انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مسابقه بنچ رست تهران 16 مهر 1394
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2015-09-12 10:58 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سالی 12 ماه داره که میشه 365 روز چرا باید دو تا مسابقه ارزشمند کشوری تو یه روز انجام بشه Khansariha (226) ..

برای اینکه ما چشم نداریم همدیگه رو ببینیم.برای اینکه کلا همش دنبال زمین زدن همیم.برای اینکه کلا کار گروهی بهمون یاد ندادن.برای اینکه هر جا میرسیم دنبال سود شخصی خودمون هستیم نه سود جامعه ای که توش زندگی می کنیم.برای اینکه صد تا علاقه مشترک داشته باشیم یکیش رو نمی بینیم اما یه اختلاف داشته باشیم می کنیمش چماق تو سر هم می کوبیم....
(2015-09-12 10:58 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سالی 12 ماه داره که میشه 365 روز چرا باید دو تا مسابقه ارزشمند کشوری تو یه روز انجام بشه Khansariha (226) ..
با سلام
دوست من ما هم از اینکه یک مسابقه دیگری در کنار برنامه ریزی سالانه کمیته اجرایی مسابقات بنج رست بصورت موازی میخواهد کار کند متاسفیم Khansariha (226)
این نوع رفتارها گاهی منجر به تضعیف این رشته میگردد
چند نکته را روشن کنم
کمیته برگزاری مسابقه شامل چند عضو همکار میباشد
این کمیته از سال گذشته فعالیت خودش را آغاز کرد و برای برپایی مسابقات خود و دریافت مجوزهای لازم مکاتبات و رایزنیهای نیز با ارگانهای ذیربط در داخل کشور و همچنین با فدراسیون جهانی این رشته انجام داده و شناخته شده میباشد
اول یادآوری کنم که برای هر مسابقه باید از ماهها قبل مجوزهای لازم را دریافت نماید و برای این منظور نیز بلطبع مکاتبه نماید و در آن مکاتبه نیز تاریخ و روز مسابقه ، محل مسابقه ، مجوز باشگاه برپا کننده ، اسامی هیئت برپا کننده مسابقه ، تعداد شرکت کنندگان، نامه مجوز از ارگانهای انتظامی ، اورژانس و...... همه اینها باید تایید و مهیا شوند و سپس کمیته برگزاری رسما ثبت نام و روز مسابقه را نیز اعلام میکند
متاسفانه دوستان برپا کننده این تاپیک از اول سال بدون اینکه تاریخ و حدودی را مشخص کنند اعلام برپایی یک مسابقه را عنوان کردند و تنها زمزمه مسابقه برای مردادماه را ما از این دوستمون میشنیدیم
اما بعد از جلسات و مکاتبات کمیته برگزاری برای برپایی مسابقه مهرماه امسال این دوستمون تاریخ 26 شهریور را اعلام کردند که این رفتار خودش جای تامل دارد ؟!! Khansariha (214)
تازه باز کمیته برگزاری این موضوع را به فال نیک گرفت و حتی قرار شد بچه های عضو کمیته نیز در مسابقه 26 شهریور بعنوان یک تمرین و محک در این مسابقه نیز شرکت کنند .Khansariha (8)
ولی باز و متاسفانه به محض اینکه اخبار مربوط به نتیجه بخش بودن مکاتبات ما و مجوز لازم برای 17 مهر (چون من خودم عضو کمیته هستم) و زمزمه های که برای تاریخ شروع ثبت نام در گروه ها و بین اعضا مجازی گروه بنج رست (اعضا گروه واتس آپ ) از هفته ها قبل نتیجه بخش بودن کارهای مسابقه بین دوستان اعلام شد و این اعضا اولین کسانی بودند که از تاریخ دقیق و نتیجه بخش بودن مجوزها خبر دار شدند و اون موقع نیز به آن دوستان گفتیم که بزودی سایت ثبت نام و بقیه موارد را رسما اعلام خواهیم کرد و در هفته قبل نیز گفته بودیم که از شنبه 21 شهریور رسما سایت را باز کرده و ثبت نام را آغاز میکنیم که به یکباره در فردای همان روز در ساعت 8 شب و 1.5 نصف شب چهارشنبه با درخواست تغییرات دوباره دوستان در این تاپیک مواجه شدیم و درخواست تغییر تاریخ برای همزمانی با مسابقه ما را دادند . Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
که مثل همیشه غیر از حس تقابل و ... شائبه دیگری را حس نمیکردیم ولی باز بخاطر تضعیف نکردن انجمن نوپای بنج رست ایران و علاقه مندان به این رشته هیچ نگفتیم و حتی اعتراضی هم نکردیم . Khansariha (8)
ولی باز میبینیم که مواردی را بعضا ایشون و یا دوستانشون که شاید بی اطلاع به موضوع باشند روانه ما میکنند و بنوعی دست از سرما برنمیدارند و در این تاپیک و اون تاپیک مسابقه و زحمات چند ماهه کمیته برگزاری مسابقه را به چالش میکشند که البته ما (کمیته برگزاری مسابقه ) با سعه صدر رفتار میکنیم و هیچ تقابلی را در دستور کار نداریم و امید داریم نه تنها این دوستمون بلکه هر شخص دیگری با هر امکاناتی حتی اگر بخواهد در حیاط منزل و یا باشگاه خصوصی نیز مسابقاتی را برپا کند دست او را بگرمی بفشاریم چون کمک به این رشته همانا جزو برنامه های بلند مدت ماست و در راستای اعتلای اهداف کمیته برگزاری مسابقات بنج رست ایران میباشد. Khansariha (256)
فعلا Khansariha (8)
سلام دوستان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگر روز مسابقه تغییر نکرده بود شرکت کنندگان هم میتونستن توی این مسابقه شرکت کنن هم توی اون مسابقه ولی تغییراتی که از 26 به 16 انجام شد باعث شد که یا در مسابقه 16 شرکت کنیم یا 17 . پس کار گروهی انجام دادن بلدیم متاسفانه همه 5 انگشت مثل هم نیست بعضی ها برای رسیدن به اهدافشون حاضرن همه چیز رو به لجن بکشن پس شعور داریم و هدف برگزار کنندگان از برگزاری مسابقه رو میسنجیم و در مسابقه دلخواه شرکت میکنیم در صورتی که میشد بجای تغییر تاریخ با همکاری یک مسابقه بزرگ و با شکوه در یک روز داشت ولی متاسفانه هدف چیز دیگریست
موفق باشید
Khansariha (256)
(2015-09-13 10:11 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای اینکه ما چشم نداریم همدیگه رو ببینیم.برای اینکه کلا همش دنبال زمین زدن همیم.برای اینکه کلا کار گروهی بهمون یاد ندادن.برای اینکه هر جا میرسیم دنبال سود شخصی خودمون هستیم نه سود جامعه ای که توش زندگی می کنیم.برای اینکه صد تا علاقه مشترک داشته باشیم یکیش رو نمی بینیم اما یه اختلاف داشته باشیم می کنیمش چماق تو سر هم می کوبیم....

امروز کلا بعد از چند روز یه سری به تاپیک زدم،
خوب جناب مارکسمن که از قرار با تفاسیر فوق شما خودتون رو اسوه اخلاق میدونید، یه سوال دارم ؟
هیچ فرقی نمی کنه که روی صحبتتون با کیه که البته واضحه.
ولی ایا برای استدلال خود دلیل منطقی و اخلاقی دارید؟؟؟
از دید من که نه چون همین بیان خودش نشونه عدم منطق و اخلاقیاته، با چه دلیل و سندی میفرمایید دنبال سود شخصی و....باقیش بمونه .
از فرد تحصیل کرده ای مثل شما توقع نمیره. شما حتی یک دقیقه هم با من صحبت نداشتید و هیچ آشنایی با من ندارید و میزان شناختمون از هم همین چندتا پست تو انجمنهاست حالا بفرمایید با کدوم اطلاعات موثق از جریانات کاری و جزیات فعالیتهای انجام شده به این روشنی افترا میزنید.
باقیش بمونه برای قضاوت دوستان.
[تصویر: poster_web.jpg]

دوستان از این زمان به بعد برای هرگونه کسب اطلاع به ادرس وب سایت و شماره تماس مندرج در پوستر مراجعه کنن.

با صحبت و اطلاع رسانی انجام شده با اقای سهیل اعضا انجمن از تخفیف برای شرکت در مسابقه برخوردار خواهند بود.

لطفا جهت پرهیز از هرگونه شایبه تاپیک بسته شود و پست آخر همین پوستر اطلاع رسانی باشه. هرگونه سوالی فقط از طریق وب سایت و شماره مربوطه پاسخ داده خواهد شد

برای تمام دوستان هم بدون استثنا ارزوی موفقیت دارم.

خدانگهدار
(2015-09-13 08:48 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-13 10:11 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز کلا بعد از چند روز یه سری به تاپیک زدم،
خوب جناب مارکسمن که از قرار با تفاسیر فوق شما خودتون رو اسوه اخلاق میدونید، یه سوال دارم ؟
هیچ فرقی نمی کنه که روی صحبتتون با کیه که البته واضحه.
ولی ایا برای استدلال خود دلیل منطقی و اخلاقی دارید؟؟؟
از دید من که نه چون همین بیان خودش نشونه عدم منطق و اخلاقیاته، با چه دلیل و سندی میفرمایید دنبال سود شخصی و....باقیش بمونه .
از فرد تحصیل کرده ای مثل شما توقع نمیره. شما حتی یک دقیقه هم با من صحبت نداشتید و هیچ آشنایی با من ندارید و میزان شناختمون از هم همین چندتا پست تو انجمنهاست حالا بفرمایید با کدوم اطلاعات موثق از جریانات کاری و جزیات فعالیتهای انجام شده به این روشنی افترا میزنید.
باقیش بمونه برای قضاوت دوستان.

اتفاقا قضاوت دوستان برای من اهمیت داره و بس.
من یه پست گذاشتم با یه مضمون کلی.دیگه مودبانه بخوام بگم اینه که هر کسی از ظن خود شد یار من!زیاده زحمت است جناب دانشور.
جناب آقای دانشور ،

با احترام بدینوسیله از شما برای حضور در چهارمین دوره مسابقات بنچ رست تفنگ بادی که در روز جمعه تاریخ 17 مهرماه سال جاری برگزار می شود ، دعوت به عمل می آید. امیدواریم با حضور خود در اعتلای ورزش تیراندازی و رشته بنچ رست تفنگ بادی سهیم باشید. لازم به ذکر است دعوتنامه رسمی به آدرس ایمیل شما ارسال شده است.

آرزوی موفقیت
کمیته برگزاری چهارمین مسابقات بنچ رست تفنگ بادی

Khansariha (8)
(2015-09-17 09:03 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب آقای دانشور ،

با احترام بدینوسیله از شما برای حضور در چهارمین دوره مسابقات بنچ رست تفنگ بادی که در روز جمعه تاریخ 17 مهرماه سال جاری برگزار می شود ، دعوت به عمل می آید. امیدواریم با حضور خود در اعتلای ورزش تیراندازی و رشته بنچ رست تفنگ بادی سهیم باشید. لازم به ذکر است دعوتنامه رسمی به آدرس ایمیل شما ارسال شده است.

آرزوی موفقیت
کمیته برگزاری چهارمین مسابقات بنچ رست تفنگ بادی

Khansariha (8)

درود بر شما

جناب قرنجکی
تا این لحظه هیچ ایمیل و تماسی از شما نداشتم و این پست رو هم توسط یکی از دوستان آگاه شدم که خوب شد اطلاع دادن که شرمنده شما نشم اما ایکاش تماس میگرفتید چون مطمین ترین راه و بی واسطه بود ولی در کل ،

ضمن تشکر و سپاس از دعوت شما
عرض کنم متاسفانه بدلیل حضور در مسابقات قهرمانی آسیا (اسکیت و تراپ ، اهداف پروازی ) به عنوان مدعو در تاریخ هفدهم مهرماه که مصادف با مناسبت شماست، و اینکه دوستان از خیلی قبل تر دعوت به حضور در اون رویداد رو از بنده داشتن امکان حضور در جمع و مسابقه دوستانه شما برام محیا نیست ، برای شما ارزوی سلامتی و موقیت دارم

بدینوسیله هم از طرف تیم برگزار کننده ، مسابقه بنچ رست قهرمانی کشور 1394 از
شما و تموم دوستان و دوستداران تیراندازی دعوت میشه که در روز 16 مهرماه در مسابقه حضور داشته باشن.

ارادت
با سپاس ,
ایمیل مذکور به دو آدرس ایمیل شخصی شما daneshvar.h@gmail.com و ادرس ایمیل وبسایت info@iranbenchrest.org و از طرف آدرس ایمیل iranairbench@gmail.com ارسال شده است ، ضمنا دعوتنامه مذکور برای اشخاص دیگری نیز ارسال شده که همگی دریافت کرده بودند. توضیح این موضوع از طریق پیامک موبایل امروز عصر نیز براتون ارسال شد که شما دریافت کردید.

آرزوی موفقیت Khansariha (8)
آقای صاب تاپیک آخرش عکسای این مسابقه کذایی و ان شا الله مسابقه فیل!!! تارگتت رو کی قراره ببینیم؟Khansariha (219)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع