انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح walther lgu
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2015-12-22 01:38 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
آیا این سلاح در کالیبر 0.177 و 0.22 بدون محدودیت قدرت مسابقاتی(۱۶ژول) موجود هست ؟
و اگر موجوده با چه قدرتی قابل دستیابی هست
با تشکر

آقا بهروز این مدل از والتر در دو کالیبر مورد اشاره خودتون تولید شده ، منتها در سه ورژن 7.5 ، 16 و 23 ژولی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون رو از "بدون محدودیت قدرت مسابقاتی (16 ژول) " متوجه نشدم. یعنی با قدرتی بالاتر از ورژنی که در ارسال های بنده بررسی شده ؟ که طبق توضیح کاتالوگ والتر و وبسایت Umarex توزیع کننده والتر بیشترین قدرتی که هست ورژن 23 ژولی هست ، ولی دقیقا اطلاعی در خصوص نوع سیستم آن و تفاوت هایش در ورژن 7.5 و 16 ژولی ندارم. چون بیشترین ریویوها در رابطه با قدرت 16 ژولی و 7.5 ژولی هست. چند مورد مقاله و PDF دستم هست که هنوز کامل مطالعه نکردم.
Khansariha (8)
(2015-12-22 01:53 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-22 01:38 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
آیا این سلاح در کالیبر 0.177 و 0.22 بدون محدودیت قدرت مسابقاتی(۱۶ژول) موجود هست ؟
و اگر موجوده با چه قدرتی قابل دستیابی هست
با تشکر
آقا بهروز این مدل از والتر در دو کالیبر مورد اشاره خودتون تولید شده ، منتها در سه ورژن 7.5 ، 16 و 23 ژولی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورتون رو از "بدون محدودیت قدرت مسابقاتی (16 ژول) " متوجه نشدم. یعنی با قدرتی بالاتر از ورژنی که در ارسال های بنده بررسی شده ؟ که طبق توضیح کاتالوگ والتر و وبسایت Umarex توزیع کننده والتر بیشترین قدرتی که هست ورژن 23 ژولی هست ، ولی دقیقا اطلاعی در خصوص نوع سیستم آن و تفاوت هایش در ورژن 7.5 و 16 ژولی ندارم. چون بیشترین ریویوها در رابطه با قدرت 16 ژولی و 7.5 ژولی هست. چند مورد مقاله و PDF دستم هست که هنوز کامل مطالعه نکردم.
Khansariha (8)

منظور همون در دسترس بودن ورژن 23 ژولی بود (fac)که فرمودید، کیفیت ساخت این سلاح واقعآ چشم نوازه
لینک کاتالوگ PDF

با تشکرKhansariha (8)
والترlgu چندین مدل داره مثل master و competitaion ultra که مدل ultra کمرشکن هست و در کالیبر4.5 سرعت ساچمه حدوداتا297متربرثانیه میرسه که چیزی دوروبر 20ژول میشه که برای کالیبر 4.5 قدرت خوبیه.یه لینک :
(2015-12-22 03:12 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والترlgu چندین مدل داره مثل master و competitaion ultra که مدل ultra کمرشکن هست و در کالیبر4.5 سرعت ساچمه حدودا تا 297 متربرثانیه میرسه که چیزی دور و بر 20 ژول میشه که برای کالیبر 4.5 قدرت خوبیه.یه لینک :
میثم جان مدل LGU تنها در یک مدل Master تولید شده و اون مدل LGV هست که در چند مدل عرضه شده مثل Ultra و یا Competition ، مدل LGV نیز دقت بالایی دارد و در سال 2012 و قبل از LGU به بازار تولید و عرضه شده است.
در این رابطه آقای Nigel Allen از Airgun TV در رویویی که از مدل LGU نوشته بیان می کند ، زمانی که در رابطه با LGU از والتر سئوال کرده که با وجود دقت خوب مدل LGV دست به تولید مدل جدیدتری زده اند ، والتر پاسخ داده :
“We don’t need one. We cannot surpass the LGV’s accuracy. But many airgunners think a fixed barrel air rifle is more accurate than a break-barrel one, It was true… until the LGV. So we made the LGU.”

جالب نیست ! Khansariha (68)
لینک مورد نظر نیز وبسایت شخصی آقای هکتور مدینا تیرانداز فیلدتارگت و عضو تیم ملی ایالات متحده در این رشته هستند ، ایشان در زمینه تیونینگ نظریات جالبی دارند. در زمینه والترها هم یک پست دیگه در رابطه با تعویض ماشه LGU با ماشه فلزی آپشنال والتر دارند.
پیرو دو ارسال قبلی در خصوص معرفی و بررسی Walther LGU ، گروپ هایی که ثبت شده را در اختیار دوستان قرار میدهم.

- بررسی اول در زمان تست کرنویی که در پست قبل تر ارایه شد ، انجام دادیم. ساچمه های جی اس بی 15.89 ، 14.35 و 18.13 گرینی و الماس 14 گرینی مورد استفاده بود :
- فاصله : 25 متر
- استفاده از میز و Rest
- تیراندازی توسط خودم و دوستم هادی که تفنگ متعلق به ایشان بود انجام گرفته شد

ساچمه های مورد استفاده :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-4-.jpg]

ساچمه جی اس بی 18.13 گرینی (از جای شات به عنوان تارگت استفاده شده که با نوشته مشخص شده است) :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-5-.jpg]
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-6-.jpg]

ساچمه جی اس بی 15.89 گرینی :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-7-.jpg]
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-8-.jpg]

ساچمه الماس پروفشنال 14 گرینی :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-9-.jpg]

چند وقت قبل ، فرصتی پیش آمد تا دوربین متعلق به هادی (سنترپوینت 4-16*40) بر روی این تفنگ نصب شود و خوب هوای سرد پاییزی ولی آفتابی باعث شد چند تا تست گروپی هم داشته باشیم :
در این تست دوربین تفنگ با الماس پروفشنال صفر شد ، ولی با دو ساچمه دیگر JSB 18.13 و JSB 14.35 گرینی نیز گروپ هایی گرفته شد. از موارد ثبت شده که بیشتر یکسان بودند سه تصویر قرار میدهم :

- فاصله 21 متر
- تیراندازی در حالت نشسته و ساپورت میز معمولی با جعبه و بالشتک :

ساچمه الماس پروفشنال :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-1-.jpg]

ساچمه JSB 14.35 :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-2-.jpg]

ساچمه JSB 18.13 :
[تصویر: Fmy-blog-in-air-gunWalther-LGU-reviwe-3-.jpg]

در چند مورد گروپ که به صورت تناوبی با دوستم هادی می گرفتیم ، وزن 18.13 گروپ های جمع تری به صورت محسوس تر نشون می داد. چون هدف صفر دوربین بود از هدف مناسب برای ثبت جای شات ها استفاده نشده است. امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشد.

Khansariha (8)
صادق جان ممنون از زحمتت و بسیار عالی.Khansariha (8)
واقعا به دقت این تفنگ ایمان آوردم.ایرادی نمیشه بهش گرفت!به نظرت تا چه فاصله ای این دقت رو حفظ می کنه؟بیشترین فاصله ای که باهاش هدفزنی کردین چه قدر بوده؟
من روی 25 متر متمرکز بودم و هادی هم کمتر سراغش رفته مگر اینکه من برم دنبالش Khansariha (226)
ولی در اولین فرصت و شرایط مساعد هوایی تست دقت برای فواصل بالاتر هم انجام میدم. گرچه جایی نه عنوان شده ونه سازنده مدعی شده که برای بالای 50 متر دقت خود را به صورت مطلوب داشته باشد. در واقع دقت این تفنگ برای فیلدتارگت تضمین شده و نه بیشتر ! دوستانی که علاقمند به تهیه آن هستند باید کاربرد آن را نیز در نظر داشته باشند ، شاید بتوان با یک دیانا 52 کالیبر 177. چندین کاربری رو پوشش داد. اما Walther LGU master برای کاربرد فیلدتارگت ، تیراندازی هدفزنی و تفریحی و در نهایت کنترل آفت تا نهایت 50 متر مفید خواهد بود.
ولی مهدی جان من تا زمانی که باهاش شلیکی نداشتم خیلی به نوشته های ریویوها و مقالات اهمیتی نمی دادم. این سلاح اما تیراندازی را هم برای یک تیرانداز متوسط و هم یک تیرانداز ماهر بسیار لذتبخش تر نشان می دهد.
(2015-12-24 11:51 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا به دقت این تفنگ ایمان آوردم.ایرادی نمیشه بهش گرفت!به نظرت تا چه فاصله ای این دقت رو حفظ می کنه؟بیشترین فاصله ای که باهاش هدفزنی کردین چه قدر بوده؟

با اجازه صادق جانKhansariha (8)
دکتر جان اگر هوا بادی نباشه تا 100 متر میشه هدف زنی کرد.من خودم اهدافی در حد نصف بشقاب تراپ رو تو صد متر میزدم.تقریبا هر دوتا شات یکیش میخورد.منتها روی زوم 12 اخرین میلدات رو میزاشتم رو هدف و دو میلدات هم برای باد اندکی که میوزید.تا اخر هم کلیک داده بودم.
دقتش تا 45 متری نقطه ای هست ولی بعد از اون شروع به باز شدن میکنه.
یکبار هم روی پشت بوم توی 80 متر داشتم گروپ میگرفتم که دو تا زاغی رو توی همون فاصله پشت سر هم زدم که البته فقط پرو بالشون ریخت
این تجربه من تا الان بود.اینم بگم این سلاح مطلقا مناسب شکار نیستKhansariha (256)Khansariha (8)
(2015-12-24 12:03 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-24 11:51 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اجازه صادق جانKhansariha (8)
دکتر جان اگر هوا بادی نباشه تا 100 متر میشه هدف زنی کرد.من خودم اهدافی در حد نصف بشقاب تراپ رو تو صد متر میزدم.تقریبا هر دوتا شات یکیش میخورد.منتها روی زوم 12 اخرین میلدات رو میزاشتم رو هدف و دو میلدات هم برای باد اندکی که میوزید.تا اخر هم کلیک داده بودم.
دقتش تا 45 متری نقطه ای هست ولی بعد از اون شروع به باز شدن میکنه.
یکبار هم روی پشت بوم توی 80 متر داشتم گروپ میگرفتم که دو تا زاغی رو توی همون فاصله پشت سر هم زدم که البته فقط پرو بالشون ریخت
این تجربه من تا الان بود.اینم بگم این سلاح مطلقا مناسب شکار نیستKhansariha (256)Khansariha (8)

امین جان ،
خوب 50 متر حداکثری رنج فواصل فیلدتارگت هست ، نمی تونم بگم گروپ های 10 میلیمتری و یا کمتر از آن که تا 25 متر از این سلاح برام تکرار شده در فواصل بالاتر از 40 متر هم حفظ می شود. ولی خوب باید تست بیشتر و مستندتری بشه!
امین عزیز باشگاه تون جای خوبی داره و اگه هوا مناسب باشه از قبل هدف و سیبل مناسب با خودتون داشته باشید تا کار گروپ گیری رو انجام بدید.
صادق جان انشالله فردا هوا خوب باشه میرم باشگاه.منتها من با جی اس 16 گرین توی 45 متری دقت فوق العاده با پوزیشن فیلد گرفتم.اونم چندین بار.یعنی تمامشون زیر دوسانت بود تقریبا.و توی گروپهای اینترنتی هم گروپهای زیر 1 اینچ در 50 متر زیاد دارهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع