انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شارژ کپسول در تهران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
با سلام
دوستان با توجه به استقبال از تفنگهای پی سی پی و افزایش اونها وجود مشکل شارژ در تهران بیش از قبل به چشم میاد بر خلاف شهرهای دیگه که دوستان به راحتی و با هزینه خیلی کم حدود 5 تومن کپسولهاشونرو شارژ میکنند در تهران
تنها مکانی که عموم دوستان بهش مراجعه میکنند فروشگاه اقالو هست که علی رغم اینکه برای هر بار شارژ مبلغ 30 تومن میگیرند هر بار بهانه جدید برای عدم شارژ کپسولها عنوان میکنند

به همین خاطر پیگیریهای رو انجام دادم تا دوستان راحت تر بتونند کپسولشون رو تا 300 بار شارژ کنند

1- کارخانه اراد گاز : شارژ تا 300 بار ازت مبلغ 18 تومن
ادرس خیابان دماوند بعد از کارخانه ازمایش تلفن : 77785886 -77342622

2- اقای باقری : شارژ تا 300 بار هوا مبلغ 25 تومن
ادرس میدان هفت تیر تلفن 09192700233

3- فروشگاه اتش نبرد : شارژ تا 300 بار هوا مبلغ 25 تومن
ادرس خ شریعتی پیچ شمرون تلفن 77632735 اقای رضایی

4-کارخانه اخوان کلانتری : شارژ تا 250 بار هوا
ادرس : شاد اباد خ 17 شهریورنبش ک.چه اسوه پ 67 تلفن 66806697

یکی دو نفر هم ابراز تمایل کردند که کمپرسور بخرن در صورت نهایی شدن اینجا اطلاع رسانی میشه

در ضمن از کلیه دوستانی که جا و فضای مناسب برای کمپرسور و یا امکان خرید و سرمایه گذاری دارند دعوت میشه با بنده هماهنگ بفرمایند تا راهنماییشون کنم چون با توجه به شرایط فعلی خرید و اجاره کمپرسور توجیه اقتصادی داره
سلام مهندس سهیل عزیز خسته نباشین بابت پیگیری هاتون و داشتن دغدغه عدم شارژ کپسول بچه ها با راهنماییتون بنده دیروز رفتم پیش اقای باقری مجموعه ورزشی کبکانیان در مدت 15 دقیقه کپسولم رو شارژکردن اما گفت فعلا دستگاهم نشتی داره دفعه بعد جبران میکنم و تا 290 بار شارژ کردن جالبه که همونجا سالن تیرندازی هم بود و از مربیش خواستم تفریحی 20 تا تیر شلیک کنم گفت تا حالا انجام دادی منم گفتم نهKhansariha (226) خلاصه بعد تقریبا 10تا شلیک تا قلق ماشه دستم بیاد و تنطیمشم کردم یه گروپ گرفتم هلووووووووووووووووووو مربی هم خانم بود وقتی دید گفت شما که بلدین چرا وقتمو میگیری Khansariha (368)اییییششششششششششششششششش
اما جدا از شوخی واقعا ممنونم مهندس این باعث میشه امثال مثل اقالو که اینقدر بیجنبن وقتی میبینن دوستاران این ورزش با علاقه و هزار زحمت پولی تهیه میکنن تا بتونن استفاده کنن با ناز کردنش باعث دلسردی دوستان نشه که بخواد جنس خودشو انحصاری کنه کپسولاشو که اگه از من بخری منم واست شارژ میکنم.چون بنده کپسولم رو زمانی که دادم شارژ کنه با منطق خاص خودش که میگفت کپسول کهنه رو نمیتونم شارژ کنم چون دستگاهم خراب میشه
قیمت کپسولهای ایشان و مدل و سال ساخت را نگرفتید؟
(2013-07-29 07:13 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت کپسولهای ایشان و مدل و سال ساخت را نگرفتید؟

دوست عزیز خود آقالو فقط کپسول آک اسپاسیونی ایتالیایی میفروشه که قیمتش حدود 1200 1300 هست .
الان کپسول 6 لیتری فولادی کارکرده استوک رنگ شده هم با تست هیدرواستاتیک بین 650 تا 850 قیمت میدهند که همه یکی هست و فقط فروشنده فرق داره .کپسول کامپوزیت 6.8 لیتری هم از 1350 تا 3700 بسته با مارک و ... قیمت میدهند .

هفته پیش یه حرف به من زد گفتم پیش خودم گفتم آخه تا این حد ... ماجرا هم این بود که میگفت این کپسولها ایمنی ندارند .گفتم تاحالا چند تا کپسول دیدی بترکه و ... (مسئول تست کپسول یه شرکتی باهاش صحبت میکردم میگفت من تاحالا زیر تست 450 بار کپسول نداشتم که بترکه) زنگ زدم مسئول تست اون شرکت گوشی را دادم با آقالو صحبت کنه به طرف میگه شما با آب تست 450 بار میگیرید و من اینجا با هوا 300 بار پر میکنم و خطرناک تر هست و فشارش بیشتره و .... آخه من به چنین آدمی چی باید بگم ؟؟؟؟ Khansariha (399)
خواهشمیکنم اقا رضا خوشحالم تونستم قدم مثبتی برای دوستان بردارم

اقالو به 2 دلیل این مسخره بازی رو در میاره
اول اینکه دیده کپسول ارزون تو بازار زیاد شده و اونهم سودش تو فروش کپسولهای خودش هست به همین دلیل میگه کپسول دیگه رو شارژ نمیکنم

دوم یه دستگاه خریده 9 ملیون الان شده 25 میلیون یه بار میگفت من دستگاهم رو بفروشم اصل سرمایه و سود چند سال ایندم رو یه جا برداشتم

ببینید تمامی کپسولها ضریب ایمنشون 3 هست . کسانی که مهندسی خوندن میدونن ضریب 3 چقدر بالاست برای طراحی یه ساختمون یا یه قطعه مکانیکی ضریب ایمن بسته به شرایط میتونه حدود 0.2 یا 0.3 مثلا تا 0.7 و اینها باشه اما وقتی کپسولی رو که قراره تو 300 بار کار کنه فشار انفجارش 900 بار و بالاتر هست یعنی شما تحت هیچ شرایطی نمیتونی به فشار خطر حتی نزدیک بشی

وقتی میان کپسول 300 بار رو 450 بار تست میکنند یعنی 1.5 برابر فشار کاری و کپسول تست رو با موفقیت طی میکنه یعنی شما حتی میتونی کپسول رو 450 بار شارژ کنی هرچند این کار توصیه نمیشه البته یک نفر از دوستان هست خودش دستگاه شارژ داره و برای تفنگ دست سازش کپسول 270 بار کاری رو داره 450 بار هر دفعه شارژ میکنه
هرچند این کار صحیح نیست اما میتونه نمونه جالبی از توان کپسولها باشه

جالب اینجاست ایشون میگن یه بار کپسول تو مغازه ترکیده یکی نیست بهش بگه دوست عزیز یه لاستیک ماشین با فشار 2 بار یه جا میترکه نصف محل خبر میشند اگه شما تو مغازت کپسول با فشار 50 بار هم ترکیدهبود الان باید کل پاساژتون خاطره شده باشه خخخخخخ

در مجموع امیدوارم با زیادتر شدن مراکز شارژ و بالا رفتن دانش افراد شاهد اینگونه حرفهای صد من یه غاز نباشیم
حق گرون فروش نخریدن هست.دمت گرم داش سهیل گل کاشتیKhansariha (8)
مخلصیم جلال جان
بحث شارژ تو تهران الان شدهمثل اونوقتها که فقط ذکر علی هاتسان وارد میکرد اگه دوستا یادشون باشه انقدر بازارش انحصاری شده بود که تفنگ رو به صورت انتخابیو به هرکس دلش میخواست وبا هر شرایطی میداد بعد هم که برای خدمات میرفتی 100 جور ناز و ادا در میاورد
بحمداله بعد که با کمک همین بچه های سایت هاتسان تو بازار فراوون شد هم قیمت شکست هم دیگه اون مسخره بازی ها جمع شد

حالا داستان شارژ هم انشالا هرچه زودتر فراوون بشه تا دیگه ادا واصول کسی در نیاره
راستی دوستانی که به هر نحو با کارخونه های هوای فشرده درازتباط هستند اینها اکثرشون دستگاه هاشون 300 بار میتونه بزنه اما چون متقاضی ندارند رو همون 200 بار تنظیمند اگه توجیهشون کنید که 300 بار چقدر مشتری داره
و براشون میصرفه خیلیهاشون قطعا میتونند کار شارژ رو راه بندازند
نقل قول :جالب اینجاست ایشون میگن یه بار کپسول تو مغازه ترکیده یکی نیست بهش بگه دوست عزیز یه لاستیک ماشین با فشار 2 بار یه جا میترکه نصف محل خبر میشند اگه شما تو مغازت کپسول با فشار 50 بار هم ترکیدهبود الان باید کل پاساژتون خاطره شده باشه خخخخخخ

نه سهیل جان منظور ایشون رو درست متوجه نشدید یا بهتره بگم ایشون نتونسته طبق معمول منظور رو درست منتقل کنه در اصل این موضوع مربوط به جایی دیگه هست که اتفاق افتاده نه مغازه خودش چون کمپرسور که داخل مغازه خودش نیست مغازه بالا رو هم خیلی وقته تحویل داده و فعلا کمپرسور در محل دیگه ای هست
ممنون سعید جانKhansariha (8) از توضیحتون
کاش دوستانی مثل شما که فنی هستید ایشون رو توجیه میکردید که اگر به هر دلیل نمیخواد شارژ کنه حداقل دلایل عجیب و غیر علمی تحویل مردم نده
سلام به دوستان با تشکر از اقا سهیل و بقیه اساتید بابت لطفشون و وقتی که واسه کارا میگذارن عزیزان لطفا بنده رو راهنمایی کنید که با یه ک سول که 200 بار شارژ شده ایا میشه ای تی رو شارژ کرد و اگه میشه چندبار چون تو شهرمون مشکل شارژ بوجود اومده و بیشتر از 200 شارژ نمیکنن خیلی شرمندم اگه جای سوال اینجا نبود ارادتمند همه هستمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع