انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از cz s 200
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
تشکر از عرفان عزیز . Khansariha (8)

پویا جان تلمبه هاتسان یک تلمبه بسیار خوبه تنها مشگلش شیلنگه که اونهم قابل هله . و در خصوص این مدل اسلحه این اسلحه بسیار اسلحه با دقت با کیفیتی هستش و برند سی زد جز بهترینهاست بنظرم ارزش خرید به این قیمت رو داره . Khansariha (8)
ممنون از آقا عرفان و آقا مسیح عزیز بابت توضیحات خوبشون

انشالاه هفته آینده عازم اصفهان هستم اگه قسمت بشه که با اجازه از آقا مسیح میرم سمسار زاده و تهیه میکنم

چون دقت و سبکی بیشتر واسم مهمه تا قدرت

من 16 زول قدرت واسم کافیه

البته امیدوارم قیمتش بالا نره Khansariha (226)
آفرین به شما که قبل خرید توقعات خودتو میدونی.....البته اینم بگم هاتسان دقتش از هیچ برندی کم نداره.....اما با این سطح انتظار مطمئنن سی زی برای شما بهترین گزینس.....البته به نظر بنده 4.5 بخرین بهتره......در ضمن حتما اصفهان اومدی پیش آقا مسیح برین چون ایشون به بهترین نحو کمکتون میکنن و کاری میکنن که حرفشون رو جنسهای ندیده حتی میشه واستون سند......خدا خیرش بده ایشا الله دوست نازنینیه.موفق و سر بلند باشید.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
دوستان سلام:
ضمن عرض تبریک سال نو ,دیروز بازار فردوسی قیمت cz 200کالر1400000بود درصورتی که تا قبل ازسال صحبت از850000بود ,ازدوستان کسی مدل هانترشرو با قیمت معقول سراغ داره ترجیحا 0.177کالیبر
دوستان سلام
بنده یک قبضه cz کالر گرفتم .انشاالله سر فرصت یکسری از مزایا ومعایبشرو توضیح میدم .
فقط میخوام ازبرادر بزرگوار .آقا مسیح به خاطر زحماتی که بابت تهیه وارسال تفنگ برام کشیدن صمیمانه تشکر کرده وآرزوی سلامتی وشادکامی براشون دارم
دوست عزیز انتخاب عالی داشتید.تبریک میگم.این سلاح در خوش دستی و کوتاه بودن مثال زدنیست و با دقت فوق العاده ای که داره میتونید باهاش تا فواصل 50 متر شکار هم داشته باشید.من به عینه دیدم که این سلاح در فواصل 20-50 متر با هر تیر یه شکار زدهKhansariha (8)در واقع دقت بالاش قدرت کمش رو جبران میکنه.
(2012-06-27 10:02 AM)biyaboon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
بنده یک قبضه cz کالر گرفتم .انشاالله سر فرصت یکسری از مزایا ومعایبشرو توضیح میدم .
فقط میخوام ازبرادر بزرگوار .آقا مسیح به خاطر زحماتی که بابت تهیه وارسال تفنگ برام کشیدن صمیمانه تشکر کرده وآرزوی سلامتی وشادکامی براشون دارم

دست آقا مسیح درد نکنه مبارک باشه

چند خریدین؟ کالیبرش 4.5؟
ممنون از لطف دوستان .تواین آشفته بازار فعلی تفنگ ومتعلقاتش حدود 1750تموم شد برام.البته به لطف آقا مسیح
هنوز فرصت نشده بصورت جدی امتحانش کنم .اما خوب ظاهر شکیل وکیفیت بالایی داره -فوق العاده با ساچمه استاندارد دقیقه -سبک وخوش دسته -وبه خاطر برند معروف وکیفیتش موقع شلیک یه اعتماد به نفس خاصی به آدم میده
فقط تک تیر بودنش احتمالا تو شرایط شکار به خصوص پرنده ایی مثل کبک امکان پس تیر رو از تیر انداز میگیره -در مورد قدرت هم به خاطر کم صدا بودن وقد وقواره کوچیکش این حس دست میده که ضعیفه .ولی در عمل به نظر بنده قدرت معقولی داره -
انشا الله ببینم تو شرایط واقعی چند مرده حلاجه !
مبارک باشه کامران جان کار خواصی نکردم موفق باشید .
[تصویر: 13440078961.jpg]
[تصویر: 13440078962.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع