انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مسابقه بنچ رست تهران 16 مهر 1394
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
با سلام. جناب دانشور فکر نکنم نیاز به باز کردن تاپیک جدید باشه. به احتمال زیاد مدیران مشکلاتی داشتن که تا حالا اون تاریخ مورد نظر تغییر نکرده. شما در پستهای آخر خودتون تاریخ اصلی رو درج کردین و فکر کنم اگه کسی بخواد تو مسابقه شرکت کنه تنها پستهای اول رو نمیخونه و بعد از خواندن پستهای آخر متوجه تغییر تاریخ میشه. پیشنهادم بهتون اینه که تاپیک جدید رو ببندین و اجازه بدین همانطور که خواستین یکی از مدیران به موضوع تغییر تاریخ رسیدگی کنه. شما مطمئن باشید اونها هم مشکلاتی داشتن که تا حالا به انجمن سر نزدن.
(2015-09-10 10:07 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. جناب دانشور فکر نکنم نیاز به باز کردن تاپیک جدید باشه. به احتمال زیاد مدیران مشکلاتی داشتن که تا حالا اون تاریخ مورد نظر تغییر نکرده. شما در پستهای آخر خودتون تاریخ اصلی رو درج کردین و فکر کنم اگه کسی بخواد تو مسابقه شرکت کنه تنها پستهای اول رو نمیخونه و بعد از خواندن پستهای آخر متوجه تغییر تاریخ میشه. پیشنهادم بهتون اینه که تاپیک جدید رو ببندین و اجازه بدین همانطور که خواستین یکی از مدیران به موضوع تغییر تاریخ رسیدگی کنه. شما مطمئن باشید اونها هم مشکلاتی داشتن که تا حالا به انجمن سر نزدن.

درود جناب حکمی عزیز

پستتون رو الان و پس از باز کردن تاپیک دیدم و ضمن تشکر از توجه شما فکر کنم با توجه به اینکه اونجا توضیحات لازم رو دادم دیگه این تاپیک بسته بشه بهتره ولی نهایتا تصمیم با مدیران محترمه.
در ضمن تا اونجا که به یاد دارم شما جز نفرات فعال تو این رشته هستید که خوشحال خواهم شد در خدمت شما و دوستان باشم. با توجه به فعالیتهای قبلی شما در صورت تمایل به شرکت در مسابقه با بنده تماس بگیرید تا ترتیب استفاده از شرایط ویژه رو براتون انجام بدم.

ارادت
با سلام
ما که هنوز متوجه نشدیم باز چی شده؟!!!!!!!!!!!
آقای دانشور شما به کدوم مدیر پیغام دادید ؟
به من که تا الان نگفتید . درسته؟
الان هم با دوستان مدیر صحبت کردم کسی در جریان خواسته شما قرار نگرفتهKhansariha (214) به کی درخواست زدید؟
تنها امروز ساعت 1.5 صبح (نصف شب) یه پست زدید و هنوز هیچ کس از مدیران پست شما را ندیده صبح اومدید و شروع کردید از مدیران گلایه کردن (البته الان باز جواب نمیدم )
ولی خودتان ببینید که بین دو پست شما هیچ پستی هم ارسال نشده در واقع خودتان هم بریدید و هم دوختید و ما نیز مثل همیشه تنها نظاره گر پستهای عجیب و غریب شما بودیم و جالبه متهم به کارشکنی و تقابل با شما هم شدیم ؟!!! Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و باز هم بگذریم
بهرصورت درخواست تغییر تاریخ تاپیک باز برای شما انجام میگیرد و نیازی هم به تاپیک جدید نیست از شما دوباره درخواست میشود هر موقع باز خواستید نام و یا تاریخ جدیدی را اعلام کنید کافیه همینجا بنویسید و یا خصوصی به بنده اطلاع دهید . فعلا
(2015-09-09 06:58 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-09 11:20 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
خودم و برادرم بهمراه چهار مهمان خدمت خواهیم رسید و مبلغ ۳۶۰ هزار تومان واریز شد.
لطفا تایید بفرمایید.

درود بر شما

تشکر محمد جان ، حتما ، فقط فرمها رو هم تکمیل کن و بفرست.
فکر نمی کردم استقبال اینطور باشه به هر حال شما و دوستان دیگه لطف دارید.
اما جالب اینه که هیچ کدوم از کسانی که قبلا چپ و راست تو همین تاپیک پیگیر جریان و جزییات و ... بودن که البته انگشت شمارن تا کنون اقدامی نکردن، البته از قبل هم قابل پیش بینی بود ،
تا اینجا هم که همین دو روزه یک سوم ظرفیت مون تکمیل شده که خارج از پیش بینی بنده بود.
انشاله که خوش بدرخشی.

موفق باشی

از مدیریت محترم هم تقاضا دارم در عنوان تاپیک تاریخ رو از 26 شهریور به 16 مهر تغییر بدن که باعث اشتباه دوستان نشه.

ممنون

سلام خدمت دکتر دانشور عزیز و سایر دوستان ..با تشکر از زحماتتون برای اجرای مسابقه .. چند مشکل هست شاید در نظرتان بسیار بی مورد بیاد اما برای امثال من مهمه ...اول اینکه هزینه ثبت نام کمی زیاده به جای صد هزار تومن 50 هزار تومن بود بهتر بود ..دوم اینکه منی که شوتینگ رست ندارم تکلیفم چیه ؟ برم 500 هزار تومن بدم شوتینگ رست ؟ یا از دو پایه استفاده کنم اون طور هم آیا دقت تیر کسی که با شوتینگ رست شلیک میکنه با من که با دو پایه شلیک میکنم یکی هست ؟؟؟؟؟ ..سوم اینکه گفتین خودتون وسیله باد کردن تفنگ همراه داشته باشید این طور بازم مشکله تلمبه بزنم و بشینم پشت میز مسابقه سیبل رو 4 تا میبینم انقدر تپش قلبم میره بالا
(2015-09-10 10:49 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ما که هنوز متوجه نشدیم باز چی شده؟!!!!!!!!!!!
آقای دانشور شما به کدوم مدیر پیغام دادید ؟
به من که تا الان نگفتید . درسته؟
الان هم با دوستان مدیر صحبت کردم کسی در جریان خواسته شما قرار نگرفتهKhansariha (214) به کی درخواست زدید؟
تنها امروز ساعت 1.5 صبح (نصف شب) یه پست زدید و هنوز هیچ کس از مدیران پست شما را ندیده صبح اومدید و شروع کردید از مدیران گلایه کردن (البته الان باز جواب نمیدم )
ولی خودتان ببینید که بین دو پست شما هیچ پستی هم ارسال نشده در واقع خودتان هم بریدید و هم دوختید و ما نیز مثل همیشه تنها نظاره گر پستهای عجیب و غریب شما بودیم و جالبه متهم به کارشکنی و تقابل با شما هم شدیم ؟!!! Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و باز هم بگذریم
بهرصورت درخواست تغییر تاریخ تاپیک باز برای شما انجام میگیرد و نیازی هم به تاپیک جدید نیست از شما دوباره درخواست میشود هر موقع باز خواستید نام و یا تاریخ جدیدی را اعلام کنید کافیه همینجا بنویسید و یا خصوصی به بنده اطلاع دهید . فعلا

درود

ضمن تشکر از اصلاح تاریخ ، عرض کنم اگه به تاریخ و ساعت پس 45 مراجعه فرمایید متوجه گذشت زمان بیش انچه فرمودید خواهید شد، به هر حال تشکر.
از هرگونه پیشنهاد و همکاری دوستان برای بهتر برگزار شدن مسابقه استقبال میشود.

ارادت
به نظر من بهتر بودبه جای استفاده از شوتینگ رست از دوپایه در این مسابقات استفاده میشد هم تعداد بیشتری میتونستن شرکت کنن(به علت ارزان بودن و در دسترس بودن دوپایه) هم مهارت تیراندازی بچه ها جدی تر به چالش کشیده میشد
به اعتقاد من استفاده از پایه شوتینگ رست خیلی دیگه شرایط تیراندازی رو خاص میکنه ومصنوعی و‌به نوعی یک تیراندازی در شرایط ایزوله و جدااز شرایط واقعی تیراندازی هست.
البته خب شاید استفاده از شوتینگ جزو مسابقات بنچرست باشه ولی من نظرم رو‌گفتم.
ارادت میثم جان
رست نمیتونه بهونه باشه چون میشه از بالشتکها استفاده کرد من یه جفتشو از اقالو گرفتم ۴۵ هزار تومان که از ارزونترین دوپایها هم قیمتش پایینتره،
در بنچ رست برداشتم بر اینه که بیشتر تسلط به ارامش و محاسبات هدف گیری مد نظر هست.
حالا تا نظر اهل فن چی باشهKhansariha (8)
دوستان دوتا مسابقه داره برگزار میشه؟ من تا الان 2رقم لینک ثبت نام متفاوت برام اومده! جریان از چه قراره؟
کاش هیچ جریان دوگانه ای نبود.
این جاست که بزرگی داد میزنه
کاش میشد.... اما نمیشه...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سالی 12 ماه داره که میشه 365 روز چرا باید دو تا مسابقه ارزشمند کشوری تو یه روز انجام بشه Khansariha (226) ..
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع