انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چینی کمرشکن آپاچی 900
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
داداش من داخل اون یه هفته که داشتمش یه دوربین بی اس آ روش بسته بودم که با زدن 100 شلیک ردیکلش خراب شد اقا مسیح هم دوربین را دیدن برای دوربین به اندازه ی پول تفنگ پول داده بودم ولی اینجوری شد .
برای قدرت هم بهتون بگم که از شادو بیشتره ولی اگه دقت نداشته باشه قدرت به چه دردی میخوره !
وزنش هم یکم سنگینه . کیفیت قنداقش هم به نسبت قیمتش خوبه ولی بدترین عیبش ماشش هست که پلاستیکی هست و نگه دارنده ی قطعات ماشش هم مثلا فلزیه ! خیلی نرمه اگه از پلاستیک درستش میکردن از این محکم تر میشد . اگه کسی هم نخواهد دوربین روش ببنده سخت میتونه با دستگاه نشانه اش کاربکنه و باید همش دستش به تنظیم کردنش بند باشه . تجربیات یک هفته استفاده از این تفنگ
سلام من یکی از دوستام این تفنگ رو داره خوب ازش تعریف میکنه فک نکنم تفنگی باشه که تو یه هفته ماشه و ضامن بشکونه حتما شما بد ازش استفاده کردید و بی احتیاتی کردیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نه داداش شاید هم تفنگ اون خوب در اومده حالا اصلا ضامنش هیچی ولی چرا باید فلزش جوری باشه که با دست راحت خم بشه این که دیگه از استفاده کردن بد از تفنگ نیست در کل من خوبی هاش را گفتم بدی هاش را هم گفتم چند روز دیگه هم یه ضامن براش درست میکنم و ازش گروپ میزارم Khansariha (8)
سلام
میشه سیستم ماشه که پلاستیکی هست رو با یه ماشه فلزی مچلا ماشه دیانا 54 که ضامن داره عوض کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بشه که خیلی خوب میشهKhansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (59)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (8)
حالا قدرتش که شما میگید خوبه این حسنه که فنرش نرم و این قدرت بالا رو دارهKhansariha (8)Khansariha (8)
داداش اگه بشه عوض کرد باید کلا سیستم ماشه را تغییر داد چون خیلی با هم فرق دادن امتحان میکنم ببینم اگه شد که خبرش را میدم . من خودم در نضر دارم همه ی وسایلش را با الومینیوم بسازم یا همون پلاستیک فشرده ولی محکم تر از خودش
اگه شد محشر میشه شما میخاید کدوم قسمتشو تغیر بدید

داداش شما میخاید کدوم قسمتو تغیر بدی
کل سیستم ماشه و اون قسمتی که پشت فنر میره چون اون هم پلاستیکه هست .بعد عکس اون دو قسمت را میزارم تا بهتر متوجه بشید
اینم سایت شرکت سازنده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این خود وینچستر مال چه کشوری هستKhansariha (8)
ینی کسی نمیدونهKhansariha (226)Khansariha (226)
فک کنم مال آمریکا باشهKhansariha (8)Khansariha (226)
سلام
نه داداش اگه امریکای باشه حتی اگه تحت لیسانس هم چین تولید کنه به این قیمت نمیدن این تحت لیسانس بودن چاخان هست
کمپانی وینچستر اسلحه های گلوله زنش بالای 60 میلیون تو ایران قیمت داره
ولی اگه اسلحه قوی ودقیقی باشه میشه کل سیستم ماشش رو از آلیمنیوم ساخت من دیروز بایکی از دوستان که آپاچی 900 داره حرف میزدم میگه هم دقتش خوبه هم قدرتش ولی بعد از مدتی ضامنش دچار مشکل میشه که اونم قابل حل هست
ولی درکل من از 10 امتیاز 6 به این تفنگ میدم
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع