خریدار صد درصدم.در صورت پیدا کردن تماس بگیرید ممنون میشم.*****************09362750637 علیزاده.با سپاس و درود فراوان.

با سلام خدمت دوستان عزیز.1 دونه تک لول ترک 2 عقابی جوازدار نو یا در حد نو نمونه عکس بالا میخوام.تمیز و بدونه خط و خش باشه.1 دونه جوازدارشو دیدم تمیز بود ولی 1 تیکه کوچیک از لاستیکی ته قنداقش کنده شده بود واسه همین از چشمم افتاد و نخریدمش حالا اگه کسی واسم سراغ داره خریدار **صد درصدم**.اگه امکان داره قیمتش رو هم ذکر کنید ببینم با اون قیمتی که تو دزفول به من دادن همخونی داره یا نه. در صورت پیدا کردن تماس بگیرید. ممنون میشم*****09362750637***** علیزاده.با سپاس و درود فراوان

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.خریدار 1 عدد اسلحه تک لول ترک دو عقابی اصل جوازدار هستم.در حد نو و بسیار تمیز باشه.قنداقش فابریک و کاملا سالم باشه.ضربه خوردگی نداشته باشه.***********تمیزیش در حد عکس بالا باشه**********.1 مورد واسه خرید بهم پیشنهاد دادن.1 تیکه کوچیک از لاستیکی ته قنداقش کنده شده بود واسه همین از چشمم افتاد و نخریدمش.اگه امکان داره قیمت 1 دونه تمیزش رو هم تو بازار سال 93 بگید ببینم با قیمتی که تو دزفول به من دادن همخونی داره یا نه.*******دوستانی که 1 دونه تمیزش رو سراغ دارن در صورت امکان با من تماس بگیرن چون 100% خریدار م .*********09362750637 علیزاده .............
با تشکر و سپاس فراوان
با سلام خدمت همه دوستان.خریدار 1 قبضه اسلحه ترک تک لول 2 عقاب خیلی خیلی تمیز و بی نقص و بدون خط و خش مانند عکس بالا هستم.جوازدار باشه.دیروز 1 دونه 2 عقاب دیدم همه چیزش عالی بود ولی 1 تیکه از لاستیک ته قنداقش کنده شده بود برای همین از چشمم افتاد و نخریدمش.قیمتش رو هم تو بازار سال 93 بگید ببینم با قیمتی که دیروز تو دزفول به من دادن همخونی داره یا نه.
دوستانی که 1 دونه تمیز و در حد نوش رو واسم سراغ دارن در صورت امکان با شماره من تماس بگیرن.09362750637 علیزاده با تشکر فراوان
با سلام :
دوست عزیز شما اگر حقیقتا از اون تفنگ خوشت اومد و از نظر فنی سالمه به خاطر یه تیکه پلاستیک دل زده نشو. شما داری از تفنگی حرف میزنی اقلا ماله 35 سال پیشه پس ظاهر در درجه دوم اهمیته . شما بعدا میتونید یه پد قنداق خوب بگیرید روش نصب کنید .سالم و تمیز این تفنگها خیلی کم پیدا میشه مگر اینکه از اینها یی باشه که تو طرح جواز شدن که با قدیمی ها فرق دارن .
حالا چند گفته ؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
لینک مرجع