انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاکسیدرمی پرندگان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
سلام
کسی میدونه این ماده ای که مثل آب میمونه چیه ؟ (شیشه نیست)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-21 09:48 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی میدونه این ماده ای که مثل آب میمونه چیه ؟ (شیشه نیست)

با این سوال درگیرم
پارافین ژله ای نیست ؟
نمیدونم چیه . ولی هر چیه جنسش محکمه شاید تلق باشه حرارت دادن به این شکل در آوردن . خلاصه هر چیه عالی شده. اگه بازم کسی میدونه بگه چیه.
با سلام
با آمپول بال خشک چگونه تاکسی درمی انجام می دهند؟
این ماده نوعی رزین است که برای ساخت آب مصنوعی ازش استفاده میکنن تو ایران گیر نمیاد ولی بجاش میشه از رزین فایبر گلاس (البته با کبالت بیرنگ ) یا رزین اپوکسی شفاف استفاده کرد .

از آمپول بالخشک نمیشه برای تاکسیدرمی کامل پرنده استفاده کرد همین جور که از اسمش پیداست فقط برای نوک بالها که نمیشه پوست رو کند تزریق میشه در واقع ااین ماده همون اسید فرمالین است که بسیار سمی و خطرناکه .

یا علی
(2014-12-07 01:15 PM)hadieftekhari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ماده نوعی رزین است که برای ساخت آب مصنوعی ازش استفاده میکنن تو ایران گیر نمیاد ولی بجاش میشه از رزین فایبر گلاس (البته با کبالت بیرنگ ) یا رزین اپوکسی شفاف استفاده کرد .

از آمپول بالخشک نمیشه برای تاکسیدرمی کامل پرنده استفاده کرد همین جور که از اسمش پیداست فقط برای نوک بالها که نمیشه پوست رو کند تزریق میشه در واقع ااین ماده همون اسید فرمالین است که بسیار سمی و خطرناکه .

یا علی

مرسی از راهنمایی که کردین . حالا دوست عزیز اینو از کجا تهیه کنیم ؟ میدونید کجا میفروشن؟
(2014-12-07 01:15 PM)hadieftekhari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

ممنون که توضیح دادین . فقط این ماده رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ میدونید کجا میفروشن؟
آقا سلام
از دوستان عزیز کسی تو تهران هست که بتونه کار تاکسیدرمی پرندگان را بصورت ظریف و زیبا انجام بده ؟؟؟
با سلام.
به هدف رونق دوباره ی تاپیک :
یکی از اولین پرنده هایی که قدیم مدیما تاکسیدرمی کردم و خیلی ازش خاطره دارم و بااینکه خیلی غیرحرفه ای بود دوسش دارم!!!!... :
[تصویر: 14208413771.jpg]
[تصویر: 14208414211.jpg]
[تصویر: 14208414571.jpg]
[تصویر: 14208414911.jpg]
[تصویر: 14208415341.jpg]
[تصویر: 14208415701.jpg]
[تصویر: 14208416891.jpg]
[تصویر: 14208417311.jpg]
[تصویر: 14208417691.jpg]
[تصویر: 14208418141.jpg]
[تصویر: 14208418531.jpg]
چون دوسش دارم تقدیم به شما که دوستووون دارم...
سلام
کسی هست که سیمکشی رو کاملتر بگه من با این مرحله مشکل دارم؟؟؟Khansariha (226)
سلام این هم چند نمونه از کارهای پارسالم[تصویر: 14234692541.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع