انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تایپک بچه های استان قم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
اره دیگه برا اعیاناست
راستی نتایج مسابقه چطور شد
تیرانداز قابلی هم اونجا بودKhansariha (8)
خب این چند وقته که ما نبودیم قمی به سایت اضاف شد یا نه؟Khansariha (256)
سلام به همه بروبچ قمی
امیدوارم همتون شاد و پیروز باشید
بابا خیلی این تاپیک بیحاله
پس بچه های فعال قمی کجا هستن؟
سلام
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
منم بچه قم هستم
شهر زیبای قم.

دوستان می خوام تفنگ بادی بخرم. راهنمایی ام کنید و اگه می شه چندتا تیر اندازه قابل رو تو قم حضوری ببینم.
سلام
آقای دانشیار رو که تو قم زیارت کردم.

دوستان چرا کسی اینجا فعالیت نمی کنه.
یکم از مشهدی ها یاد بگیریم!
سلام به همه بروبچ قمی
ظاهرا سهمیه فشنگ 93برای بعضی از استانها اومده ولی برای قم هنوز اعلام نکردنو البته سهمیه فشنگ 270و اعلام کردند والان آقای اخوان داره توزیع میکنه
(2014-06-20 11:28 AM)misoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
مرتضی کجیی نیستی.
بالاخره چکردی؟

وایرخ گرفتی یا نه؟
(2014-06-20 01:03 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-20 11:28 AM)misoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
مرتضی کجیی نیستی.
بالاخره چکردی؟

وایرخ گرفتی یا نه؟

نه هنوز
منتظرم دست دوم خوب به تورم بخوره.

این آقای اخوان کیه ؟
(2014-06-20 03:24 PM)misoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-20 01:03 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
مرتضی کجیی نیستی.
بالاخره چکردی؟

وایرخ گرفتی یا نه؟

نه هنوز
منتظرم دست دوم خوب به تورم بخوره.

این آقای اخوان کیه ؟
تو خیابون جوبکنده (پشت مدرسه امام خمینی) یه اسلحه فروشیه به اسم اخوان بهش سر بزنی بد نیست ولی خیلی آدم به قیمتاش خیلی توجه نکن.
البته من یه 52 با قیمت مناسب پیشش دیده بودم.
که اینطور
بچه ها یه قرار بذاریم بریم شکار
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع