انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
نه امين جان 27 ات درسته ولي 35 همون 16 ژول هست.
حق با شماست داداش مهدیKhansariha (8)
35 حدود 10 lbs قدرت داره.و باعث تعجب من شد چون دیانا 31 با قیمتی پایین تر و قدرتی بالاتر از 35 عرضه میشهKhansariha (226)
خوب امين جان 35 كلاسيك تره و دقتش بدون شك بيشتر از 34 و 31 هست .البته من و شما هم الان تو تاپيك داريم باقالي مي كاريم اساسي.بريم بيرون تا تذكر ندادن!Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)
(2012-01-18 11:16 PM)hadilove نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی من تازه وارده تیر اندازی شدم خیلی از این سایتارو چرخیدم دیدم به اندازه پولی که دارم و مغازه دارا به من شادو 1000 معرفی کردن ولی الان که دقیق این مطالبو میخونم یجورایی فکر کنم درست انتخاب نکردم من فکر کردم تفنگ خوبی هست چون یه آماتور هستم الام یجورایی دلسرد شدم که این تفنگو خریدم.Khansariha (290)

سلام دوست عزیز
خوش اومدی
تفنگ جدیدت مبارک باشه ..واسه چی دلسرد شدی ؟ شما که هنوز مدت زیادی نیست ازش استفاده میکنی پس واسه چی دلسرد هستی ؟ هنوز که خدای نکرده مشکلی واسه تفنگت پیش نیومده
اینقدر با دید منفی به تفنگت نگاه نکن .تفنگت رو دوست داشته باش با علاقه و وسواس ازش مراقبت کن و مطمعن باش که تفنگ خوبیه و انتظاراتتو بر اورده میکنه

شادو تفنگ بسیار خوشدستیه و تیر اندازی باهاش لذت بخشه همچنین دقیقه و قیمته مناسبی هم داره اگه مراقب باشی و باهاش خشن رفتار نکنی برات سالها کار میکنه
به نظرم واسه شما انتخواب مناسبییه
دوست عزیز تفنگ شادو مبارک زیاد به این تایپیک ها نگاه نکن فقط خودت برو از تفنگت لذت ببر وگرنه اینجوری فقط اعصابت خراب میشه همینKhansariha (290)
هر چقدر پول بدی ، همون قدر آش میخوری دوست عزیز
این در مورد گامو هم صادقه
سلامKhansariha (8)
من واسه شادو1000با فروشگاه گلك 1 تماس گرفتم و قيمت شادو1000كپ فلزي را پرسيدم؛گفتش:260هزار
قيمت را خوب اومد ولي گفت با تي پاكس نميتونيم بفرستيم گفت ايراد ميگيرن(پس رنجر چطوري مي فرسته؟؟!!)و اگه بخواين بايد تشريف بيارين تهران!Khansariha (214)
Khansariha (256)
منم شادو 1000 دارم نسبت به قیمتش توپهKhansariha (48)Khansariha (214)
(2012-02-11 10:42 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
من واسه شادو1000با فروشگاه گلك 1 تماس گرفتم و قيمت شادو1000كپ فلزي را پرسيدم؛گفتش:260هزار
قيمت را خوب اومد ولي گفت با تي پاكس نميتونيم بفرستيم گفت ايراد ميگيرن(پس رنجر چطوري مي فرسته؟؟!!)و اگه بخواين بايد تشريف بيارين تهران!Khansariha (214)
Khansariha (256)

دادش اگه مي خواهي در نمايندگي اصفهان هست همين حدود و ارسالم مي كنه هر جا كه مي خواهي .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-12 09:32 AM)qwertyu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-11 10:42 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
Khansariha (256)

دادش اگه مي خواهي در نمايندگي اصفهان هست همين حدود و ارسالم مي كنه هر جا كه مي خواهي .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
از راهنماييتون ممنون دوست عزيزKhansariha (219)Khansariha (48)
Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع