انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مکان های ماهیگیری در استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام
این هم عکسایی که قولشو داده بودم
محل: هفت برم دریاچه 2
طعمه : خمیر نان با زرد چوبه
تعداد: 3
وزن: 2.3 و 250gr و 370gr
زمان: از صبح تا ساعت 7 عصر
[تصویر: 13772504371.jpg][تصویر: 13772524181.jpg][تصویر: 13772527811.jpg][تصویر: 13772528621.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (214)Khansariha (214)
ایول بچه ها تاپیک رفت صفحه 2Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)
بسیار هم خوب.....

میشه یکم در مورد نحوه کار و لوازم مورد استفاده توضیح بدید
سلام به بروبچ
کاری نداشت من 2 تا چوب داشتم با بابام رفتم ماهیگیری 2 تا چوب حدودا بغل دست هم بود منم دیدم که اونطرف دریاچه دارن خوب ماهی میگیرن رفتم ازشون در باره طعمه سوال کردم گفتن خمیر با زرد چوبه منم یه کمی ازشون گرفتم بردم زدم سر دو چوبم بعد من یه قرقره نخ 70 رو زمین پیدا کردم که مقداری پت شده بود به هزار بدبختی درستش کردم یه 10 متر هم خودم نخ داشتم زدم سرش یه قلاب شماره 2 کپور رنگ مشکی هم که یه انشعاب بیشتر نداشت به نخ دادم و همراه سرب 2 پرت کردم تو آب یه 10 متری رفت جلو و افتاد ولش کردم یه 1 ساعتی تو آب بود(من تو عمرم ماهی نگرفته بودم) رفتم سراغ بابام دیدم یه ماهی 370 grگرفته بود من بعد از 1 ساعت برگشتم سر نخ خودم همینجور که داشتم نگا میکردم یهو سنگی رو که به نخ بسته بودم دیدم داره کشیده میشه میره تو آب منم طی یک عملیات کماندویی که منجر به زخم شدن دستم شد ماهی رو گرفتم و کشوندم تو ساحل ماهی قلاب رو قورت داده بود و وقتی خاستم بکشم قلاب رو بیرون خون از تمام هیکل ماهی میچکید خودم خیلی ناراحت شدمKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
شاید این هفته هم خاستم برم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)
راستی من این ماهی رو سرخ کردم با ادویه خیلی خوشمزه نشده بود کسی بلد نیست چجوری میشه بهتر طبخش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به یه نتیجه رسیدم که با امکات خیلی محدود میشه ماهی بزرگ گرفتKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام .
خیلی عالی بود.
دوستان لطفا ادرس هم بنویسن .
من خودم معمولا سد درودزن و رودخونه کر میرم که الان متاسفانه رودخونه خشک شده.زیر سد هم بعد از روستای درودزن جای مناسبی هست .اما خود سد خصوصا پشت سد که ساحل شنی داره فوق العاده مناسبه جهت صید.
یا علیKhansariha (8)
سلام
آقا کسی دستور پخت کپور رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
انگار کسی جواب سوال منو نداره بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
بهترین روش طبخ کپور همون سرخ کردن هستش ولی باید قبلش حدودا ۲ ساعت توی پیاز فلفل نمک و کمی روغن زیتون بزار بمونه بعد با همون ادویه سرخش کن در ضمن کبابش هم بد نیست ولی سرخش خیلی بهتره موفق باشی دوست عزیز Khansariha (48)
راستی اگه اون ۲ تا ماهی کوچولو رو رهاسازی میکردی کارت حرف نداشت ولی چون اولین بارت بوده درکت میکنم چه احساسی داشتی سعی کن ماهیگیری تو وجودت بره و واسه ماهی اوردن هیچ وقت ماهیگیری نکن البته جسارت نباشه من نظرم رو گفتم موفق باشیKhansariha (8)
(2013-08-28 05:08 PM)kiyaking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین روش طبخ کپور همون سرخ کردن هستش ولی باید قبلش حدودا ۲ ساعت توی پیاز فلفل نمک و کمی روغن زیتون بزار بمونه بعد با همون ادویه سرخش کن در ضمن کبابش هم بد نیست ولی سرخش خیلی بهتره موفق باشی دوست عزیز Khansariha (48)
راستی اگه اون ۲ تا ماهی کوچولو رو رهاسازی میکردی کارت حرف نداشت ولی چون اولین بارت بوده درکت میکنم چه احساسی داشتی سعی کن ماهیگیری تو وجودت بره و واسه ماهی اوردن هیچ وقت ماهیگیری نکن البته جسارت نباشه من نظرم رو گفتم موفق باشیKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
اون دوتا رو بابام گرفت نه من هرچی هم اصرار کردم ولشون نکرد چون از صبح تا عصر الاف همین دو ماهی شدKhansariha (8)Khansariha (8)
هر چند توی این تاپیک جای این حرفها نیست اما دوست من بر خلاف نظر شما میگم که بهترین روش پخت کپور کباب روی ذغال هستش اونم با ادویه و خوابونده شده تا مزه دار بشه Khansariha (8)
(2013-08-31 01:35 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر چند توی این تاپیک جای این حرفها نیست اما دوست من بر خلاف نظر شما میگم که بهترین روش پخت کپور کباب روی ذغال هستش اونم با ادویه و خوابونده شده تا مزه دار بشه Khansariha (8)

ممنون شرمندهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع