انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اوانیکس بلیزارد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
سلام
بلاخره بلیزار من رسید
چند سوال داشتم از دوستان
1-از چه پایی برای دوربین استفاده کنم؟
2-دوربین رو تو چه فاصله ای صفر کنم
3-در یک مطلب خوانده بودم که اگه سلاح چند روز مسلح بمونه فنر نرم میشهوشات بهتری داد میشه.
با تشکر
سلام
دوستان بلیزارد سوار
UP Khansariha (8)
یک سوال از فشار 200بار تا 100 چند شات باید داشتهباشه.
بعد از شلیک 8 تیر فسار از 200به 150رسید .
با تشکر
(2015-04-23 12:32 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان بلیزارد سوار
UP Khansariha (8)
یک سوال از فشار 200بار تا 100 چند شات باید داشتهباشه.
بعد از شلیک 8 تیر فسار از 200به 150رسید .
با تشکر

سلام
دوست عزیز بلیزارد از ۲۰۰ بار تا ۱۰۰ ۴۰ شات میده البته من بلیزارد ندارم ولی دوستم که بلیزارد داره اینو میگه قطعا تفنگ شما یه ایرادی داره که از ۲۰۰ تا ۱۵۰ بار فقط ۸ شلیک میده
دوست عزیز من یکی از این pcpهای ورژن دو دارم که اصلا از دقتش راضی نیستم آک هم گرفتم که از همون اول هم همینطوری بود Khansariha (367) پیداست که احتمالا از اولش هم یه مشکلی داشته البته این تجربه منه که داشتم با ساچمه باراکودا 21 گرین جی اس بی 18 گرین و سامیانگ 28 گرین گروپ گرفتم گروپ جالبی نداده ولی نکته جالبش اینجاست که ساچمه رنجر 22گرین و گامو تی اس 22 گوروپش بهتر بوده با دوپایه و شرایط یکسان تو فاصله 40 متری در بهترین شرایط گروپ 7/3 سانت که این به نظر من غیر منطقیه ، حالا هم نمیدونم باید تفنگو به کی بدم برا سرویس Khansariha (226)(تجربه شخصی).
سلام
دوستان بلیزارد سوار
از چه پایه ای برای دوربین استفاده کنم برا بلیزارد.
با سلام خدمت اساتید
از دوستان کسی اورینگ سر لوله بیلیزارد سایز12×1داره اگه نه جایی غیر از ناظم الاطبا هم سراغ داشت ممنون می شم راهنمایی کنه
سلام دوستان میشه لطف کنین سه نوع گلگدنی که توی بیلیزارد داره همون اس بی و ار بی و اس ال رو با عکس بهم نشون بدین که مثلا اس بی کدومه ار بی کدومه و کدامش واسه بیلزارد بهتره که داشته باشه و زودتر مسلح بشه و اینکه از نظر محکمی و استقامتش کدوم بهتر و پیشنهاد میشه.و الان واسه خریده بیلزارد لوله معمولی با همون گلگدنی که پیشنهاد میدن دوستان کجارو پیشنهاد میدن و ادرسش کجاست و یا کدام سایت معتبری واسه فروشش هست.ممنونم از راهنمایتون
دوستان عزیز با سلام کسی هست بابت پست بالا کمکم کنه ممنون و سپاسگذارم از همتون
سلام دوست عزیز بلیزارد مدل ساید لور یا sl نسبت به بقیه بهتره و در ایران بیشتر گیر میاد،مشابه اهرمی که در سلاح های هاتسان وجود داره متاسفانه عکس ندارم توی سایت ایوانیکس بری عکس سه تاش هست
سلام دوستان
من فقصد خرید پی سی پی دیانا 1000 رو داشتم که امروز ناگهانی تصمیمم عوض شد و بلیزارد اس ال سفارش دادم
برای هدف زنی و ش... میخام
به نظرتون این اختلاف قیمت بین پی 1000 و بلیزارد تو کیفیت و دقت مشهوده
البته توی قدرت که کاملا مشهوده
توی کیفیت قطعات چطور؟
در کل این اسلحه رو چطور ارزیابی میکنید؟

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع