انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار هوماک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان عزیز.
یه تعداد عکس از اسلحه هوماک اماده کردم تقدیم به نگاهتون.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ۴ هم هست البته کیفیتش کمی پایینه.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
با سلام خدمت دوستان
یه تحقیقی ازکسایی که مجوز ورزشی دارن انجام دادم شاید به درد بقیه هم بخوره واینکه سوال خودمم بود که جناب سید علی مختصر و مفید پاسخ دادند.
من اهل ش... نیستم فقط هدف زنی با خودم گفتم که اسلحه دولول سوار هوماک اکبند با هارد کیس به قیمت 19 بگیرم به نظرم خیلی ارزونه واقعا.
از یه بنده خدایی از شیراز پرسیدم که کلا جواز ورزشی چجوره و واسه من که دسترسی به باشگاه ندارم داستانش چیه.
گفت که باید حتما فدراسیون عضویتت رو تایید کنه وجواز هم هر دوسال یک بار تمدید میشه ومثل شکاری نیس که پنج ساله باشه و اینکه سهمیه فشنگ رو باید از فدراسیون بگیری وبعد حتی توی باشگاه مصرف کنی که پوکه تحویل باشه . پرسیدم اگه توی طبیعت من فقط تیرتندازی کنم چجوریه گفتن که اگه مامور برخورد کنی باید یا بشقاب تراپ و دستگاه همراه داشته باشی یا مثلا از تمرین برگشتی و بشقاب نداری ولی چنتا فیلم و عکس گرفتی که معلوم بشه تمرین بودی اشکال نداره .البته اینم گفت که این قانونشه ولی در این حد یا اجرا نمیشه یا توی شهرای کوچک کمتر گیر میدن یا درصورت اینکه مامور بخواد بات همکاری کنه و حسن نیتت رو ببینه کاری ندارن .
از سلاح هوماک پرسیدم گفت که حقیقتش در کل بیشتر سلاح های هوماک اکثرا یه مشکل جزیی یا کلی دارن که قابل رفعه .میگفت کیفیت لول و کپ و ماشه عالیه فقط بعضیشون توی نقطه همپوشانی دو لول ممکنه مشکل دار باشن بعضی در پوکه پران خودش میگفت اگه دست به اچار باشی و فنی باشی قابل رفعه .ولی اسلحه دولول چوک ثابت 15 سانتی داره که عالیه وسیستم ماشه بسییار مناسب تراپ جوری که نه اونقدر شله که لمسش کنی شلیک کنه و نه جوری سفته که موقع چکوندن هدفگیری رو بهم بزنه .وزنش یه کم سنگینه که استاندارد تراپ هست دقیق و این سنگینی جوریه که بالانس عالی داره و لگد سلاح رو میگیره .قنداق با قابلیت تنظیم ارتفاع..
خلاصه کلام به من توصیه کرد چه از نظر قوانین چه از مشکلات جزیی سلاح من این کار رونکنم
منم منصرف شدم البته اگر اون عضویت و قوانین و دوسال اعتبار جواز نبود راستش با مشکلات سلاح کنار میومدم و میگرفتم .میگفت بعد از خرید هم بار اول جواز تا 6 ماه نمیاد که یه سالو نیم جواز داری .و دفعات بعدی هم معمولا سه چهار پنج ماه همیشه از دوسال کمتر جواز داری وقتی اقدام میکنی برا تمدید مثلا یکی دوماه زودتر از موعد میری واسه اقدام و سه ماه هم تقریبا طول میکشه تا جواز بیاد .در کل منصرف شدم .ببخشید طولانی شد گفتم به اشتراک بذارم.Khansariha (8)
سلام جناب koh
ممنون از توضیح مفید تون و وقتی که گذاشتید.
خب شما باغی چیزی ندارید که با خیال راحت به تمرین مشغول بشید ؟
در کل توی سلاح های ایرانی از همه بهتره این هوماک.
(2021-12-14 06:44 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب koh
ممنون از توضیح مفید تون و وقتی که گذاشتید.
خب شما باغی چیزی ندارید که با خیال راحت به تمرین مشغول بشید ؟
در کل توی سلاح های ایرانی از همه بهتره این هوماک.

سلام بر شما و همه دوستان
انجام وظیفه بود .
راستش دوست عزیز زمین کشاورزی ومنطقه طبیعی وسیع در اختیارمون هست وخوبی و برتری هوماک نسبت به بقیه سلاحهای ایرانی بر کسی پوشیده نیست واقعا این سلاح اگه مجوز شکاری داشت حداقل 50 میلیون ارزش داشت و خرید و فروش میشد.فقط یه کم قواننین دست وپاگیر و محدودیت عضویت هیات تیراندازی باعث شد که منصرف بشم .
درضمن کل صحبت هایی که شد نقل قول از دیگران بود که امیدوارم درست صحیح باشن.
سلام.
به نظرم به درد سرش می ارزه اخه خودمم دارم قل قلک میشم خخخخخKhansariha (219)
حالا بد نیست میشه رفت و تراپ کار کرد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد با اجازه تون ميخواستم تجربه خودم رو درباره خريد سلاح هوماك در اختيار دوستان قرار بدم:
- ايتدا سلاح رو از فروشگاه مربوطه خريداري ميكنيد و فروشگاه يكه نامه براي فدارسيون تيراندازي آماده ميكنه به همراه دو رونوشت براي هيئت تيراندازي استان مربوطه و حراست فدراسيون به همراه دو عدد فاكتور كه يكي مربوط به فروشگاه و يكي مربوط به اسلحه و مهمات هست.
- با يكي از رو نوشتها به هيئت تيراندازي استانتون مراجعه ميكنيد و پس از پرداخت حق عضويتتون و دريافت كارت عضويت دو نامه به شما ميدن يكي براي فدراسيون و يكي براي اسلحه مهمات ( يك عكس سه در چهار همراهتون باشه)
- با نامه هاي فوق به فدراسيون تيراندازي مراجعه ميكنيد و نامه هاي رو نوشت حراست و فدراسيون و نامه هيئت رو تحويل ميديد به همراه كپي فاكتورهايي كه عرض كردم(اصل فاكتور رو نگه داريد) بعد از كارهاي اداري اسلحه پلم شده تحويل شما ميشه
- با اسلحه و مداركتون به همراه كارت ملي و شناسنامه و كارت پايان خدمت( يا كارت معافيت) به همراه پنج تا عكس سه در چهار(بيشترم داشته باشيد) به اسلحه مهمات شهرتون مراجعه ميكنيد و مداركتون رو تحويل ميديد اونجا هم مبلغي رو از شما دريافت ميكنن و سلاح رو سمبه ميزنن و تحويلتون ميدن و يه برگه جهت نگداري سلاح در منزل بهتون ميدن به همراه يك وقت براي آموزش تيراندازي كهحتما بايد حضور داشته باشيد و به شما ميگن كه جواز بعد از حد اكثر سه تا چهار ماه به آدرستون پست ميشه
اين بود از تجربه من كه تو اين هقته من انجام دادم اگر توضيحاتم خيلي جالب نبود به بزرگيتون ببخشيد
بسیار عالی دوست عزیز.
هدف شما شرکت در تراپ هست درسته ؟
(2021-12-22 03:08 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی دوست عزیز.
هدف شما شرکت در تراپ هست درسته ؟

بله
سلام من این اسلحه رو ۲ سال پیش تهیه کردم کیفیت قابل قبولی داره اما چند روز پیش یه هوماک نو داخل فروشگاه دیدم به طور محسوسی کیفیت افت کرده بود. یه طرح بسیار زشت روی گپ تفنگ زدن که حالا باز سلیقه هست ممکنه کسی خوشش بیاد بگذریم ولی بچه قنداق و قنداق به طور محسوس زمخت تر شدن. طوری که یه پله محسوس در نقاط اتصال تشکیل میشه. همین قضیه وزن تفنگ رو هم کمی افزایش داده. کیفیت زاجشم محسوس افت کرده به طوریکه تفنگ خودم بعد دوسال استفاده هنوز زاج بهتری داره
سلام دوستان.
یک فیلم از نظافت سلاح دولول هوماک در اپارت است که من لینک ش را اینجا برای دوستان قرار میدم.

دیدنش خالی از لطف نیست.Khansariha (8)
فعلا.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع