انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تایپک بچه های استان قم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2013-09-11 10:45 PM)amiri0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-11 10:29 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-11 09:04 PM)amiri0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همشهریای عزیزKhansariha (8)
من تازه تو سایت عضو شدم و علاقمند به تیراندازی ولی فعلا تو مرحله انتخاب تفنگم
از کدوم فروشگاه میتونم قیمت مناسبتری خرید کنم(البته فقط مغازه پاساژ بعثت تو آذر رفتم که قیمتاش انگار تند بود)

منظورت پاساژ فردوسیه دیگه.

از هیچ کدوم تو همین سایت بگرد مورد مناسبت رو پیدا کن.

ممنون
یعنی دست دو بگیرم
(البته شایدم سعدی)

اول بگو چی میخوای و چه قدر پول داری تا ببینیم نو برات بهتره یا دست دوم.

اوه سوتی دادم
همشون شاعرن دیگه سعدی حافظKhansariha (48)
برای هدف زنی بعدم اگه تونستم کبوتر و کبک اگه این دورو برا پیدابشه [تصویر: onion021.gif]
بوجه هم تا یه تومن حالا اگر ارزش رو به نظر شما داشته باشه قابل افزایشم هست
میشه بدون دوربین باشه با مگسک حالش بیشتر نیست؟
(2013-09-11 11:30 PM)amiri0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای هدف زنی بعدم اگه تونستم کبوتر و کبک اگه این دورو برا پیدابشه [تصویر: onion021.gif]
بوجه هم تا یه تومن حالا اگر ارزش رو به نظر شما داشته باشه قابل افزایشم هست
میشه بدون دوربین باشه با مگسک حالش بیشتر نیست؟

با مگسکم حال میده البته بستگی به طرفشم داره.
به نظرم با این بودجه به فکر یه دیانا 52 دست دوم یا وایرخ 80 باش حالا دوربینم بعدا جور میشه.
اگرم تا حالا با 52 کار نکردی یه قرار بزار با هم بریم بیرون با 52 من چند تا تیر بزنی ببینی به دلت میچسبه یا نه؟
اقای دانشیار چه طوره یه قرار دوول با هم بزاریم؟
(2013-09-12 05:22 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای دانشیار چه طوره یه قرار دوول با هم بزاریم؟

شرمنده دیر جواب میدم.
حقیقتا من تیر انداز قابلی نیستم.
دوست داشتم دوستان همشهری رو به یه بهانه ای ببینم.
دوستان چرا این تاپیک همیشه باید خاک بخوره؟
چون هیچکس پایه نیست
(2013-09-14 08:49 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون هیچکس پایه نیست

من اکثر اوقات پایم.
راستی جناب hamidlol این گروپ های فوق العاده رو کجا گرفتید؟

دوربین رو خودتون صفر کردید دیگه درسته؟
اره دوربینو خودم صفر کردم
و گروپ هارو توی خونه گرفتم

اگه میشه شمام یه چند تا گروپ از 52 بگیر بزار دیگه
(2013-09-14 08:49 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون هیچکس پایه نیست

سلام منم بعنوان نخودی پایمKhansariha (48)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع