انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اوانیکس بلیزارد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
رو دوربینش نوشته بود ساخت چینه از فروشنده سوال کردم گفتن که توی ایران همین موجوده لیپرز چهار شانزده چهل AO حالا خواستم بدونم تا چه حد درسته ؟ چه فرقی با سنتر پوینت داره
دوستان فکرکنم برای کم کردن ژول وتعداد شلیک بیشتر از واشر تایفون استفاده شده کسی میدونه کجا باید تهیه کرد ؟ من دیروز تفنگمو توی فاصله 40 متر باساچمه 21.14 گرین باراکودا صفر کردم خواستم نظر دوستان رو راجع بهjsb18.1بدونم ؟ اگه امکانش هست رفقا یراهنمای بکنن. ممنون .
(2014-02-15 12:12 PM)farzadks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فکرکنم برای کم کردن ژول وتعداد شلیک بیشتر از واشر تایفون استفاده شده کسی میدونه کجا باید تهیه کرد ؟ من دیروز تفنگمو توی فاصله 40 متر باساچمه 21.14 گرین باراکودا صفر کردم خواستم نظر دوستان رو راجع بهjsb18.1بدونم ؟ اگه امکانش هست رفقا یه راهنمای بکنن. ممنون .
دوستان یکی به سوال من جواب بده ممنون میشم
ی چند وقتیه یکی از دوستام ی بیلیزارد زده به سرش که بخره
قیمت دقیق الان چنده ؟؟؟؟
طول لوله سری جدید با قدیمش که فرق نکرده؟؟؟؟
در کل سری قدیمش به نظر با نواخت بهتری میزنه انگار؟؟؟؟؟؟
قیمت و طول لوله ی اون رو دقیقا اطلاع ندارم ولی تا جایی که من میدونم ورژن های جدید دیگه خوردگی ایندکس ندارند و این خودش یه مزیته Khansariha (8)
(2014-02-28 05:25 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یکی به سوال من جواب بده ممنون میشم
ی چند وقتیه یکی از دوستام ی بیلیزارد زده به سرش که بخره
قیمت دقیق الان چنده ؟؟؟؟
طول لوله سری جدید با قدیمش که فرق نکرده؟؟؟؟
در کل سری قدیمش به نظر با نواخت بهتری میزنه انگار؟؟؟؟؟؟
محصولات اوانیکس الان سخت گیر میاد وقیمت بلیزارد ورژن2 هفته قبل 4300بود فردوسی .طول لوله تغییری نکرده .
من چندوقت قبل یک بلیزارد ورژن 2خریدم ،ثبات شلیک بلیزارد ورژن یک که قبلا داشتم رو نداره وقدرتش بالاتر هست .البته شاید فقط این سلاح کمی فنر چکش قوی تر داشته باشه .ولی درکل ورژن 2مناسب تر هست
سلام دوستان . اگه میشه راجع به دوربین یه سوال پرسیدم جواب بدین اگه امکان داره هر چند میدونم تو این قسمت جای پرسیدن این سوال نیست ممنون میشم سوال دوم این که داشتم اینه که اگه میشه یه راهنمای کنید راستش من خواستم سوال در مورد لولهshbبلیزاردم بپرسم که داشتم تمیزش میکردم با یدونه میله فلزی بلند که دورش رو با چسب بیرنگ پیچیده بودم که به خان آسیب نزنه یه تیکه پنبه با اسپری مخصوص تفنگ آقشته کردم بعد با میله فرستادم داخل لوله که توی قسمتی که تفلن داره گیرکرد بعد یه تیر گذاشتم داخل خشاب و هوای شلیک کردم پنبه بیرون اومد ولی از بالا که به داخل لوله نگاه کردم دیدم یه کم ازیه واشر که بین چنتا تفلن قرار داره پریده یعنی شکسته خواستم دوستان راهنمای کنن ببینم که توی دقتش چقدر تاثیر گذاشته . اگه امکانش هست دوستان یه عکس بزارن که بدونم چطوری روکش یا همون shb باز میشه که تفلنها رو در بیارم که واشر بین تفلن هارو عوضش کنم اگه میشه بگین کجا این قطعات روداره که من بگیرم تعویض کنم یه سوال دیگه نازل تلمبه که مخصوص تفنگ بلیزارد هست Khansariha (48)Khansariha (8) دوتا واشر پلاستیکی داره که روش خوردگی ایجاد شده دوستان راهنمای کنید از کجا باید تهیه کنم سوالام زیاد شد بازم ممنون از شما اساتید عزیز .
دوستان با وبلی یا هاتسان میشه بلیزارد رو شارژ کرد ؟ یا حتما باید تلمبه به خصوصی باشه ؟Khansariha (8)
سلام
دادا هیچ مشکلی نداره با هیچ تلمبه ای
بله ميشه اين كار رو كرد
اما حقيقت امر اينكه اگر با تلمبه هاتسان يا وبلي بخواهيد كار كنيد يكم سخت تر از تلمبه هاي بالاتر هست
منظورم فشاري كه به بدن وارد ميشه Khansariha (8)
(2014-03-11 11:05 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله ميشه اين كار رو كرد
اما حقيقت امر اينكه اگر با تلمبه هاتسان يا وبلي بخواهيد كار كنيد يكم سخت تر از تلمبه هاي بالاتر هست
منظورم فشاري كه به بدن وارد ميشه Khansariha (8)

من با وبلی در دونوبت 4-5 دقیقه ای یا کمتر ای تی 44 رو از 100 تا 180 شارژ می کنم ... در بلیزارد تعداد کمپرس افزایش پیدا میکنه درسته ؟ به فشار بیشتر نیازی نیست که؟ Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع