انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پی سی پی ساخت ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
وقتی آلیاژ مناسب نباشه، وقتی دستگاهای تراش دقیق وجود نداشته نباشن اون وقت دیگه چه فرقی می کنه که بخش خصوصی وارد بشه یا نشه؟ الان مثلا وضعیت صنعت کیف و کفش کشور خیلی معرکه است؟ اونجا که دیگه این حرفها نیست... یا صنعت نساجی... انداختن تمام تقصیرها هم گردن دولت کار درستی نیست و یه جورایی شونه خالی کردن از مسئولیت و خود فریبیه
اینم از عکس هایی که قول داده بودم.
طرف 4 تا داشت گفت 3تاش رو به موزه فروخته نزدیک به 2500000 تومن.
این یکیم گفت فروشی نیست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2012-12-23 11:21 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یکیم گفت فروشی نیست.

متشکرKhansariha (8)
این دیگه عجب فیلمی هست!!!موزه اینا را میخواد چی کار تازه اینا همچین قدیمی هم نیست و ساخت داخل هم هست(برنو ها حداقل دوبل این سن داره)
فکر کنم این جوری گفته اسلحه به یکی بندازه،فکر نکنم بیش از 500 بیارزه(حالا بگیم این خیلی خوب مونده باشه و این طرف بحش رسیده باشه دیگه فوق فوقش 600،700)الان مدل بنجامین پمپی هست حدودای 1تومن(تا اون جایی که یادمه)اون کجا این کجا!!!
باز هم برای عکسا متشکرKhansariha (8)
منم با شما موافقم. تازه قدرت اين پمپي ها از شادو هم كمتره. راستي بنجامين 39x كه حدود 600 بود ...
(2012-12-24 12:49 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-23 11:21 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یکیم گفت فروشی نیست.

متشکرKhansariha (8)
این دیگه عجب فیلمی هست!!!موزه اینا را میخواد چی کار تازه اینا همچین قدیمی هم نیست و ساخت داخل هم هست(برنو ها حداقل دوبل این سن داره)
فکر کنم این جوری گفته اسلحه به یکی بندازه،فکر نکنم بیش از 500 بیارزه(حالا بگیم این خیلی خوب مونده باشه و این طرف بحش رسیده باشه دیگه فوق فوقش 600،700)الان مدل بنجامین پمپی هست حدودای 1تومن(تا اون جایی که یادمه)اون کجا این کجا!!!
باز هم برای عکسا متشکرKhansariha (8)
بله همون طور هم که گفتم طرف از اون گرون فروشاست.
البته نسبت به بقیه بهتره(اونایی که کیف 30000 تومنی تولیدی رو به عنوان انگلیسی 150000 تومن میفروشن).
چند روز دیگه میرم موزه آستانه ببینم طرف راست گفته یا نه!
موزه آستانه قدس رضوي؟ اين مشهده؟
(2012-12-24 02:35 PM)arashne نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزه آستانه قدس رضوي؟ اين مشهده؟
نخیر
قم هست.
سلام دوستان به این مدل پی سی پی می گند مولتی پمپ من یه چندتایی از مدل مولتی پمپها ساختم عکس های اونم تویه همین سایت تویه تالاربه نام <<یک ایده برای ساخت پی سی پی>> گذاشتم ولی نمی دونم چرا اون تالار باز نمیشه فقط پیغام غیر قابل دسترسی می ده کسی میدونه مشکل کجاستKhansariha (367)
با سلام..در ضمن اقای ارا اولین وارد کننده انحصاری کمان ریکرو با مارک bear از امریکا بودن که بنده یه مدل از اون کمانها رو دارم با 3تا تیر فابریک که چوبی و با شش تا پر طبیعی در انتهای تیر با پیکانهای مختلف
سلام لطفا کمکم کنید من چند وقته میخوام یه تفنگ بسازم پی سی پی یا هر چیز اما هیچ نقشه ای درموردش ندارم
لطفا یه طرح بهم بدین
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع