انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار هوماک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام به همه بنده چوک تفنگ خودم و تفنگ هوماک یکی از دوستان رو اندازه زدم هر دو مورد تقریبا نتیجه یکسان بود. چوک بالا ۱۷/۶ چوک پایین ۱۷/۸ تقریبا و البته یه دفترچه هم همراه هاردکیس بود که سایز چوک ها رو نوشته بود که اونم همین اعداد هستش ضخامت سر لوله هم تقریبا ۱/۴ میلیمتر
البته این رو هم عرض کنم که اندازه گیری چوک با کولیس اصلا کار راحتی نیست چون باید روی لبه بیرونی کار رو انجام بدید و اگه کمی کولیس رو فرو کنید نتیجه متفاوت میشه در اصل باید این کار به وسیله تیپر گیج انجام بشه که متاسفانه در اختیار نداشتم احتمالا علت اختلاف در نتایج اندازه گیری شده بنده با دوستان هم همینه شاید بنده خوب نتونستم کولیس رو رو لبه قرار بدم.
اینکه چوک سلاح تراپ ۱۷.۵ یعنی فول باشه جای تعجب داره Khansariha (290)
فاصله هم چنان نزدیک نیست محمد جان
سلام به دوستان و بزرگواران
ديروز رفته بودم باشگاه ساصد يه بنده خدايي اومده بود اسلحه هوماك داشت سر صحبت رو باز كرد و پرسيد از تفنگتون راضي هستين يا نه منم تازه تفنگم رو برده بودم كه تستش كنم ميگفت از موقعي كه اين اسلحه رو خريده تو تعميرگاهه يه بار پوكه پرونش خراب شده يه بار سوزن پايين كار نكرده و حالا هم دوتا لول باهم شليك ميكنه بنده خدا مجبور بود فقط يه فشنگ استفاده كنه تا دوتا لول باهم شليك نكنه والا وقت نشد بيشتر باهاش صحبت كنم اما فكر كنم سلاح رو به نمايندگي نداده بود كه اين مشكلات براش پيش اومده بود. دوستان براي رفع مشكل سلاحتون حتما اون رو به خود نمايندگي بديد اگر تو تهران هستيد تو باشگاه ساصد(مهام) نمايندگي دفتر داره ولي شهرستان رو نميدونم من خودم موقعي كه اسلحه رو از فدراسيون تحويل گرفته بودم موقع بستن اسلحه پوكه پرون بالا شكست كه نمايندگي برام عوضش كرد.
سلام در تایید فرمایش دوست خوبم نمایندگی هوماک در باشگاه مهام آقای قاسمی روزهای یکشنبه تا سه شنبه تا ساعت پنج عصر تشریف دارن اگه اسلحه ایراد داشت رایگان انجام میدن البته گویا واقعا کیفیت مونتاژ این اسلحه پایین اومده که بسیار جای تأسف هستش. بنده و یکی از دوستان دو قبضه از این سلاح رو چند سال پیش به قیمت ۸۲۰۰ تهیه کردیم هنوز هنوزه مثل ساعت داره کار می‌کنه بدون کوچکترین نقصی امشب برم برای اسلحم اسفند دود کنم خخخخ دوستانی که قصد خرید دارن بگردن از نمونه های ساخت قدیمی تر که گپ ساده و بدون نقش دارن پیدا کنم هنوز هم تو بعضی از اسلحه فروشی ها پیدا میشه واقعا عالی هستن.
(2022-01-28 09:52 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب هیچ سلاح تراپی فول چوک نیس خوبKhansariha (8)
(2022-02-01 09:14 AM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2022-01-28 09:52 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب هیچ سلاح تراپی فول چوک نیس خوبKhansariha (8)
با سلام خدمت دوستان در فرمايش شما دوست عزيز كه ميفرماييد اسلحه تراپ فول چوك نيست عكسهاي زير مربوط به مشخصات دو اسلحه تراپ مربوط به شركتهاي Lanber اسپانيا و Beretta ايتاليا هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا که فول چوکه شرمنده اطلاعات زیاد نداشتم در این زمینه و فک میکردم چون هوازنیه باید چوک فول نباشع معذرتKhansariha (226)
سلام دوستان یه سوال داشتم امروز وقتی رفتم تیراندازی بعد از اینکه سلاح رو باز کردم بزارم داخل هاردکیس به نظر یه لقی کوچک تو بچه قنداق بود این مشکل مال چیه چطوری باید برطرفش کرد؟
سلام دوست عزیز.
والا ؛ این روشی که من میگم روی دولول بغل نخجیر انجام شده و جواب هم داده.
حالا نمیدونم روی هوماک هم جواب میده یا نه.
شما یه تیکه ریز کاغذ ببر و بزار زیر همون بخش از بچه قنداق که لقی داره.
مشکل لقی رو بر طرف میکنه اما بهترین کار اینه که ببریش پیش تعمیر کار اصولی مشکلش رو حل کنی. احتمالا باید مشکل از اون قفلی باشه که بچه قنداق رو به لول وصل میکنه.
موفق باشی
فعلا خداحافظ.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع