انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت کمپرسور با تلنبه(تلنبه خودکار)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
باسلام خدمت استاد عزیز مشکل اورینگ حل شد چون سوپاپ به اون اندازه توبازار هست تهیه کردم .مشکل جدید اینه که چطور اون فشار بالا رو از موتور به بیرون پوسته انتقال بدیم چون کارخونه یه لوله مسی رو مثل فنر از سرسیلندر به داخل بدنه جوش داده و خروجی گرفته اما؟!!!!این لوله مسی مثل بادکنک باد میشه و میترکه داخل محفظه موتور جای زیادی نداریم اگر بدونه پوسته خودش کارو ادامه بدیم یه الکترو موتور جدا میخاد که هزینه بالا میره . چه پیشنهاد میدید ؟؟
سلام دوستان گلم .من واسه پی سی پی دنبال تلبه اتماتیک بودم که یک پمپ چشم رو گرفته میخواستم ببینم به درد میخوره ؟ قدرت مکس ۲۰۰ بار هست قیمت هم مناسبه واقعا . و چیا لازم هست واسه کارایی که به درد من بخوره
سلام دوستان
من یه المبه کرال دارم که بتازگی براش موتور وگیربکس درست کردم وسوار کردم
خیلی هم عالی جواب میده .با لوازم دسته دوم حدود 550 تومان برام هزینه گرفت اما راحت 250 بار با تلمبه برام بباد میزنه
میخولام فیلمش رو بزارم اما تو یکی دوتا اپبود سنتر گذاشتم که لینکشو میزارم
لطفا نظر بدید.حدودا 1 ماه وقت صرف طراحی ومونتاز شد .
حد اقال 6 مدل طراحی کردم که خوب ساده ترینش این بود والبته بهترینش که جواب هم دادKhansariha (219)
لینکها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2017-09-27 08:44 PM)عسلک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من یه المبه کرال دارم که بتازگی براش موتور وگیربکس درست کردم وسوار کردم
خیلی هم عالی جواب میده .با لوازم دسته دوم حدود 550 تومان برام هزینه گرفت اما راحت 250 بار با تلمبه برام بباد میزنه
میخولام فیلمش رو بزارم اما تو یکی دوتا اپبود سنتر گذاشتم که لینکشو میزارم
لطفا نظر بدید.حدودا 1 ماه وقت صرف طراحی ومونتاز شد .
حد اقال 6 مدل طراحی کردم که خوب ساده ترینش این بود والبته بهترینش که جواب هم دادKhansariha (219)
لینکها:

سلام برادر،فیلم و عکس مورد نظر باز نمیشه،من موتور و گیربکس واسه بالابر داشتم قبلا،میخوام رو اون تست کنم،البته واسه رابط ها نمیدونم چی بزارم،تو ذهنم پیستون و شاطون رو در نظر گرفتم(البته کهنه و تعویضیش رو)
درود دوست عزیز
لینک سالمه الان تست کردم
به این صفحه یرو روی گزینه دانبود بزن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-10-14 11:10 AM)عسلک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست عزیز
لینک سالمه الان تست کردم
به این صفحه یرو روی گزینه دانبود بزن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خیلی عالیه،فقط اگر بتونید تلمبه رو با قراردادن اتصالات چرخشی برگردونید بهتره چون برای تخلیه رطوبت حاصله هم راحتره،یک نمونه هم قبلا ساخته شده بود همینطور بود ولی فکر کنم با هزینه بالا،در ضمن اگر بشه دوتا تلمبه بهش وصل کنید هم زودتر کار شارژبا باد بیشتر تموم میشه هم قبل از داغ کردن زیاد تلمبه ها واصتحلاک زیاد نتیجه بدست میاد،روی هم رفته کارتون عالی بود،تبریک.....
درود دوست عزیز

در مورد بر گردوندن تلمبه واتصالات عض کنم با این سیستم سخته !!!

چراکه وزن موتور وگیربکس روی هم حدودا 18 کیلو هستش واین مقدار در ارتفاع 120 سانتی از لحاظ ایمنی معقول نیست
واما در مورد رطوبت ؟
بیشتر بخارات اب داخل بدنه تلمبه میمونه ( بدلیل سروته بودن تلمبه )
واین بهتره تا اینکه رطوبت به داخل مخزن pcp نقوذ پیدا کنه !!
مع الوصف براش یک رطوبت گیر دومرحله ای خواهم ساخت
تموم بشه توسایت قرار میدم تا دیگر دوستا ن بهره ببرند

البته اینم بگم میشه سیستم رو افقی روی زمین قرار داد وخوب اونموقع تلمبه در خط افقی حرکت میکنه
شاید بهتر باشه اما بنظرم فضای بیشتری رو اشغال میکنه !!!
دوستان گل از کمپرسور کولر خودرو هم میشه استفاده کرد
این کمپرسور ها معمولا پنج پیستونه هستن و دورانی فوق العاده قوی و استهلاک پایین
برای تامین نیروی گردش هم از استارت خودرو میشه استفاده کرد
بطور مثال خرید یک دست کمپرسور و استارت استوک پراید حدود 150 تومن خرج داره و خوبیش اینه تو طبیعت هم میشه ازش استفاده کرد و همراه داشت
فکر نکنم کمپرسور کولر بتونه این فشار رو تولید کنه،فشار مورد نیاز ما برای پر کردن پی سی پی دستکم 250 بار هست،کمپرسور کولر میتونه این فشار رو تولید کنه؟اگر میتونه من همین امروز اقدام میکنمKhansariha (8)
الان کمپرسور ۱.۵ تومنی هم اومده از هر تلمبه ای هم راحتتر کار میکنه این اختراعات مال زمانی بود که ارزونترین کمپرسور دست
Khansariha (8) دوم ۵ تا ۶ میلیون قیمتش بود
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع