انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کپسولهای اصل و کپسولهای دست ساز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2015-07-19 03:16 AM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
بالاخره دیشب تا 4 بامداد بیدار موندم تا ی چیزایی در مورد کپسول فولادی پیدا کنم البته اگه مدیرای سایت صلاح بدونن این پستو حذف کنن تا باعث نشه خدای نکرده به دست کسانی خارج انجمن بیوفته تا واسه سود بردن ازش استفاده کنن این پست واسه جلوگیری از درد سر بچه های مصرف کننده کپسول هست
اول از همه دوستان بدونن سال ساخت دلیل بر سالم یا ناسالم بودن کپسول نیست و نوشته های روی کپسول هم باید به صورت عکس زیر باشن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من فعلا دارم بیهوش میشم از بی خوابی ولی آدرس سایت مرجعشو میزارم تا اگه دوستان دیگه خواستن استفاده کنند بتونن و اگرم زحمت خلاصه برداری و ترجمه واسه همه بچه های گروهو بکشن که دیگه عالی میشه
تو این سایت در مورد کپسولها با فشارای مختلف و گازهای مختلف و اینکه رنگهای هر کپسولی دقیقا باید چه رنگی باشه کامل توضیح داده اگرم خودم رسیدم که سعیمو میکنم این کارو انجام بدم اینم آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق

(2015-07-19 01:18 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست عزیز با سپال از شما این احتمالا مخصوص کپسولهای ایتالیایی مثا اسپاسیانی هست شاید هم منظور خود اسپاسیانی باشه
نوشته
stamp marking on an Italian manufacture
(نقش علامتگزاریه یک تولید کننده ایتالیایی)
سلام ممنون
درست میگین ولی کلیات همه تولید کننده ها همینه فقط ممکنه جای نوشته ها و یا اعداد کمی تفاوت داشته باشه ولی تقریبا استاندارد همشون یکیه البته توی سایتی که آدرسشو گذاشتم استاندارد همه کشورها حتی جنسای مختلف مثل کامپوزیت و آلومینیم و… .رو هم گذاشته ولی خوب جمع آوریش وقتوحوصله میخواد شاید ترجمه شدش هم موجود باشه ولی من فعلا تا همین حد بیشتر پیش نرفتم البته بچه های این انجمن بیشتر با فشار کاری 300 بار و مسائل و مشکلاتش سر و کار دارند که بحث رو محدود میکنه حالا تا خدا چی بخواد اگه شد که حتما تکمیلش میکنم
یا حق
دوست من این نوشته ها برجسته هست یا بصورت ضربی کوبیده شده چون زمانی که برای تست میفرستید بصورت ضربی تاریخش عوض میشه
سلام دوست گرامی
نه این نوشته ها به حالت کوبیده شده هست و معمولا برای تست مجدد دوباره کوبیده نمیشه و به صورت
برچسب هستش مگر اینکه کارخونه سازندش مجدد تست کنه که بعضی موارد تاریخو دوباره با کوبیدن حک میکنه
یا حق
کاربر عزیز parandehabi ، از لینک مطالب اخیر ممنونم ،
در واقع لینک مذکور وبسایتی مانند ویکی پدیا و یک دانشنامه هست که قسمت مرتبط با کپسول های تنفسی را قرار داده بودید. اطلاعات خوب و جامعی داشت و برای آشنایی با برخی استانداردها و اصطلاحات نوشته ها روی کپسول می توان از آن استفاده کرد. اما در نظر داشته باشید یک دانشنامه آزاد همانند ویکی پدیاست و قابل ویرایش و به روزرسانی. برای اطلاع از جدیدترین بروزرسانی ها و یا تولیدات و مشخصات گرفتن اطلاعات از وبسایت های معتبرتر و یا وبسایت خود سازنده ها بهتر است. در هر صورت من در حال مطالعه برخی قسمت های مورد نیاز خودم در این منبع هم هستم چون برام جالب بود.
‌دوست من میشه توضیح بدید از کجا باید متوجه شد کپسول دراگر اصل هست یا فرع
(2015-07-19 05:29 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‌دوست من میشه توضیح بدید از کجا باید متوجه شد کپسول دراگر اصل هست یا فرع
سلام دوست گرامی
به طور کلی به هیچ وجهی نمیشه فهمید مگه اینکه واقعا خبره این کار باشی دلایلشم اینه که البته خیلیاشم دلایل فنی نیست
اول اینکه قرار نیست من و شما یا هرکس دیگه ای اینو بفهمه که کپسول اصل هست یا نه ما به عنوان خریدار باید فقط بریم از فروشگاه جنسی رو که میخوایم به صورت اصل خریداریکنیم و برگردیم ولی این اتفاق چرا تو خرید خیلی چیزهای دیگه هم نمیوفته به هزاران دلیل که چندتاشون اینه
١ عدم متعادل بودن عرضه و تقاضا چون کلن این جنس خیلی تو بازار موجود نیست و همین امر باعث بالا رفتن قیمت و سو استفاده خیلی ها میشه
٢ عدم وجود نظارت کافی روی اجناس چونکه تشخیص اصل یا نا اصل بودن اجناس و قیمتشون نیاز به کارشناس همون جنسو داره
٣ وجود اساتید خیلی خبره دستکاری و تقلبی ساز که من فکر میکنم در بسیاری از موارد خود فروشگاه ها هم نمیدونن جنسشون اصله یا نه
٤ عدم وجود نمایندگی مستقیم کارخونه تولید کننده جنس
٥ عدم وجود انصاف در وجود بعضی از فروشنده ها
در مورد مسائل فنی هم باید بگم بعد از اینکه باید به ی فروشنده معتبر مراجعه کنی باید به قولرمعروف نوشته های روی کپسول از جمله فشار کاری و تست و سال ساخت و… .موارد دیگه که تو عکس هم توضیح دادم رو چک کنید بعد از اونم باید شیر کپسول رو چک کنید که که ترجیحا از برند خود کپسول و یا ی برند معروف باشه در مورد دراگر باید از مارک خود دراگر باشه
پس به طور کلی میبینی که چه کار سخت و شاید نشدی هست
مگه اینکه از ی محل کاملن معتبر کپسول آکبند تهیه کنید شرمنده که مطلبم طولانی شد
یا حق
درسته من هم موافق این گفته آخریتون هستم که گفتید از محل معتبر کپسول آکبند تهیه کنید .
البته کپسول دسته دوم مطمعن هم میشه از افرادی که مطمعن هستن یا میشناسیدشون مثل بچه های همین سایت تهیه کنید مثلا یکی از دوستان همین یک هفته پیش یه اسپاسیانی در حد آکبند گزاشتن واسه فروش و همینجا فروختن
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
وقتی ای تی رو شارژ می کنم به 190 بار می رسه هوا از بین شیر فلکه میاد بالا مثل یک شیر تخلیه می مونه .قبلا از دوستان گفتن مشکلی نیست با گذاشتن یک واشر مشکل حل می شه وپیگیر نشدم العان که فرستادم جحت شارژ الصیاد مشهد می گند شیر مشکل داره باید تعویض بشه ومجدد تست فشار که خیلی قیمت می ره بالا . حال یا الصیاد اطلاع نداره یا شیر مشکل داره یا واقعا شیر اتمینان کار می کنه ؟؟؟
می شه راهنمایی کنید
سلام دوستان و استادان عزیز با توجه به اینکه این کپسولها اگه استاندارد نباشن موجب حادثه میشوند چند تا سوال داشتم خدمتتون اول اینکه من یک عدد کپسول دراگر فلزی 300 بار کاری و 450 بار تست خریدم با گیج که اسمش جگواره البته دست دو که تاریخ روش مال 2.2013 هست الان میخواستم ببینم که این کپسول اصل هست یعنی مشکلی نداره و یا اینکه شیری که به کپسول وصله چطور و اینکه شیر تقریبا سه رزوه از سیلندر بیرونه ایا مشکل داره چون با توجه به اینکه سال ساختش 2013 هستو تقریبا سه ساله داره کار میکنه برگه تست نداره چیزی که من شنیدم باید هر پنج سال تست بشه میخواستم یک نگاه بکنین تا خیالم راحت باشه چون واقعا ترس داره من از نزدیک ترکیدن کپسول صنعتی اکسیژنو دیدم که شیر در رفته که صورت همکارم داغون شد از سوختگی.ممنون میشم زودتر پاسخ بدین و خیالم راحت بشه.سپاسگذارم از همه شما
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
اینم همین عکسا منتها با کیفیتر بازم ممنونم از شما
[تصویر: IMG-20160417-55452.jpg]
[تصویر: IMG-20160417-8221.jpg]
[تصویر: IMG-20160417-21288.jpg]
[تصویر: IMG-20160417-28744.jpg]
[تصویر: IMG-20160417-28738.jpg]
شركت هايي هستن كه جواب شما رو ميدن
از دوستان متخصص تر جويايه آدرس شركتي براي تست فشار باشد بهتره تا اكتفا به نظرات كنيد
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع