انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از cz s 200
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
عارف خان هم دستت درد نکنه ؛ Khansariha (48)هم دم همسایه با حالتون گرم ؛ Khansariha (8)هم باین میگن یه کلیپ مستند مستند بدون بهونه برای بهونه گیر ها .Khansariha (290)
عالی بود عارف جان . Khansariha (8)
مسیح جان دادا شما لطف دارید.داریم درس پس میدیم.Khansariha (8)
اسماعیل عزیز دقیقا این فکر تو ذهنم بود ولی به دلیل دوری فاصله و پایین اومدن کیفیت زیاد جالب نمی شد.ولی در تجربه های بعد حتما مد نظر قرار میدم.Khansariha (8)
راستی عارف جان این دردونتون ریگلاتورم داره؟
Khansariha (256)
این سام یانگ منم تموم شده موندم دست کراسمن
بنده خدا دیوونه هست(کراسمن و میگما)ی گروپ میگیری 5 mm در میاد ی گروپ دیگه 1 اینچ در میاد.خداییش سام یانگ خیلی خوب بود
عارف جان به نظر شما fx رو رین جواب بده؟
(2011-12-25 11:20 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی عارف جان این دردونتون ریگلاتورم داره؟
Khansariha (256)
این سام یانگ منم تموم شده موندم دست کراسمن
بنده خدا دیوونه هست(کراسمن و میگما)ی گروپ میگیری 5 mm در میاد ی گروپ دیگه 1 اینچ در میاد.خداییش سام یانگ خیلی خوب بود
عارف جان به نظر شما fx رو رین جواب بده؟

علی جان نه نداره ولی به دلیل مصرف کم باد در هر مرحله و طراحی فوق العاده چیزی از رگولاتور کم نداره.من تا 100 بار افت تیر احساس نمیکنمKhansariha (219)

علی جان fx کلا تنها ساچمه ای بود که با ویندی با این که سرعت 364 بود خیلی دقیق باهاش میزد.به به احتمال زیاد خوب میزنه ولی شما میتونی از جی اس هوی یا ای ارمز هوی استفاده کنی اونها هم به احتمال زیاد خوب جواب میدندKhansariha (256)
ایر ارم و اف ایکس چند اب میخوره؟اصلا پیدا میشه یا نه؟
کلا سام یانگ خوبه ولی میخواستم بدونم واسه من کدوم بهتره؟ شما که تجربه استفاده از همشونو داریدKhansariha (256)
عارف جان صدای این اسلحه در چه حدیه؟
در حدی هست که بدون صداخفه کن بشه توی حیاط خونه تیراندازی کرد؟ ( آخه همسایه ها از بلند بودن صدای موسیقی که گوش میکنم حسابی شاکین Khansariha (136) ، سر و صدای این هم اضافه بشه که دیگه واویلا Khansariha (4) )
علی جان اف اکس همون جی اس بی هستش ولی وزن این ساچمه 8.5 هستش و برای اسلحه 50 ژولی مناسب نیست

من نظرم اینه که شما از جی اس بی 10.5 هوی استفاده کنید ایر ارامز هم 10.5 گرین داره . قیمت کالیبر 4.5 حدودا" 25 هزار تومنه .Khansariha (8)

هیتمن عزیز صدای این اسلحه کمه و شما میتونید ازش بدونه سایلنسر استفاده کنید .
علی جان همین طور که اقا مسیح گفتند حدود 24 -25 هستش.و ساچمه های جی اس هوی و ای ارمر هوی و اف ایکس باید خیلی خوب جواب بده
------------------------------------------------------------------------
دوست خوبم یکی از محاسن این اسلحه صدای کم اون هستش و شما به راحتی میتونید از اون تو هر مکانی استفاده کنید
با سلام خدمت دوستان.امروز یه وقتی شد تا به همراه سیاوش عزیز یه گروپ از cz دوباره بگیرم.البته تو این مدت لوله اسلحم کثیف شده بود و دقتش یکم اونده بود پایین ولی بعد از تمیز کردن لوله مثل روز اول دقیق و عالی شد.در کل فکر کنم بعد از هر 1000 تا ساچمه لوله سی زد باید تمیز بشه البته به ساچمه مصرفی هم بستگی داره.این هم یه گروپ از سی زد بعد از تمیز کردن لوله:
فاصله:30 متر
ساچمه:جی اس 8.5
تعداد شلیک: 5
حالت:درازکش با ساپورت
هوا:ارام

[تصویر: 100.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع