انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاکسیدرمی پرندگان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
اینم بگم می دونی باید چشم،مغز و زبونشو دربیاری درضمن عکس یادتون نره تا اشکالات رو با نگاه به عکس رفع کنیم
(2016-12-28 01:19 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم بگم می دونی باید چشم،مغز و زبونشو دربیاری درضمن عکس یادتون نره تا اشکالات رو با نگاه به عکس رفع کنیم

اگه شد عکس میگیرم
الان دارم با لپ تاب کار میکنم گوشی و دوربین ندارم
اگه شد حتم عکس میگیرم
من قسمت جمجمه و سر مشکل دارم
از جایی که گردن پرنده رو می بری یه سوراخ است که به داخل مغز میره یا این طوری بگم محل پایان یافتن نخاع و سفید رنگ است از اون سوراخ باید با یه چوب کبریت یواش یواش مغز رو کاملاً خالی کنی وبرای درآوردن چشم یه چاقو کوچیک به کنار چشم فرو ببر وبا چند دور چرخواندن بندازش بیرون
(2016-12-28 01:57 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از جایی که گردن پرنده رو می بری یه سوراخ است که به داخل مغز میره یا این طوری بگم محل پایان یافتن نخاع و سفید رنگ است از اون سوراخ باید با یه چوب کبریت یواش یواش مغز رو کاملاً خالی کنی وبرای درآوردن چشم یه چاقو کوچیک به کنار چشم فرو ببر وبا چند دور چرخواندن بندازش بیرون

اوکی
من برم کارم رو شروع کنم ببینم چی میشه برام دعا کنید
یا علی Khansariha (48)
عزيزان بعرض شما برسانم كه اين پرنده ها كه مونتاژ يا تاكسيدرمى انجام داريد ،شيوه ابتدايى كار هست وبهتر هست جهت اموزش صحيح به مطالعه وكار عملى زير نظر يك استاد بپردازيد،چون نمونه ها با روشهاى اينچنينى فقط نابود ميشن،ببخشيد عزيزان اگر دلخور شديد ويا تو ذوقتان خورد خداى ناكرده،فقط عرض كنم مراحل قبل از مونتاژ كه عبارت از پوست كنى وچربيگيرى وشستشو با شوينده هاى مختلف هست خودش داستانى دارد،مراحل بعد نياز به داشتن شم مجسمه سازى ويكسرى از هنرها مثل نقاشى وتركيب رنگ،ودر نهايت حجم شناسى پرنده وريخت شناسى كلى،وشناخت حالات هر گونه رو ميطلبه
مثلا محل بيرون امدن پا در كبك در حالت ايستاده ويا راه رفتن ويا دويدن!زاويه پا با بدن،زاويه گردن با سر وزاويه چرخش پرنده درحال حركت
(2016-12-28 04:31 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيزان بعرض شما برسانم كه اين پرنده ها كه مونتاژ يا تاكسيدرمى انجام داريد ،شيوه ابتدايى كار هست وبهتر هست جهت اموزش صحيح به مطالعه وكار عملى زير نظر يك استاد بپردازيد،چون نمونه ها با روشهاى اينچنينى فقط نابود ميشن،ببخشيد عزيزان اگر دلخور شديد ويا تو ذوقتان خورد خداى ناكرده،فقط عرض كنم مراحل قبل از مونتاژ كه عبارت از پوست كنى وچربيگيرى وشستشو با شوينده هاى مختلف هست خودش داستانى دارد،مراحل بعد نياز به داشتن شم مجسمه سازى ويكسرى از هنرها مثل نقاشى وتركيب رنگ،ودر نهايت حجم شناسى پرنده وريخت شناسى كلى،وشناخت حالات هر گونه رو ميطلبه
مثلا محل بيرون امدن پا در كبك در حالت ايستاده ويا راه رفتن ويا دويدن!زاويه پا با بدن،زاويه گردن با سر وزاويه چرخش پرنده درحال حركت

داداش خدایی زدی تو ذوقمKhansariha (172)خخخ
اگه میشه به طور کامل توضیح بدید Khansariha (8)
نه خداى ناكرده قصد ناراحتيتون رو نداشتم،شما تو اينترنت سرچ كنيد شبكه تاكسيدرمى taxidermy net
ببينيد تاكسيدرمى الان در دنيا يك فن وتخصصه دوست من،همينجورى نيست كه يه پرنده رو بسازن،البته منظورم چيزهايى كه بعنوان تاكسيدرمى ميسازن وتو مغازه هاى شمال ميفروشن نيست،شما ابتدا يك كبك رو طراحى كن رو كاغذ،بعدش سه بعدى يعنى تاكسيدرمى اون رو انجام بده
Bird man taxidermy,fly way taxidermy,كارها رو ببينيد
دوست عزیز این کارهایی که گفتین مال حرفه ای هاست ما یه پرنده رو به حالت ساده تاکسیدرومی می کنیم که یه زمانی بگیم این حیوان را من شکار کردم
باسلام
تقدیم به دوستان
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
سلام خرید و فروش پرندگان با مجوز تاکسیدرمی مجازه دوستان؟

فرستاده شده از HUAWEI Y625-U21ِ من با Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع