انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: رد زنی و تشخیص رد پا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوست عزیز کاش کنار رد پاه یک چیزی مثل خودکار سکه و یا حتی دست خودتان را میزاشتید تا اندازه رد پاه به درستی برای بقیه درک بشه
دوستان کسی میدونه این رد متعلق به چه حیوانیه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم اون زمان برام جالب بود عکس گرفتم ...البته اینو میدونم مال چیه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nemesis جان ، رد پاي اولي به نظر من يا گربه وحشيه يا سياه گوش ...
رد پاي دوم هم به نظر رد پاي گاو مياد داداش ...
ممنون امیر جان
رد اولی رو هر چقد توی نت گشتم نتونستم بفهمم مال چیه ...شما مطمئنی؟
دومیه رد شتره
(2014-11-14 01:34 AM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون امیر جان
رد اولی رو هر چقد توی نت گشتم نتونستم بفهمم مال چیه ...شما مطمئنی؟
دومیه رد شتره

يك منطقه اي پارسال رفته بودم كه به جز رد پلنگ فراوون رد پاهايي كوچكتر از رد پلنگ بود ...
وقتي پرسيدم رد چيه گفتن رد سياه گوشه ...
چند ماه قبل هم يك منطقه ي ديگه بودم عين همون رد پاها اونجا هم بود ، گفتم اينجا هم سياه گوش داره ؟ اون بنده خدايي كه اونجا با ما بود گفت رد گربه وحشيه ...
خودم هيچ كدومشونو از نزديك نديدم ولي رد پاي جفتشون شبيه عكسي بود كه شما گذاشتين ...
سلام دوستان اين چه رد پايي هست.Khansariha (8)
اون طرف ها پر بود از شخم زني هاي گراز.

[تصویر: 99102329709468358368.jpg]
[تصویر: 871df91a3c32ee0799276b810b01b37da33f7dd9.jpg]
رد پای گرگ.
متاسفانه یادم نبود چیزی برای مقیاس کنارش بذارم ولی خیلی بزرگ بود.
در طبیعت زیبای مخمل کوه
[تصویر: 72338caab3f939ea708ed81ec7ce357108f4b432.jpg]
درودKhansariha (8)
دوستان کسی میدونه این رد مال چیه؟
رد توی کوه بود ...ارتفاع 3000 متری و از ارتفاع به سمت پایین رفته بود .......به دلیل بارش برف فکر کنم
رد تازه نبود و یک روز ازش گذشته بود چون روز قبلش برف اومده بود ....به نظر دوپا میومد که متاسفانه حواسم نبود از یک زاویه دیگه عکس بگیرم که مشخص بشه دو پاست
تا حالا همچین ردی رو ندیده بودن ... تنها چیزی که بهش شک کردم از نظر اندازه خرس بود اما خب جریان دو پا بودنش نمیدون چیه دیگه خخخخخخ

اون رد پایینی رد پای خودم هست ....اندازه کفش هم 40-41 هست
سلام فکر نکنم این رد پا باشه
(2015-01-22 06:59 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فکر نکنم این رد پا باشه

چرا هست ...رد پاه هست ..... اگه همین یکی بود شاید میشد اینطوری فکر کرد اما خب یک مسافت طولانی رو پیموده بود
از کوه اومده بود پایین و کف دره یک مسافتی رو رفته بود و از اونطرف دوباره رفته بود بالا رو به سمت پایین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع