انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مطالبی دانستنی در مورد خانواده HATSAN
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
[/quote]

من bt65 rb دارم راضی نیستم تلمبه بعد از 2 بار شارژ خراب شد و دقت هم مثل اوانیکس نیست به نظر من ar6 هم قدرت و هم دقت داره البته با ساچمه سنگین دوست من یکی داره دیدم تو فاصله 100 متری جمع تیر 7 تا8 سانتی گرفته

[/quote]

ممنون از اینکه تجربه تون رو بیان میکنید، واقعا بعد از دو بار شارژ خراب شد ؟!Khansariha (304)Khansariha (304) راستی یک سوالی که همیشه یادم رفته از فروشنده بپرسم از شما میپرسم : مگر تلمبه شامل یک سال گارانتی نمیشه؟ به هر حال جزئی از تفنگ حساب میشه که بدون اون تفنگ کار نمیکنه.
بله تلمبه شامل 1 سال گارانتی میشه
سلام
دوستانی که با این تفنگ کار کردن، میدونن تفاوت مدل های گلنگدن از بغل با گلنگدن از پشت چیه؟ واقعا تو کارایی اسلحه موثره؟

[تصویر: y5jafd6f2b845lq82x3.jpg]

[تصویر: 49f9v34g6hne11jit5.jpg]
سلام.
شنیدین میگن فلانی آخر قصه می پرسه لیلی زن بود یا مرد ؟؟ سوال منم یه چیزی توی همین مایه هاست !!
این pcp ها به چه ساچمه هایی تست میشن که مثلا AT44 های 5.5 تا سرعت 970 میزنن و مثلا تفنگی مثل 155 با 1000 ؟!! حالا 155 رو شنیدم با ساچمه های حدود 14 گرین کرنوگرافی شدن و این نتیجه رو دادن ! pcp ها با ساچمه های چند گرینی کرنوگرافی شدن ؟؟
خانواده رنجر نه همشون دارای لگد وحشتناک هستند که روی هدف گیری اثر میزاره خودم تجربه کردم هم 155 رنجر دارم و یک دیانا 54 که اصلا نمیتونم با همدیگه مقایسشون کنم سیستم ضد لگد دیانا 54 کجا اون سیستم عجیب sas رنجر کجا البته فکر میکنم بیکی از دلایل سنگینی قسمت جلوی محصولات رنجر که توش سیستم sas به رفته باشه.( دوستان اگه اشتباه فکر میکنم راهنماییم کنید)
فرق تفنگ هاتسان با رنجر با كرال چيه؟
من فكر ميكنم همه يه كارخونه باشن.
سلام
همراه اسلحه هاتسان یک چیزی مثل درپوش با جای رزوه که تهش بسته هست و یک پیچ آلن داره و روی بدنه یک سوراخ ریز داره و از جنس برنج هست
مثل اینکه واسه کپسوله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میدونه برای چی باید روی کپسول این بسته بشه ؟
اصلا برای چی باید کپسول باز بشه؟
(2011-09-18 09:00 AM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همراه اسلحه هاتسان یک چیزی مثل درپوش با جای رزوه که تهش بسته هست و یک پیچ آلن داره و روی بدنه یک سوراخ ریز داره و از جنس برنج هست
مثل اینکه واسه کپسوله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میدونه برای چی باید روی کپسول این بسته بشه ؟
اصلا برای چی باید کپسول باز بشه؟
عکستون باز نمیشه
ولی اون قطعه که شما گفتید فکر میکنم برای تخلیه کپسول هست
فقط هاتسان at44 لانگ اونم pa
قیمتها هم بالا ست توی ایران همینه
گمرکی و بقیه مسایل باعث این قضیه میشه
مگه ما ماشین خارجی و بقیه وسایل خارجی که وارد میشه به ایران با اختلاف زیاد تهیه نمیکنیم اینم روش 300 میخوای اضافه بدی اشکال نداره لذتشو می بری
بهتر از اینه که بری ترکیه بخری بیاری گمرک جلبش کنه نزاره وارد کنی!!!!!!
من خودم میخواستم این سلاح رو از اینرتنت تهیه کنم ولی مشکلاتی بر سر رسیدن به دست مجود داشت
سلام
من bt65 دارم و ازش بسیار راضی هستم
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع