انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از cz s 200
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
با سلام
متاسفانه تصديق ميشه Khansariha (226) . شخصا به شركت CZ ايميل فرستادم و نيم ساعته جواب تاييد رو هم دريافت كردم. اين هم متن ايميل من و جواب ارسالي. متاسفانه بايد با اسلحه هاي CZخداحافظي كنيم. شايد به برند ديگه اي واگذار شده باشه.Khansariha (172)
hi

i heard a news about your company that CZ company stop the airrifle's production line . i want to know it is true or just a rumor ?

thank you

Vloženo: 17.12.2014 11:57:02

IP adresa: 2.187.148.161

Dear Sir,
I have to admit that I was rather taken aback by surprise when reading your e-mail.
I can confirm that you are right, our company really ends with the production of air rifles.

Yours faithfully,

MILAN KUBELE
MARKETING
ČESKÁ ZBROJOVKA A.S.
SVATOPLUKA ČECHA 1283
688 27 UHERSKÝ BROD, CZECH REPUBLIC
Fax : +420 572 633 811
Mail : INFO@CZUB.CZ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه خبر بدی هستش ، گرچه امیدوارم با محصولات بهتری جایگزین بشه و در تصمیم خودشون تجدید نظر کنند.دوستان ولی با این وجود کلی سلاح فروش نرفته هست، نظر شخصی من این است که دوستان می توانند مدل Air Arms S200 sporter که همون مدل CZ 200s FS هست رو تهیه کنند. کما بیش می شه از طریق ترکیه تهیه اش کرد. هیچ تفاوتی به جز نوع شارژ و مخزن هم باهم ندارند و هر دو ساخت چک ، همینطور لوله هم ساخت چک ، من که رضایت کامل ازش دارم ؛ گرچه دنبال یک مخزن سی زد مانومتر دار براش هستم ، البته مدل کالر (قنداق رنگی) اون هم خیلی خوشگله ولی .....
دوستان نگران نباشین این امر موقتی و نهایتا 2سال طول میکشه چون شرکت سی زد ی سفارش نجومی داره که صداشو در نمیاره و مجبوره با تمام قدرت به اون برسه و وقتی تموم بشه سلاح های بادیش هم میاد 2باره.Khansariha (399)
درود دوستان
من فکر میکنم اگر این شرکت میخواست که خط تولید پی سی پی و فنریش رو به طور کامل قطع کنه توی کاتالوگ 2015 خودش دیگه این محصولات رودوباره معرفی نمیکرد
منم معتقدم که این موضو موقتی باشه و خط تولید مشغول برآورده کردن سفارشتا شرکت ایر آرمز هست
چند وقت قبل قصد فروش AA S200 خودم رو داشتم ، عملا کاربرد کمی با آن دارم و فرصتی برای استفاده کتر برام پیش میاد. اما جمعه گذشته فرصتی شد به یک تفریح یک روزه به خارج شهر بریم و خوب تیرانداز جماعت هم تو صندوق ماشینش یه چیزی برای شلیک باید داشته باشه!Khansariha (219)
برا همین تفنگ رو دوباره شارژ کردم ، دوربین رو نصب و "ذاشتم برای فرصت مناسب که با دوستم یه کل کلی داشته باشیم. بساط هدف زنی تفریحی گرم شد و خوب واقعا از فروش این کوچولوی نازنین منصرف شدم ، کالیبر 4.5 و قدرت 16 ژول یک ایده آل برای تیراندازی تفریحی و نیز رقابت های تیراندازی است.

[تصویر: AA-S200-the-beauty-2-.jpg]

[تصویر: AA-S200-the-beauty-4-.jpg]

[تصویر: AA-S200-the-beauty-1-.jpg]
صادق جان خوشحالم این تفنگ نازنین رو نفروختی و هنوز باهاش حال میکنی
سلام به دوستان گلم
چه لوله ای رو پیشنهاد میکنید که بتونه کالیبر سی زد رو عوض کرد(.مثلا 5.5 رو با لوله 4.5 عوض کرد)
مثلا 5.5 رو دارید و لوله چه سلاحی سازگار و کارایی لازم رو داشته باشه ویا آیا اصلا میشه و از نظر فنی مقدور هست.
ممنون از همه دوستان فنی
حواستون به گَلَن هم باشه که برای کالیبر جدید باید سایز باشه.
مدتی بود که کمتر سراغ این کوچولوی دقیق نرفته بودم و بعد از انصراف از فروش S200 کمی وقت و انرژی برای تست و استفاده بهینه برای تیراندازی تفریخی و البته کمی هم رقابتی گذاشتم. یکی از طرح هایی که مدتها در فکر آن بودم جایگزینی یک ایراستریپر با دو کاربرد کاهنده صدا و گرفتن و کنترل هوای پشت ساچمه در زمان خروج و انجام شات با سایلنسر مورد استفاده قبلی بود. چندی قبل چنین طرحی را برروی تفنگ CZ 200s متعلق به Todd bankz از تیراندازان بنچ رست ایالات متحده دیده بودم ، استفاده از ایراستریپر برای تفنگ های بادی و حتی ریم فایر و گلوله زن در رشته تیراندازی بنچ رست یکی از فاکتورها و در واقع تیون های ظاهری برای افزایش دقت شات های انجام شده است.
برای ساخت طرح مورد نظر با دوست عزیز مسیح مشورت هایی داشتم که در نهایت با رضایت مسیح این موضوع عملی شد. قبلا از سایلنسری که ساخت ایشان بود برای این مدل استفاده می کردم اما یک مشکل در استفاده از این سایلنسر وجود داشت! در مدل های خود CZ که از مخزن مانومتر دار استفاده می کنند برای شارژ مخزن نیاز به باز کردن سایلنسر از روی سلاح و نصب دوباره آن بود که این موضوع باز و بست هم کمی گیر بود و هم از نظر خودم یک عیب ، گرچه در مدل های سفارش ایرآرمز که از مخزنی با قابلیت شارژ در سر مخزن استفاده می کنند این موضوع مشکلی ایجاد نمی کند (مدل سلاح خودم سفارش ایرآرمز است).
در مسابقات سال گذشته بنچ رست ، برای کنترل و اطلاع از شارژ مخزن تفنگ -برای استفاده بهینه از شات های مفید- از مخزن مانومتر دار CZ استفاده می کردم این موضوع آزاردهنده بود بخصوص وقتی یک جلسه طولانی تمرینی داشته باشید و نیاز به شارژ چند باره مخزن (با وجود اینکه S200 تعداد شات خوبی دارد) این موضوع بیشتر مشخص می شود و در زمان انجام مسابقه نیز محدودیت زمانی 20 دقیقه ای. این مشکل را با مسیح در میان گذاشتم تا حتی در ساخت سایلنسرهای مورد استفاده در CZ 200 مورد توجه قرار دهد البته در تفنگ هایی مانند Diana P1000 هم این موضوع با برخورد کمتر وجود دارد که البته با کمی تغییر در قسمت نصب سایلنسر حل می شود. خوشبختانه خلاقیت ایشان و توجه به نظرات مشتریان از محسنات اخلاق ایشان است که منجر به ساخت طرح مورد نظر با اندکی ابتکار از طرف خود ایشان شد.

در ایراستریپر جدید قسمت پایینی آن به صورتی طراحی و ساخته شد که بتوان به راحتی تانک هوا را باز و شارژ کرده و همچنان ایراستریپر در جای خود محکم قرار گیرد.

لوله قبل از نصب ایراستریپر :
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe02.jpg]

چند مورد گروپ با لوله بدون نصب ایراستریپر برای نست اولیه عملکرد آن گرفته شد :
- تفنگ : AA S200 sporter
- ساچمه : JSB 8.44 gr
- فاصله : 25 متر
- تعداد شات در هر گروپ : 5 شات
- دوربین : Hawke 4-16*50 در زوم 16

[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe14.jpg]

لوله بعد از نصب ایراستریپر :
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe04.jpg]
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe05.jpg]
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe06.jpg]

طرح نوشتاری CZ برروی ایراستریپر ابتکار مسیح بود و بنده بی خبر بودم ، نگید بعد برند CZ را تبلیغ کردم !
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe16.jpg]

گروپ هایی که بعد از نصب ایراستریپر با دو نوع ساچمه baracuda 10.65 gr و JSB Exact 8.44 gr گرفته شد :

- تفنگ : AA S200 sporter
- ساچمه : Baracuda 10.65 gr
- فاصله : 25 متر
- تعداد شات در هر گروپ : 5 شات
- دوربین : Hawke 4-16*50 در زوم 16

[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe12.jpg]

برای مشخص کردن اندازه گروپ از یک ساچمه 8.44 جی اس بی استفاده شده ولی گروپ ها متعلق به ساچمه baracuda می باشد :
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe11.jpg]
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe10.jpg]

دو گروپ زیر مربوط به JSB 8.44 gr است در همان فاصله است ، در هر دو مورد یک شات به صورت فلایر باعث باز شدن گروپ شد !!Khansariha (226)
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe13.jpg]

تاثیر استفاده از ایراستریپر در افزایش یا کاهش دقت سلاح نیاز به آزمایش و بررسی بیشتری داشت که در زمان مناسب بخصوص در مورد اهداف بنچ رست در این رابطه اقدام خواهم کرد. روز بعدی در یک وقت آزاد محدود البته در زمان غروب و تاریکی ولی با استفاده از نور چراغ در فاصله 25 متری با مخزن شارژ حدود 180 بار اقدام به تست و گروپ گیری دوباره ای کردم (دو نوع ساچمه JSB با وزن های مختلف ) که تصاویر آن را در ادامه می بینید :

[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe19.jpg]

[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe20.jpg]

[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe21.jpg]

[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe22.jpg]

در گروپ های بالا که تعداد 14 گروپ 5 شاتی انجام شد ، دقت سلاح با توجه به معرفی و هدف ساخت قابل قبول است و تعداد 60 شات مفید برای کاربرد تیراندازی تفریحی و تمرین هدف زنی به تیرانداز ارایه می دهد. گرچه دوستان دیگر استفاده کننده از این سلاح تا 80 شات در بازه 190 تا 90 بار از این سلاح داشته اند ولی بعد از شات های 50 تا 60 افت ساچمه در فواصل مختلف مشهود است ، برای بررسی دقیق تر دو گروپ 5 شاتی دیگر نیز با ساچمه 10.43 گرفته شد تا تعداد شات ها به 80 شات برسد :
[تصویر: AA-S200s-new-air-stripper-reviwe23.jpg]

در این دو گروپ محل برخورد و افت ساچمه ها گویاست ولی با این وجود این سلاح هنوز قدرت و دقت کافی برای اهداف تعیین شده - هدف زنی تفریحی و تارگتینگ عمومی- را دارد.

البته این آزمایش دقت نه به قصد بررسی دقیق مواردی که گفتم بلکه بیشتر برای آزمایش ایراستریپر و کمی تفریح انجام شد. در فرصت بعدی علاوه بر مقایسه ایراستریپر فابریکی خود CZ با ایراستریپر دست ساز جدید ، ازمایشی نیز با ساچمه های یکسان و در شارژ کامل مخزن و شرایط نرمال انجام خواهم داد. Khansariha (8)
سلام دوستان میخواستم بپرسم که سلاح cz یا s200 کیفیت لولشون مثل تفنگهای تمرینیه سالنی هست؟ و میشود مقایسه ای بینشون انجام داد با توجه به 7 ژولی بودن در کالیبر 4.5 بینشون البته در سلاح سالنی در هر مدل اگه یه مقایسه ای دوستان بزرگوار بتونن انجام بدن ممنون میشم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع