انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح walther lgu
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2015-12-24 12:03 PM) نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
............یکبار هم روی پشت بوم توی 80 متر داشتم گروپ میگرفتم که دو تا زاغی رو توی همون فاصله پشت سر هم زدم که البته فقط پرو بالشون ریخت
سلام
یک توصیه دوستانه و البته از روی وظیفه آموزشی عرض میکنم
یک اصل مهم برای هر شکارچی این هست که تا اطمینال 100 درصدی از تاثیر گذاری گلوله و یا ساچمه روی شکارش نداشته باشه هیچوقت دست روی ماشه نمیبره Khansariha (214)
باید یادمون باشه الان چی دستمون هست و تواناییش تا کجا تعریف شده . فعلا Khansariha (8)
سلام دوستان منتظر زيارت گروپ ٥٠ متري والتر هستييم
ممنون

[PISTOL]فشمي
ممنون دوستان تاپیک مفیدی هست Khansariha (8). تا اینجا موارد مثبت برشمرده شد . اینکه دقت بالاست حتما حسن بزرگی به حساب میاد . ولی البته توجه داشته باشید که دیاناهای ساید لور هم در ورژنهایی برای برخی کشورهای اروپایی با قدرت کمتر عرضه میشوند که قطعا از سلاحهای با 25 ژول قدرت دقیقتر هستند . پیستون والتر که دارای رینگهایی از جنس غیرفلزی برای ثبات حرکت بهینه و کاهش اصطکاک ساخته شده به نظر من تکنولوژی خاصی به حساب نمیاد . چرا که اینکه قبلا پیستونهای TTi برای دیانا در بازارهای خارجی موجود بود که مشخصاتی شبیه پیستون والتر lgu را داشت / به هرحال باید دید ورژنهای قوی تر والتر هم همین دقت بالا را حفظ کرده اند ؟ اما سوال اینه موارد منفی این سلاح کدام است ؟
(2015-12-25 06:33 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوستان تاپیک مفیدی هست Khansariha (8). تا اینجا موارد مثبت برشمرده شد . اینکه دقت بالاست حتما حسن بزرگی به حساب میاد . ولی البته توجه داشته باشید که دیاناهای ساید لور هم در ورژنهایی برای برخی کشورهای اروپایی با قدرت کمتر عرضه میشوند که قطعا از سلاحهای با 25 ژول قدرت دقیقتر هستند . پیستون والتر که دارای رینگهایی از جنس غیرفلزی برای ثبات حرکت بهینه و کاهش اصطکاک ساخته شده به نظر من تکنولوژی خاصی به حساب نمیاد . چرا که اینکه قبلا پیستونهای TTi برای دیانا در بازارهای خارجی موجود بود که مشخصاتی شبیه پیستون والتر lgu را داشت / به هرحال باید دید ورژنهای قوی تر والتر هم همین دقت بالا را حفظ کرده اند ؟ اما سوال اینه موارد منفی این سلاح کدام است ؟

سلام خدمت شما دوست عزیزKhansariha (8)
اتفاقا موارد ضعف سلاح هم گفته شده در تاپیک.
ببینید بحث دقت سلاح های دیانا در مدل های ضعیفتر یک بحثه و بحث کیفیت بحث دیگریست.بنده با سلاح های وایرخ دیانا سالها کار کردم.واقعا ظریف کاری و دقت در ساخت توی این سلاح اگر از وایرخ بیشتر نباشه کمتر نیست.سلاح های دیانا سلاح های فوق العاده ای در زمینه های دقت قدرت و قیمت هستن.منتها از لحاظ کیفی یک رده از ایرآرمز وایرخ والتر و... پایین تر هستن.
در مورد دقت هم در حالت عادی و بدون تیونینگ سلاح های مسابقاتی محسوب نمیشن{در حالت پیشرفته}.بعنوان مثال کمتر کسی پیدا میشه که در مسابقات فیلدتارگت از دیانا 34 استفاده کنه در حالی که وایرخ 80 با همون قدرت بسیار محبوب تر هست برای این مسابقات.یا مثلا در مسابقات جهانی فیلد تارگت عموما از سلاح وایرخ 97 و ایر آرمز tx200 استفاده میکنند و گاها تعدادی با دیانا 54 تیون شده هم مشاهده میشه.اینجا دیگه همه سلاح ها در یک رده قدرت هستند و سلاح با کیفیت تر و دقیقتر خودشو نشون میده فقط کافیه یه سر به لیست برندگان مسابقات جهانی فیلد تارگت بزنید تا متوجه بشید.
در مورد نقاط ضعف:
به نظر بنده 1:
وزن بسیار بالای اون با توجه به قدرتی که داره
2:مسلح کردن نیروی زیادی میبره
3:در مورد ماشه خودم ابتدای کار نقد داشتم اما با مقایسه ای که انجام دادم قطعا از t06 دیانا بهتر هست و تا حدود 1 پوند نیروی کشش قابل تنظیم هست.ماشه بسیار خوبی داره ولی نه به اندازه وایرخ.شاید بعضیها با استیج اول این ماشه راحت نباشن به دلیل نرمی زیاد ولی مرحله دوم در حد first class و مسابقاتیKhansariha (8)
باور کنید نقطه ضعف دیگه ای ندیدم.مسلح شدن بسیار نرم و لذت بخش...کیفیت قطعات فلزی فوق العاده کیفیت قنداق و پرداخت اون بسیار عالی زاج کاری بسیار عالی و زیبا.حرکت پیستون در سیلندر به قدری نرم و روان و بدون ذره ای حرکت اضافی انجام میشه که حد نداره.خوب همه این نکات برتری های این سلاح نسبت به دیانا هستKhansariha (8)
سلام
فرمايش شما كاملا صحيح است چون والتر سازنده سلاحههاي مسابقاتي است وديانا اسلحه هاي تفريحي منتهي هنوز من شك دارم در ٢٥ متر به دقت ٥٤ برسه

[PISTOL]فشمي
هفته پیش در کنار تمرین بنچ رست ، فرصتی دست داد با Walther LGUهم همنشین شده و از تیراندازی با این تفنگ خوش استیل لذت ببریم. تفتگ متعلق به دوستم آقا هادی از همشهریان بندرترکمنی هستش و برای مسابقه پیش روی بنچ رست در کلاس فنرپیستون خود را آماده می کند.
ساچمه فالکون 13.43 گرینی را برای تست تفنگ راپید ایر خودم تهیه کرده بودم که بد ندیدم روی این تفنگ هم تستش کنم.
[تصویر: Walther-LGU-grope-test-with-falcon-1-.jpg]
[تصویر: Walther-LGU-grope-test-with-falcon-4-.jpg]
[تصویر: Walther-LGU-grope-test-with-falcon-3-.jpg]

هدف مربع پایینی بود ، دوربین هم سنترپوینت 4-16*40 و زوم 10 ، اندازه گروپ تقریبا مثل نتایج قبلی با وزن 14.35 گرینی JSB بود و اگر شات پنجم و کمی عجله من نبود گروپ جمع تری می شد. فاصله دقیق 24.5 متر :
[تصویر: Walther-LGU-grope-test-with-falcon-2-.jpg]

از هادی عزیز بابت این همراهی تشکر می کنم. امیدوارم اوقات خوشی با این سلاح داشته باشد.
[تصویر: Walther-LGU-grope-test-with-falcon-5-.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع