انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کپسولهای اصل و کپسولهای دست ساز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
دامون عزیز ،
کامپوزیت ها برای کسانی که حمل و نقل و جابجایی زیادتری دارند بیشتر مورد استفاده است. منظورم یکی که بیشتر هدف زنی می کنه و تجهیزاتش رو اینور و اونور می بره بیشتر با وزن فلزی ها اذیت میشه!
اگه نه مطمئنا از نظر کاربرد و صرفه اقتصادی کپسول های فلزی برندهای معتبر مثل دراگر ، اسپاسیانی ، فنزی چه استوک و چه آکبند ترجیح دارند. کامپوزیت ها از نظر قیمتی همانطور که شما گفتید هزینه بیشتری برای مصرف کننده دارد و اگه آکبند خریده نشه و تاریخ جدید نباشه ارزش اقتصادی نداره.
(2015-07-15 06:27 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-15 01:13 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
البته فکر کنم سوالم به این تاپیک ربطی نداره ولی چون دوستمون عکس کپسول گذاشتن ی سوال برام پیش آومد بالاخره این کپسولای دراگر دورنگ اصل باید رنگاشون چه رنگی باشه از هرکسی که ی رنگیه هر فروشنده ای هم که میگه مال من اصله کپسول این دوستومنم که بالاش قرمزه Khansariha (367) چیکار کنم
سلام شما 1% هم شک نکن که این کپسول دراگر نیست ...
شما اگر از ابتدای این تاپیک هم بخونید مدیر اشاره کرده و ممنون ازش که این تاپیک رو زده ...
واقعا من موندم انصاف این فروشنده ها کجاست Khansariha (226)
اصلا پدر مادر این کپسول مشخص نیست اصلا شاید یه کپسول 200 بار رو رفتن سنگ زدن رنگ کردن اونم به این صورت مسخره و یه شیری که اصلا معلوم نیست ایمنی هستش یا نه در آوردن...
اصلا نمیگم این اتفاق همین الان یا فردا میفته ولی به مرور زمان مطمئن باشید این کپسول خطرناک میشه بلکه الانشم خطرناکه ...
سلام دوست عزیز منظور شما اینکه این کپسول 200باره؟ من حتما میبرم پیش متخصص اگر تقلبی بود چطوری باید ازشون شکایت کنیم من قزوین هستم از گجت کمپ خریدم .گجت کمپ آدمای خوبی نداره ولی مهدی وردی از همه همکاراش بازم بهتره آخه من داشتم یه کپسول دست دوم بر میداشتم به من گفت آرمان این دستکوب 200باره ولی 300بارم میتونی شارژ کنی ببر خیالت راحت باشه که من گفتم مهدی من میخوام خیالم راحت باشه گفت باشه پس باید بهت کپسول آکبند بدم منظور من اینکه اگر میخواست سرمو کلاه بزاره همون دست دوم رو بهم میداد ولی من دیدم فهمیدم رنگ شدست الانم باهاش دعوا کردم حرف نمیزنم میبرم پیش متخصص ببینم چی میگه فقط اینا وقتی کپسول تحویل میدن حتما باید برگه تست همراهش باشه ؟
ولی اگر کپسول 200بار باشه با فشار 200بار پر بشه خطری نداره؟آخه اینا وجدان ندارن بچها یه فکری کنیم از اینا شکایت کنیم اگه کپسول من تقلبی باشه رنگ شدش برام مهم نیست ولی اگر 200بار باشه به اندازه خرج همون کپسول شده دوندگی میکنم اینارو میکشونم دادگاه ولی میخوام بدونم باید چیکار کرد.آخه جالب اینکه اینا کپسول تو سایتشون گذاشتن نوشتن 200سیلندر .حالا اگر تقلبی باشه یعنی 200بار باشه چقدر می ارزه
سلام به همه
نمیدونم سوالم را باید اینجا بپرسم یا نه؟ اما چون این تاپیک در مورد کپسول اصل و تقلبی بحث میکنه فکر کردم اینجا بهتر هست بپرسم
من دو هفته ای میشه یه کپسول خریدم فقط الان با دیدن این عکسا و خوندن مطالب این تاپیک موندم کپسولی که خریدم اصل هست یا تقلبی؟
اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشمKhansariha (8)
قیمت کپسول ۷۵۰

با تشکر فراوان
با سلام
قیمت یک کپسول مناسب چقدره ؟
آیا با تلمبه که خطری نداره بهتر نیست تفنگمون رو شارژ کنیم ؟
به نظر من کسی که بخواد همیشه از تلمبه استفاده بکنه خوب نیست چون من تحقیق کردم که واسه بدن خیلی مضر و اینکه باید یه کپسول و در کنارش یه تلمبه عالی داشت آدم باید تو این حرفه پول خرج کنه الان خود من اگر این کپسولم تقلبی باشه میفروشم 1500میدم یه کپسول عالی میگیرم که وزنشم نصف اینه حالا عموم از آلمان داره میاد نمیدونم میزارن کپسول ببارن یا نه ولی اگر تونست یه کپسول 6لیتری کامپیزوت میگم بیاره گه خیالم تا 15ساله دیگه هم راحت راحت .اونجا اصلا مثل اینجا از ابن مسخره بازیا نییت که دستکوب کنن .اونجا طرف یخچالش خراب میشه میزاره دم در .
(2015-07-16 10:57 AM)mehdigorji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
قیمت یک کپسول مناسب چقدره ؟
آیا با تلمبه که خطری نداره بهتر نیست تفنگمون رو شارژ کنیم ؟
سلام
ظاهرا با این وضع و داستان کپسول فعلا فقط کپسول اسپاسیانی خوبه که به صورت آکبند واقعی تو بازار هست و بین 1تا 1.100 قیمتش هست
تلمبه خیلی اذیت میکنه هم تعداد تلمبه زدن زیاده و کمرو اذیت میکنه و هم سرعت شارژ خیلی میاد پایین
یا حق
(2015-07-16 10:57 AM)kalaghkosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
نمیدونم سوالم را باید اینجا بپرسم یا نه؟ اما چون این تاپیک در مورد کپسول اصل و تقلبی بحث میکنه فکر کردم اینجا بهتر هست بپرسم
من دو هفته ای میشه یه کپسول خریدم فقط الان با دیدن این عکسا و خوندن مطالب این تاپیک موندم کپسولی که خریدم اصل هست یا تقلبی؟
اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشمKhansariha (8)
قیمت کپسول ۷۵۰

با تشکر فراوان
سلام دوست عزیز
مارک کپسولتون تو عکسا مشخص نیست ولی ظاهرا به دراگر میخوره نمیدونم ولی به نظرم و اون چیزی که از مطالب دوستان این سایت برداشت کردم فکر کنم نارک کپسول و واو اون باید یکی باشه یا لاقل برند واو کپسول همرباید ی برند معتبر باشه به نظرم عکس کامل بگذارید بهتر دوستان میتونند راهنمایی کنند در مورد قیمت هم معمولا به ازای هر سال که از تاریخ کپسول میگذره حدودا سالی صد تومن از قیمتش نسبت به آکبندش کم میشه
یا حق
دوستان سلام
بالاخره دیشب تا 4 بامداد بیدار موندم تا ی چیزایی در مورد کپسول فولادی پیدا کنم البته اگه مدیرای سایت صلاح بدونن این پستو حذف کنن تا باعث نشه خدای نکرده به دست کسانی خارج انجمن بیوفته تا واسه سود بردن ازش استفاده کنن این پست واسه جلوگیری از درد سر بچه های مصرف کننده کپسول هست
اول از همه دوستان بدونن سال ساخت دلیل بر سالم یا ناسالم بودن کپسول نیست و نوشته های روی کپسول هم باید به صورت عکس زیر باشن

البته من فعلا دارم بیهوش میشم از بی خوابی ولی آدرس سایت مرجعشو میزارم تا اگه دوستان دیگه خواستن استفاده کنند بتونن و اگرم زحمت خلاصه برداری و ترجمه واسه همه بچه های گروهو بکشن که دیگه عالی میشه
تو این سایت در مورد کپسولها با فشارای مختلف و گازهای مختلف و اینکه رنگهای هر کپسولی دقیقا باید چه رنگی باشه کامل توضیح داده اگرم خودم رسیدم که سعیمو میکنم این کارو انجام بدم اینم آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق
درود دوست عزیز با سپال از شما این احتمالا مخصوص کپسولهای ایتالیایی مثا اسپاسیانی هست شاید هم منظور خود اسپاسیانی باشه
نوشته
stamp marking on an Italian manufacture
(نقش علامتگزاریه یک تولید کننده ایتالیایی)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع