انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چینی کمرشکن آپاچی 900
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2014-01-31 10:10 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آرش خان ....
داداش خیلی ها تواین سایت میگن دوربین خراب کن هست و نمیدونم چینی بدرد نمیخوره ..Khansariha (226)
والا داداش موندم شادو 1000 بگیرم یا آپاچی 900 ... این آپاچی میگن 25 ژول قدرت داره ... شادو رو میگن کپ پلاستیکی هست و امکان شکستن و ساییدگی و لقی لوله ...
آرش خان شما بگو برادر چیکار کنم به نظرت Khansariha (172)

سلام و درود به شما دوست عزیز Khansariha (8)

من خودم باشم در درجه اول بودجه رو افزایش میدم و یه دیانا دست دوم در حد 600 الی 700 می خرم . چون جنازه اش به این دو مدل می ارزه .
درغیر اینصورت از بین این دو ، من شادو هزار رو می پسندم . درسته که کپ پلاستیکی هست ولی اون کیفیت خودش رو داره . در تاپیک شادو هزار از دوستان درخصوص ساخت کپ فلز برای شادو هزار سوال کردم که هنوز جواب قاطعی داده نشد . اگر بشه براش کپ فلزی درست کرد . که مشکل حل حله . البته دوستان مثل آقا مسیح اگر خواسته باشند این قطعه رو بسازند براحتی درست خواهند کرد . Khansariha (8)
سلام ..
بله آرش خان حق با شماست اما من واسه تفریح و حالا گاهی هم فرصت دست دادا شکار میخوام ...

نمیخوام این همه هزینه کنم واسه یکی 2 ساعت تفریح در هفته ... صرفا جهت هدف زنی و اوقات فراقت میخوام وگرنه تو این تهران خراب شده که چیزی نیست Khansariha (172)

واسه همین نمیخوام الکی هزینه کنم بندازم گوشه اتاق ..
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ...Khansariha (48)
(2014-01-31 11:40 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ..
بله آرش خان حق با شماست اما من واسه تفریح و حالا گاهی هم فرصت دست دادا شکار میخوام ...

نمیخوام این همه هزینه کنم واسه یکی 2 ساعت تفریح در هفته ... صرفا جهت هدف زنی و اوقات فراقت میخوام وگرنه تو این تهران خراب شده که چیزی نیست Khansariha (172)

سلام و درود به شما Khansariha (8)
بسیار خوب . با این اوصاف شادو هزار می تونه برای شما یه همدم در اوقات فراغتتون باشه .
از نظر کیفیت . تفنگ های اسپانیا بهتر از چین می باشد Khansariha (8)
(2014-01-31 11:44 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-31 11:40 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ..

سلام و درود به شما Khansariha (8)
بسیار خوب . با این اوصاف شادو هزار می تونه برای شما یه همدم در اوقات فراغتتون باشه .
از نظر کیفیت . تفنگ های اسپانیا بهتر از چین می باشد Khansariha (8)

ممنون آرش خان Khansariha (8)
آره خودم هم تو همین فکر بودم .. همین شادو میگیرم ...
به هر حال ممنون از راهنمایی شما Khansariha (48)Khansariha (8)
درود بر اساتیدKhansariha (8). آپاچی 900 رو کجای تهران میتونم پیدا کنم؟؟؟ تقریبا تمام مغازه های فردوسی رو گشتم ولی نداشتن. دوستان خواهشا کمک کنید....ممنون
سلام .چند تصویر از قطعات داخلی اپاچی 900

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ادامه باید بگم این تفنگ بر خلاف گفته دوستان از طراحی بسیار خوبی برخوردار است
بر اساس قیمت اگه حساب بشه نسبت به سایر گزینه ی خوبی هست با توجه به قدرت ان
البته هر تفنگ بادی نیاز به تغییراتی دارد .متاسفانه نتونستم بعد از ارتقاع ان عکس بگیرم در فرصتی مناسب برای سرویس باز میکنم و عکسهای میگیرم
من این تفنگو سال ۹۱ داشتم که همون b11 خودمونه که برش داشتند رنگ قنداقشو عوض کردن اسمشو گذاشتند آپتچی ۹۰۰.
حالا میخوام معایب و مزایای این تفنگ را براتون بگم.

مزایا : زیبا و خوشدست هستش و حس خوبی وقتی دست میگری. کالیبر ۴.۵ کولاک میکنه.
قدرت مثال زدنی که دو دفترچه راهنما زده ۲۳ ژول و در عمل هم همین طور هستش.
دقت اون به نظر من ۶ از ۱۰ یا ۷ از ۱۰ مینونه براش مناسب باشه. تا ۱۵ متری میتونی راحت دری نوشابه رو بزنی.
آلیاژ خوب در حد تفنگ رنجر ۸۰ در اون به کار گرفته شده. کیفیت خانکاری بسیار مطلوبه. خودتون میتونید نگاه کنید.

معایب: لگد بدی در اوایل داره و همچنین صدایی مثل طرقه ولی بعد یه بسته ساچمه کمتر میشه.
ریل دوربین از شیار خوبی برخوردار نیست پس دوربین سوار کردن رو این تفنگ روبیخیال.
جنس قنداق از چوب نرم هستش و به راحتی خش بر میداره. اگه نوار پیچ بشه بهتره.
مگسک اون کمی بزرگ هشتش و اگه کوچیکتر بود دقتش بهترم میشد.
ماشه اون کمی سفت هستش در حد تفنگ چینی معمولی.

جمع بندی: این تفنگ نسبت به قیمتش میرزه ولی اگه شادو ۱۰۰۰ بخرین بیشتر لذت میبرین چون دوربین راحت جواب میده.Khansariha (256)
با سلام .من این تفنگ رو حدود یه سالی هست دارم که واشر رو بامدل دیانا عوض کردم و لول فنر رو از تفلون خشک بلندتر ساختم لوازم داخلی رو با گریس پایه مس چرب کردم .الان بعد از مدتی فنر رام شده لگد زیاد اون از بین رفته با این وجود هنوز قدرتش از شادو صفر بیشتره و از نظر دقت با مگسک راحت تو سی متر درب نوشابه میزنه .مشکلاتی با تنظیم دوربین داشتم که اخر ته سیلندر رو با دریل سوراخ کردم و پیچ پایه رو داخل سیلندر بستم .تنها مشکل من باهاش قنداق هست که به دلم نمیشینه و تو فکر ساخت قنداق از چوب گردو هستم که فعلا بودجه این کار رو ندارم .گروپی که تو فاصله ده متر با مگسک و ساچمه گامو مگنوم گرفتم 23میلی متر 5شات
سلام . بلاخره مشکل ضامن ماشه اپاچی رو پیدا کردم که با رفع اون دوباره موقع مسلح کردن ضامن عمل میکنه .کل ضامن رو باز کردم و فنری که دوسرش از ضامن زده بیرون رو در اوردم که از وسط شکم پیدا کرده بودکه باعث گیر کردن ضامن میشد فنر رو راست کردم و مشکل حل شد ببخشید دوربین دسترس نبود عکس بگیرم
سلام

بعد یه مدت بررسی و پرس و جو یه دونه آپاچی 920 سفارش دادم . تا ببینم چی ازش درمیاد . از دوستان آپاچی 900 داشت و چند بار باهم بیرون رفتیم و از تفنگ بادیش استفاده کردم . خدایی خیلی خوب بود ، لااقل از یک تفنگ چینی اینقدر انتظار نداشتم . اینم بگم مطمعا باشید به گرد پای دیانا نمی رسه ولی برای منی که گه گداری آخر هفته بیرون میرم خوبه . اوایل می خواستم دیانا 31 ، 34 یا 45 خریداری کنم دیدم واسه یه تفنگ بادی این همه پول دادن حداقل برای من ضرر در ضرره . نهایتا خراب شد میندازیش دور . از وسایل دسته دوهم که همیشه شانس ندارم . پس این تفنگ رو گرفتم . حتما اطلاعات دقیقی ازش میذارم برا دوستان .
اینم بگم دوستم که آپاچی 900 داره این چند ساله تمام قطعاتشو راحت گیر آورده . فابریک خودش نیست ولی خوب جواب داده
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع