انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار هوماک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
(2022-02-25 06:39 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.
والا ؛ این روشی که من میگم روی دولول بغل نخجیر انجام شده و جواب هم داده.
حالا نمیدونم روی هوماک هم جواب میده یا نه.
شما یه تیکه ریز کاغذ ببر و بزار زیر همون بخش از بچه قنداق که لقی داره.
مشکل لقی رو بر طرف میکنه اما بهترین کار اینه که ببریش پیش تعمیر کار اصولی مشکلش رو حل کنی. احتمالا باید مشکل از اون قفلی باشه که بچه قنداق رو به لول وصل میکنه.
موفق باشی
فعلا خداحافظ.

سلام
ممنون از راهنماییتون قبلا قنداق رو میخواستم ببرم پیش قنداق ساز اصلاحش کنه این مشکل رو هم میدم حل کنه تو youtube دیدم با یه سنبه تخت روی قفل پیش قنداق میزنه و مشکل حل میشه ولی چون ابزار ندارم میدم تعمیرکار حلش کنه
با سلام خدمت دوستان و بزگواران
خيلي وقته اين تاپيك داره خاك ميخوره و من يه مطلبي رو به يادم اومد كه ممكنه خيليا بدونن ولي گفتنش بد نيست.
مطلبي كه ميخوام راجع بهش صحبت كنم مربوط به پترن اسلحه تراپ هست كه در اين سلاح پترن بصورت 30 به هفتاد هست به اين صورت كه 70 درصد بالا و 30 درصد پايين ميزنه اينهم به اين دليل هست كه در تيراندازي رشته تراپ اهداف دور ميشن و بالا ميان (برعكس رشته اسكيت) و اين امر در سلاح هوماك هم به همين صورت هست دوستان تجربه تون رو راجع به تيراندازي با هوماك عنوان كنين ممنون.
کاش دستمزد قنداق ساز رو هم به موقع میدادن تا کار رو نصفه نیمه ول نکنه قنداقش جوری سنباده خورده انگار اون نفری که داره سنباده میزنه عروسی پسرشه و زودتر باید بره کارهای خرید عروسی رو انجام بده و آرایشگاه هم بره خیلی عجله داره
مثل خیلی از کارهای بزن در روی وطنی سنباده 60 زده ول کرده نفر بعدی روش رنگ زده و تمام
پیشنهادم اینه که قنداقو باز کنید رنگشو پاک کنید دوباره سنباده بزنید و رنگ و یه لایه پلی اورتان بپاشید روش
این صنایع اسلحه سازی داخل ؛ داره یه مشت تفنگ بی کیفیت رو میسازه تحویل مردم میده ؛ این هوماک اون اوایل خوب بود ؛ الان شروع کردن به خراب کردن و گرون کردنش ( خب طبیعیه اینجا همه چیز همینجوره )
قنداق هوماک حالا خوب فقط سمباده خوردنش مزخرفه ؛ بچه قنداق نخجیر بیشتر از ۱ سانتیمتر بالا تر از گپ تفنگه که فوق العاده زشت و مسخره ست.
سلام دوستان
کسی قیمت این سلاح رو داره؟
(2022-08-15 06:19 PM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی قیمت این سلاح رو داره؟

سلام قيمت امسال 23.700 هست.
سلام دوستان
وقت همگی بخیر
از دوستانی که هوماک سری جدید دارن اگر پترن گرفتن لطف کنن یا اینجا یا داخل تاپیک پترن گیری بزارن
شنیدم هوماک های جدید کیفیت قطعاتی مثل پوکه پران و ضامن و سایر قطعات داخلی به جز لول کمی کاهش پیدا کرده ولی الگوی پخش بهتر شده
حدود قیمت تعیین شده برای امسال هم ۳۰ میلیون تومان هستشKhansariha (226)
سلام
من هفته گذشته هوماک گرفتم ، قیمتش نوش با کاور دقیقا ۳۵ تومن شد ۱۱۰۰ هم هزینه مجوزش شد کلا ۳۶۱۰۰ برام تموم شد

من تازه کارم و اطلاعات زیادی از تفنگ ندارم
سه تا سوال دارم
۱.مجوز این سلاح ورزشیه و سهمیه تیرش با هیات تیراندازی هست،نحوه گرفتن تیرش چطوره و چه تیری بهم میدن و چندتا و قیمتش چطوره؟

۲.محتویات جعبه من فقط خود سلاح بود و دوتا آچار دیگه چیزی توش نبود آیا محتویاتش درسته؟

۳.چوک این سلاح وضعیتش چیه؟ و اینکه اگه لازم بشه میشه با این سلاح تیر اسلاگ شلیک کرد؟ به سلاح فشار نمیاد؟
سلام مبارک باشه
اسلحه فوق العاده جونداریه از نظر محکمی و آلیاژ توانایی شلیک چهارپاره رو داره ولی استفاده زیاد توصیه نمیشه چون علاوه بر گشاد شدن چوک ها میتونه باعث جدا شدن اتصال دو تا اوله و لقی قفل و بست بشه یکم توی ظریف کاری و رنگ امیزی قنداق و بچه قنداق کم حوصله کار شده که قالب اصلاح هستش
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع