انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(2012-05-12 06:23 PM)sonysony نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
امروز زنگ زدم به فروشگاه درنا (نمایندگی گامو) قیمت شادو 1000کپ فلزی رو 270000 و cfx رو 385000 داد که نسبت به قیمت های مشهد یک 50000 تومنی ارزونتر هستش حالا سوال من اینه که این تفنگ رو اگر از این نمایندگی بخرم آیا گارانتی داره و دیگه اینکه مثلا من بگم برام بفرستید مشهد اگه تفنگی که به دستم رسید ایرادی داشته باشه اینا قبول میکنند و برام عوض میکنند یا به ریسکش نمیارزه و از همین مشهد بخرمKhansariha (172)

من که تا حالا نشنیدم بگن گامو گارانتی داره...نگران خرابی هم نباش، اسلحه سالم بهت میدنKhansariha (256)
(2012-05-13 09:36 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که تا حالا نشنیدم بگن گامو گارانتی داره...نگران خرابی هم نباش، اسلحه سالم بهت میدنKhansariha (256)

--------------------------------------------------------
پس منظورشون از "نمایندگی گامو در ایران" چیه؟! اگه گارانتی نداشته باشه، نمایندگی هم معنی نداره و هر مغازه ای که فقط اجناس یک مارک رو بفروشه میتونه خودش رو نماینده اون مارک معرفی کنه! این که درست نیست!!!!Khansariha (290)
با سلام ،دوست عزیز cfx با قیمت 385 تومان احتمالا یا رویال هست یا cfx r که تقریبا تازه وارد بازار شده (البته 390 قیمتشه)در صورتیکه نوع معمولی ان 330 تومان میباشد و در مورد گارانتی هم هفته پیش طی تماسی که با نمایندگی داشتم ایشان اظهار داشتند که چیزی به اسم گارانتی نیست و فقط به نوعی خدمات پس از فروشه که پس از وارد کردن شماره سریال در سایت امکان پذیره..شاد و خرم باشی
(2012-05-13 05:59 PM)sonysony نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-13 09:36 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

--------------------------------------------------------
پس منظورشون از "نمایندگی گامو در ایران" چیه؟! اگه گارانتی نداشته باشه، نمایندگی هم معنی نداره و هر مغازه ای که فقط اجناس یک مارک رو بفروشه میتونه خودش رو نماینده اون مارک معرفی کنه! این که درست نیست!!!!Khansariha (290)
همینکه مطمئنید که جنستون نو هست و استفاده نشده خودش یـ نوع امتیازه...تو ایران گارانتی اصلاً معنی نداره...
از راهنمایی تون ممنونمKhansariha (8)
دوستان اصفهانیKhansariha (215)
کی قیمت جدید شادو1000 و وایپرمکس کالیبر 4.5 کپ فلزی فروشگاه سمسارزاده رو داره؟؟؟؟
(2012-06-18 04:26 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی قیمت جدید شادو1000 و وایپرمکس کالیبر 4.5 کپ فلزی فروشگاه سمسارزاده رو داره؟؟؟؟

سمسارزاده پریروز (شنبه 27 خرداد 91) شادو 1000 رو به من گفت 250
(2012-06-18 05:53 PM)firstpars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-18 04:26 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سمسارزاده پریروز (شنبه 27 خرداد 91) شادو 1000 رو به من گفت 250
گپ فلز نبوده 100/. کپ سنتتیکشو من قیمت دارم البته فکر نمیکنم کسی چنین قیمتی داشته باشه 230 هزار تومن .
دوستان اونایی که تهرانن از نمایندگی گامو cfx رو میشه قیمت بگیرن ؟؟ ممنون میشم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع