انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پی سی پی ساخت ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
اینم دو مدل از پی سی پی که طراحی کردم
البته هنوز طرحش کامل نشده و ده درصد کار مونده
دو مدل هست
یک مدل با رسیور یکسره ( مثل مدل هایی از اوانیکس و کرال و .. )
[attachment=1002]
و دیگری دارای رسیور دو تکه که بریچ هم گفته میشه ( مثل ایر آرمز و ای تی و پی 12 و ..)
[attachment=1003]
بسیار هم عالی است
اما پیشنهادم میکنم برای مالکیت معنوی طرحتون هم تلاشی بکنید.چون توی ایران قانون نمیتوانه حمایت کافی بکنه
راستی شما محاسبات را هم انجام دادین دیگه!(هم برای اجزا و هم برای مکانیزم ها)
چند مورد هم به ذهنم رسید.
توی طرح اولتون با چه چیزی چکش روبه عقب کشیده میشه! ایا 2 تا پیچ روی هم نیرو اعمال میکنند؟
و همچنین برای لوله،محل اورینگ های اب بندی بگذارین،چون اب بندی مهمه.
و اگه میخواهین لوله شناور داشته باشین به قسمت درگیری لوله با کپ اهمیت ویژه ای بدین.
و یک مکانیزم هم برای قفل شدن دسته گلنگدن(بولت)داشته باشین.
یک ضامن هم برای ماشه لازمه.
از روی نقشه و مدل این موارد را گفتم اگر اشتباه متوجه شده ام ،پوزش میخواهم.(فرمودین که 10 درصد طرح باقی مانده)
انشاا... که بتوانید بسازینKhansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-05-18 12:44 PM)hrouzbeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو مدل هست

و دیگری دارای رسیور دو تکه که بریچ هم گفته میشه ( مثل ایر آرمز و ای تی و پی 12 و ..)

بسیار کار خوبی شده . تبریک میگم
ایا مخزن همون مخزن هاتسان هست؟ اگه اینطور باشه به دلیل محدودیتهای استاندارد سازی برای مخزنتون بهترین تصمیم رو گرفتید. اما تفنگ شما با این طراحی قادر به دارا بودن رگولاتور اکسترنال نیست. چون هنوز در مرحله طراحی هستید میتونید طراحی رو طوری عوض کنید تا تفنگ دارای رگولاتور اکسترنال و با مخزن قابل جداسازی مثل همین طرح باشه. امیدوارم از طرحتون استقبال بشه و عکس اولین نمونشو در این تاپیک قرار دهید.
ارادتKhansariha (8)
(2016-05-18 12:44 PM)hrouzbeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو مدل هست

موفق باشی دوست عزیزKhansariha (8) ما قبلا تو این انجمن 2تا تاپیک ساخت pcp داشتیم که دوستان فعالیت های خودشون رو تو این زمینه قرار میدادن، ولی بنا به دلایلی این تاپیک ها از پارسال از دسترس دید عموم خارج شدن انجمن های دیگه هم این تاپیک ها بسته شدن البته به خاطر سخت گیر تر شدن قانون تو این مورد هستش.Khansariha (8)
انشاله روزی برسه که جهانیان ارزوی داشتن پی سی پیهای ایرانیو داشته باشندKhansariha (256)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام اینهم چند عکس از مولتی پمپ ایرانی ساز
متاسفانه بقیه عکسه لوید نشدKhansariha (367)
شادی روح آقای آرا وارطانیان صلوات
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع