انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مکان های ماهیگیری در استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام به همه ی دوستانKhansariha (48)
گفتم جای این تاپیک خالیه برای بر بچه های ماهیگیر استان فارسKhansariha (256)
از دوستان ماهیگیر تقاضا دارم به من در این تاپیک کمک کننKhansariha (8)Khansariha (8)
من از مکان هایی که ماهیگیری کردم نزدیکای شیراز : پل خان ماهی آزاد . سد درود زن :کپور . Khansariha (214)Khansariha (214)
دیگه جایی نرفتم از همه دوستان خواهش میکنم در این مسئله دوستان استان فارسی رو راهنمایی کنن Khansariha (48)Khansariha (8)

ممنون <سالار>
به به...چه خوب...این تاپیک برا من که تازه قصد دارم به سمت ماهیگیری برم خیلی باید خوب باشه....

فقط اگر ممکنه آدرس این مکان ها رو هم لطف کنید....یا مکانش رو نقشه

ممنونKhansariha (8)
سلام
دیروز یه سری به نمایشگاه ورزشی شیراز زدم به غرفه ماهیگیری هم سری زدم ازشون سوال کردم برا مکان ماهیگیری گفتن که باید برا کپور به بالای پتروشیمی شیراز برم یا خود سد درود زن هم ماهی داره رودخونه ی ششپیر بعد از رد کردن پرورشگاه های ماهی دیگه جایی به ذهنم نرسیدKhansariha (226) Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
ممنون از ایجاد تاپیک من دیدم این تاپیکا ترفداره زیادی نداره ادامه ندادم دادا اطراف شیراز دریاچه هفت برم هم جای بسیار مناسبی برای کپور هست و از نظر محیطی پرورشگاه خوبی برای این ماهی محسوب میشه و ماهیان خوبی دارهKhansariha (8)
(2013-08-17 09:30 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از ایجاد تاپیک من دیدم این تاپیکا ترفداره زیادی نداره ادامه ندادم دادا اطراف شیراز دریاچه هفت برم هم جای بسیار مناسبی برای کپور هست و از نظر محیطی پرورشگاه خوبی برای این ماهی محسوب میشه و ماهیان خوبی دارهKhansariha (8)

سلام
شما بین سد درود زن و هقت برم کدومو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از چه روشی باید استفاده کرد تا بشه تو هفت برم ماهی بزرگ گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ممنون از جوابتونKhansariha (8)Khansariha (8)
دادا من تجربه ماهیگیریم توی هفت برم برمیگرده به چندسال پیش اما دوستانم هنوز اونجا میرن و با بویله و ذرت و سیستم سرب متحرک بهترین جوابرو میگیرید طعمه پاشیم فراموش نشهKhansariha (8)
سلام
دادا برا طعمه پاشی از چه موادی کمک بگیرم؟؟؟؟ طعمه :ذرت.
سلام
برای طعمه پاشی میتونید از ترکیب ارد ذرت شاهدانه پخته شده و یک روز خابیده نخود خیس خورده ذرت خیس خورده تیکه بویله اسانس و تن ماهی استفاده کنید
با سلام
من قراره فردا صبح ساعت 4.5 برم هفت برمKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
عکسا شو برا تون میزارمKhansariha (8)
سلام
من برا طعمه پاشی فردا از آرد گندم و آرد ذرت و نخود و روغن تن ماهی و نمک و شکر استفاده کردم به نظر شما خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع