انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تایپک بچه های استان قم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام دوستان گفتم چه قدر ما هم مثل بقیه بچه های سایت یه تایپک داشته باشیم
راستی کیا تو این سایت از قم هستند؟Khansariha (48)
خیلی وقت بود منتظر این تاپیک بودم.
ولی فکر کنم کلا 3 تا قمی تو سایت باشه.

فعلا من پرچم قم رو میبرم بالا.Khansariha (256)
باسلام به همه دوستان وبخصوص هم استانی های عزیزKhansariha (8)
ایجاد این تاپیک کار بجائی بود که خلاء اون برای ما قمی هاحس می شد. خوشحالم که این اتفاق خوب افتاد و چنانچه دوستان همشهری پذیرای ما درجمعشان باشند با کمال میل درخدمتشان هستم.
شاید ظاهرا تعداد ما تواین سایت ارزشمند زیادنباشه، اما وقتی به فروشگاههای شکارشهر مراجعه می کنم متوجه تعداد زیاد علاقمندان به شکاروطبیعت می شم که امیدوارم بزودی شاهد حضوراونها در این انجمن و رونق این تاپیک باشیم. تا اون زمان این تاپیک می تونه رشته اتصال اعضای هم استانی باشه تاازآخرین اخبار مربوط به علاقمندی هاشون باخبرباشند و بتونند باتوجه به گستردگی زیاد مباحث شکار وتیراندازی وطبیعت گردی، درهرزمینه مرتبط باآگاهی بیشتری تصمیم بگیرند.Khansariha (256)
(2013-08-08 12:20 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی تو هفت هشت هزار کاربر فقط 3 تا از قم؟
(2013-08-08 09:11 AM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-08 12:20 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی تو هفت هشت هزار کاربر فقط 3 تا از قم؟

چی بگه آدم.
البته در بین کاربرای فعال رو گفتم که تقریبا 200 نفری میشن.
فکر کنم بیشتر شدیم چون کاربر tirandazegil هم قمیه.Khansariha (219)
خب دوستان چه خبر؟
سلام

از دوستان قمی کسی پایه یه تیر اندازی هست؟
سلام بر همشهریای عزیزKhansariha (8)
من تازه تو سایت عضو شدم و علاقمند به تیراندازی ولی فعلا تو مرحله انتخاب تفنگم
از کدوم فروشگاه میتونم قیمت مناسبتری خرید کنم(البته فقط مغازه پاساژ بعثت تو آذر رفتم که قیمتاش انگار تند بود)
(2013-09-11 09:04 PM)amiri0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کدوم فروشگاه میتونم قیمت مناسبتری خرید کنم(البته فقط مغازه پاساژ بعثت تو آذر رفتم که قیمتاش انگار تند بود)

منظورت پاساژ فردوسیه دیگه.

از هیچ کدوم تو همین سایت بگرد مورد مناسبت رو پیدا کن.
(2013-09-11 10:29 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-11 09:04 PM)amiri0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورت پاساژ فردوسیه دیگه.

از هیچ کدوم تو همین سایت بگرد مورد مناسبت رو پیدا کن.

ممنون
یعنی دست دو بگیرم
(البته شایدم سعدی)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع