انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خوشبختانه گامو هم در ایران نمایندگی باز کرد(به همراه ادرس)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
دوست عزیز داری الکی حرف میزنی دیگه چون یه اسلحه از برند گامو شکسته نمیشه گفت همشون بدن پس من اگه فاکتور دو سال پیش و اسلحه رو نشونت بدم چی تو اونوقت قبول میکنی اگه میگفتی شادو 1000 با کپ پلاستیکی شکسته قبول میکنم ولی در مورد محصولات cfx cfx royal یا سوکوم 1250 این رو قبول نمیکنم چون از بهترین مواد ساخته شدن حالا تفنگتون خورده زمین یا از جایی افتاده نگید که خودش الکی شکسته اگه میگفتید موقع مسلح کرده اهرم یا کپ اون شکسته میشد قبول کرد ولی دیگه قنداق هیچ ربطی به مسلح کردن نداره دوست عزیز لطف کنید الکی بحث رو ادامه ندید که بی خوده چون من رویال دارم و دوساله مثل ساعت واسم کار میکنه و بدنه و قنداقش از بهترین چو ساخته شده که اینجور راحت که شما میگید محاله بشکنه
سلام
شادو 1000 منم كپ پلاستيكي و هنوز بعد از بيش از 4000 شليك نشكسته و منم ازش راضيم خدا ازش راضي باشهKhansariha (219)
(2012-01-01 01:09 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز داری الکی حرف میزنی دیگه چون یه اسلحه از برند گامو شکسته نمیشه گفت همشون بدن پس من اگه فاکتور دو سال پیش و اسلحه رو نشونت بدم چی تو اونوقت قبول میکنی اگه میگفتی شادو 1000 با کپ پلاستیکی شکسته قبول میکنم ولی در مورد محصولات cfx cfx royal یا سوکوم 1250 این رو قبول نمیکنم چون از بهترین مواد ساخته شدن حالا تفنگتون خورده زمین یا از جایی افتاده نگید که خودش الکی شکسته اگه میگفتید موقع مسلح کرده اهرم یا کپ اون شکسته میشد قبول کرد ولی دیگه قنداق هیچ ربطی به مسلح کردن نداره دوست عزیز لطف کنید الکی بحث رو ادامه ندید که بی خوده چون من رویال دارم و دوساله مثل ساعت واسم کار میکنه و بدنه و قنداقش از بهترین چو ساخته شده که اینجور راحت که شما میگید محاله بشکنه
دوست عزیزم من اکثر نظرات جنابعالی رو دنبال کردم و به نظرم شخص منطقی هستین.Khansariha (8) ولی تعجب می کنم چرا اینقدر روی محصولات گامو تعصب به خرج می دین.محصولات گامو در حد خودشون خوب هستن ولی قبول کنید که به هر حال ایرادات زیادی هم دارن. مثلا مشکلی که برای این دوستمون پیش اومده در حضور چند نفر از دوستان بوده.همه که دروغ نمی گن و به قول مجید جان هیچ کدوم ما هم ذینفع نیستیم که بخوایم برندی رو خراب کنیم یا برند دیگه ای رو بیش از حد بالا ببریم.ولی بیشتر از ایرادی که به محصولات گامو وارد هست برخورد نمایندگی هاش ایراد داره. من خودم شاهد بودم که با کسی که شادو هزارش کپ شکونده بود چطور برخورد کردن.خود من هم گامو داشتم و بدون مشکل استفاده کردم و فروختم.ولی این دلیل نمی شه چون برای من مشکلی پیش نیومد مشکلات همه دوستان دیگه رو ندیده بگیرم و بگم قصدشون تخریب کارخونه و برند برتر گامو !!هست.یا گامویی که به ایران میآد مشکل داره(البته من واقعا از این تفکر بدم می آد)و یا خدمات نمایندگی های گامو پر از اشکاله.به هر حال اشکالات هست و نمی شه انکارش کرد.
سلام دوست گرامی
قصدشون تخریب کارخونه و برند برتر گامو نیست هر کسی مشکلاتشا می گه!!

خدمات نمایندگی های گامو در شهر ما(اصفهان) که خیلیم خوبه(حتی لول شادو 1000 هم هست 55تومان) نسبت به رنجر که اصلا" قطعاتش نیست.به هر حال اشکالات هست و نمی شه انکارش کرد.
دوستان عزیز نمیگم که اشکال نیست ولی اونجوری که دوستمون میگی مطمن خراب نشده یا از اول قنداقش ترک ور داشته که اینجوری شده یا از یه بلندی افتاده نمیشه که فقط با مسلح کردن اون قنداق چوبی اونطوری متلاشی بشه
چرا نمی شه؟ من مورد تعمیری (نه گامو) دیدم که موقع مسلح شدن قنداق از محل دسته شکسته بود اونجا که از جای پیچ مقاومتره؟به هر حال اینکه ما بگیم امکان نداره یه اتفاقی بیفته به نظر من با عرض معذرت یه کم تعصب بیجا به خرج دادنه.هر برند و هر تفنگی در کنار خوبیهاش ایراداتی هم داره و گامو هم یکی مثل همه.موضوع اینه که فرکانس اتفاق افتادن این مشکلات چه قدر باشه.
سلام دوستان من کاری به نظر دوستان ندارم ولی در مورد سکوم 1250 تونستم ایراداتشو حل کنم بدون کوچکترین هزینه من خودم تو خرید سلاح از نظر انتخاب گیر کردم قصد داشتم 350 بگیرم ولی از وقتی پسرعموم سکوم1250 خرید و با کلی کلنجار رفتن تونستم تمام ایراداتشو بگیرم الان هم از مرز 7000 گذشته بعد از تغییرات حالا شده سلاح .قدرت ودقتش بینظیر شده فعلا از خرید 350 منصرف شدم میخوام یکم دیگه ازش کار بکشم ببینم چی میشه من تعجب میکنم هنوز کوچکترین ایرادی که دوستان تا الان گفتند ندیدم شاید بجای تیراندازی باهاش کشتی میگیرند بهر حال خدا داند
دوستان عزیز یک نکته رو در مورد قنداق تفنگ این دوستمون بگم.بحثی بود بین دوستان که میگفتن از میشه برای ساخت قنداق رفت چوب فروشی و یک تیکه چوب گرفت و برید و قنداق کرد.میگفتن همه کارخونه ها از روش خشک کردن صنعتی استفاده میکنن.همین جاست که مشکلات پیش میاد.هر کارخانه به نسبت اعتبارش در قسمت کنترل کیفی به این مسئله دقت میکنن و کلیه قنداق رو با دستگاههای طیف سنج کنترل میکنند تا احیانا ترکی وجود نداشته باشه .زیرا در روشهای خشک کردن صنعتی موارد ترک بسیار شایع هست و خوب مطمئنن کارخانه هایی مثل گامو کنترل کیفی در حد دیانا یا وایرخ نداره.و این کاملا واضح هست.حالا این در مورد قنداقه و میشه به بقیه قسمتها نیز بست داد.حالا بعد از این مرحله میشه شانس خریدار که چی نصیبش بشه.دوستان اینجا انجمن بحث هست نه جدل.اگر قرار بود تفنگ 350 تومنی گامو همون کیفیت ساخت,کنترل کیفی,دقت,عمر قطعات رو داشت که دیانای 700 تومنی داره مطمئنا دیگه 350 تومن نبود 700 تومن بود
دقیقا دوست من بسیار به موردی خوبی اشاره کردید منم معتقدم وقتی میخاید یه چیز رو با هم مقایسه کنید باید تمام فاکتور هاشون برابر باشهKhansariha (214)
دوست عزیز اینجا هم بحث دوستان در همین مورد بود.میگن برای محصولات گامو این مشکلات بوجود میاد و این از نظر من کاملا طبیعیه ولی شما یکم تند رفتی .بچه های اینجا یکم تخصصی به قضیه نگاه میکنن.اینجا دوستان صحبت از گروب تیر رو تیر تو 50 متر میکنن(شوخی)خیلی عجیب نیست که جنسی مثل گامو پسندشون نباشه.کاربری هر کسی از یه جنس متفاوته.برای استاد مسیح که ماشالا هفته ای یک تفنگ پی سی پی عوض میکنه صحبت از گامو که هیچی دیانا هم یکم خنده داره.دید اساتید اینجا بیشتر کارشناسی هست تا کاربری و شما باید به عنوان یک کاربر این موضوع رو مد نظر قرار بدید و صد البته دلگیر نشید چون هدف تخریب تفنگ تو دست شما نیست.هدف بررسی اون هست.البته خودم به شخصه با جنس ارزون موافق نیستم.یا نمیخرم یا اگه بخرم با قرض هم شده جنس خوب میخرم.چون به این نتیجه رسیدم این شعار انگلیسی ها درست هست(ما اینقدر ثروتمند نیستیم که جنس ارزون بخریم)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع