انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چینی کمرشکن آپاچی 900
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
باسلام خدمت دوستان عزیز آقا کسی سوالی درمورد این تفنگ آپاچی 900 داشت یا در این مورد صاحب نظر بود دراینجا دوستان رو راهنمایی کننKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سلاح واقعا 25 ژول قدرت داره ؟؟

مدل لوله ثابت هم داره
تو فردوسی گیر میاد
یه مختصر توضیحاتی بدید دوستانی که در مورد این سلاح میدونید
من دیدم زده بود 1150 فوت در ثانیه که با توجه به تجربه ای که از کل محصولات این شرکت شانگهای دارم عدد واقعی باید ((حداکثر)) 1000 فوت در ثانیه باشه در کالیبر 4.5 !!!
فکر کنم 5.5 اش با سرعت حدود 750 فوت در ثانیه حدود 20 تا 22 ژول واقعی قدرت داشته باشه... اون هم فقط و فقط با تعویض واشر با واشر دیانا این جواب رو میده !!!
مشکلی که من ازش ترسیدم و نخریدم ماشه پلاستیکیش بود Khansariha (226) گرچه از پلاستیک فشرده تفلون صنعتیه و خیلی خیلی محکمه ولی آخه کی میاد یه قسمتی از اسلحه رو که فشار زیادی قراره بش بیاد از پلاستیک بسازه و اینقدر آدمو دو دل کنه Khansariha (249)
با سلام و تشکر از دوست گرامی Whitewolf که این تاپیک رو ایجاد کردند
دوستان محبت کنن چند عکس از تفنگ همراه با اطلاعات دقیقتر قرار بدند تا همگی استفاده کنیم Khansariha (8)
کسی از دوستان میدونه دقت این تفنگ در چه حدیه؟
با سلامKhansariha (8)
اولا فکر میکنم تاپیک موازیه،چون کلا برای چینی ها کمرشکن تاپیک داریم:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوما،یکی از دوستان در سایت همسایه،یک قبضه از همین سلاح را تهیه کرده بودند که در عرض یک هفته ضامن شکوند!Khansariha (214)
این دیده ها و شنیده های ما از این سلاحKhansariha (8)
سلام . داداش اصلا نگیر من الان این تفنگ را دارم و ضامنش شکسته اونم تو یه هفته استفاده . دوربین هم روش جواب نمیده دقت خوبی نداره ولی قدرتش خیلی خوبه . الان هم که همینجوری افتاده گوشه ی خونه . اونم که تو اون سایت بود خودم هستم Khansariha (256)
(2014-01-03 06:03 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . داداش اصلا نگیر من الان این تفنگ را دارم و ضامنش شکسته اونم تو یه هفته استفاده . دوربین هم روش جواب نمیده دقت خوبی نداره ولی قدرتش خیلی خوبه . الان هم که همینجوری افتاده گوشه ی خونه . اونم که تو اون سایت بود خودم هستم Khansariha (256)

یعنی شما میگی سلاح خوبی نیست ؟؟
شما 4.5 این سلاح رو داری یا 5.5 ؟؟
در ضمن به قول اون دوستمون یه چند تا عکس ازش بزار ببینیم چی هست اصلا این سلاح ..
در مورد ماشه هم که این دوست خوبمون گفته پلاستیکی هست شما هم همین نظر رو داری یا ماشه فقط پلاستیک هست وقطعات داخل فلزی ( منظورم روکش انگشتی پلاستیکی هست یا کلا قطعات کامل )
ممنون از شما
باشه داداش حتما عکس میزارم . من 4.5 را دارم . فقط ماشه اش پلاستیکی <اون قسمت انگشتی> هست ولی در کل بقیه ی وسایل فلزی ماشه اش هم جنسشون خوب نیست اگه میخواهید انقدر هزینه کنید برید یه شادو هزار دست دو بگیرید بهتره
(2014-01-03 06:03 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستتون درد نکنه این بهترین پست و ریویو ای بود که من این چند روزه چه تو سایتهای خارجی و چه این فروم دیدم Khansariha (8)
دیگه خیالم راحت شد که شادو 1000 قطعا بهتره......
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع