انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مکان های ماهیگیری در استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2014-04-04 12:13 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-04 12:11 PM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه دوستان این هفته داریم به دوستان میریم ماهیگیری هفت برم.. هممون هم مبتدی هستیم Khansariha (48)
ایشالا عکساشو میزارم

خوش بگذره داداش...من و چندتا از دوستان 4 هفته هست می خوایم بریم جور نمیشه ماشین....خخخخخخخخخخخ

آقا esijoon من همه چیش دارم بغیر یه پایه درست و حسابی...این بارهم دقیقه آخر کنسل کردند دوستام :-((
دوستان کسی اطراف شیراز جایی واسه قزل گیری سراغ نداره؟؟؟
سلام
واسه قزل بهترین جا رودخونه شش پیر هست
واسه کپور هفت برم و سد درودزن
دوستان اگه پایه هستید یه برنامه ماهیگیری بزاریم
شیرازی های عزیز تو کدوم یکی از این دو منطقه که اعلام کردید برای ماهیگیری میشه اورنج (زردپر) درشت پیدا کرد که ارزش هزینه کردن داشته باشه . Khansariha (399)Khansariha (214)
بابا این دوستان ماهیگیر شیرازی کجان؟Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع