انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شارژ کپسول در تهران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
محراب جان
شما کاش با من مشورت میکردی برای تست میفرستادمت یه جا که بدون منت با 20 تومن ظرف 1 ساعت برات تست کنه و برای باز کردن شیر هم کپسول رو لای گیره مخصوص میبنده که حتی یه خط هم روش نیفته
به هر حال کاریست که شده
دنبال شکایتوا ینها نباش که تو این مملکت با 1000 برگ سند محضری و چک واینها از کسی شکایت میکنی به جای نمیرسی اینکه دیگه هیچی ولی فردا زنگ بزن شماره مدیر عامل شرکتش رو بهت بدم یه حالی بهش بده خخخخخ
(2014-01-31 01:31 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جان
شما کاش با من مشورت میکردی برای تست میفرستادمت یه جا که بدون منت با 20 تومن ظرف 1 ساعت برات تست کنه و برای باز کردن شیر هم کپسول رو لای گیره مخصوص میبنده که حتی یه خط هم روش نیفته
به هر حال کاریست که شده
دنبال شکایتوا ینها نباش که تو این مملکت با 1000 برگ سند محضری و چک واینها از کسی شکایت میکنی به جای نمیرسی اینکه دیگه هیچی ولی فردا زنگ بزن شماره مدیر عامل شرکتش رو بهت بدم یه حالی بهش بده خخخخخ
سلام اقا سهیل
بله،اما دیگه چه کنم خخخخخخخخ حتی اون بنده خدایی که ازش کپسل خریدم گفت برو پیش اخوان کلانتری و بگو کپسولو از من خریدی و برای تستش میخواهی و برات درجا تست میکنه،چون با هم دوست قدیمی هستیم.Khansariha (226)
اما تنبلیم باعث شد نرم پیش اخوان،چون اون تا 250 میتوانست شارژ کنه،میخواستم جایی باشه که تست و شارژ را با هم انجام بده و در نگاه اول اراد گاز را پیدا کردم که ...Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
شکایت که اصلا جواب بده!!! چرا وقت و هزینه بیشتری را حروم بکنم!!!خخخخخخKhansariha (256)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
در ادامه موضوع:
چند روز پیش اقا سهیل شماره مدیر عامل شرکت اراد گاز را برام فرستادن تا باهاشون تماس بگیرم.
و پدرم تماس گرفت و صحبت کرد.و بهتره که جواب ایشون را هم بزارم که عدالت بر قرار باشه!!!
اون شخص به خاطر تاخیر در تحویل دادن کپسول(یک هفته تاخیر)و همچنین قیمت بیشتر عذر خواهی کرد و گفت شما بعدا بیاین جبران میکنیم.و به بچه ها میگم که زود تر تحویل بدن و همچنین 30 تومن بگیرن.Khansariha (226)
و اما درباره رنگ کپسول یک چیزی اولش گفته بودن که هر کی میشنید 4 تا شاخ در میاورد!!!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
گفتن یک قسمتیش برای باز کردن شیرش بوده و یک قسمتش هم برای اینه که وقتی کپسول میره برای تست و زیر فشار قرار میگیره منبسط میشه و رنگش میریزهKhansariha (134)Khansariha (134)Khansariha (134)
اما در کل عذر خواهی کردن.البته منم دیگه عمرا ببرم پیششون،چون تا 1 سال دیگه حداقل نیاز به شارژش ندارم(چون مصرفم خیلی کمه خخخخخخ)و بعدشم میگردم دنبال یک جای خوب.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
نزدیک ترین جا برای من که پاکدشتم برای شارژ کپسول در تهران کجاست ؟ ممنون
درود بر دوستان عزیز تهرانی... Khansariha (8)
آیا در اطراف آزادی جایی برای شارژ کردن کپسول با گاز نیتروژن هست یا خیر؟
بعد میخواستم بدونم تست و شارژ کپسول ۶ لیتری چقدر زمان میبره (یعنی چند ساعت)؟ هزینه ی تست و شارژ هر کدوم چقدر هست؟
[من شمالی هستم و چون تو شمال جایی رو نداریم برای شارژ ۳۰۰ بار، میخواستم یه کپسول بخرم البته اگه همه ی این کارها در عرض چند ساعت انجام بشه]
پیشاپیش ممنون از پاسخ دوستان گل تهرانی... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-02-08 06:22 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیتروژن ؟؟؟ Khansariha (226)
داداش میخوای کیو بکشی ؟ نیتروژن Khansariha (226) !!!! خطرناکه حسن !
پسر این بترکه میدونی کله منطقتون میره توو دوره ی پارک ژوراسیک !
با اکسیژن پر میکنن دادا جان ... اکسیژن یا اَزُت ! ازت بزنی خیلی بهتره
منم دنباله مکانه شارژم ... خود سهیل شاه میاد همراهیمون میکنه Khansariha (8)
شرمنده ولی نیتروژن گاز خیلی مناسبی برای عامل فشار هست!!!Khansariha (256)
79% هوا را هم نیتروژن تشکیل داده.و اسم دیگش هم همون ازت هست!!!
اگه با اکسیژن پر کنند که درجا به ملکوت اعلا میپیوندند!!!Khansariha (192)Khansariha (192)Khansariha (192)
اکسیژن + یکم چربی داخل مخزن=انفجار
اقا حنان سمت غرب تهران زیاد 300 بار نیست.فکر کنم این مرکز خوب باشه.یا این که ببرین پیش اقالو.Khansariha (399)
(2013-07-27 11:18 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2- اقای باقری : شارژ تا 300 بار هوا مبلغ 25 تومن
ادرس میدان هفت تیر تلفن 09192700233
یا مگر این که مرکز جدیدی 300 بار پر کنه و اقا سهیل درجریانش باشن.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
والا اون نیتروژنی که من میشناسم خیلی خطر ناکه !
خدایی نکرده اگر مخزن بترکه تا شعاع چند صد متریش همه رو با خودش میبره ملکوت !

ولی تا جایی که من میدونم ازت با نیتروژن تفاوت داره اما چون شیمی من خوب نیست! خودمم شک دارم

بگذریم... اقا من یه کپسول زرد رنگ مارک دراگر 6 لیتری دارم ... دسته 2 خریدم
تاحالا نه بتونه خورده نه رنگ شده اما چند جاش قد سر سوزن رنگ پریدگی داره
به نظرتون اقالو دبه درنمیاره ؟؟؟؟ تا جایی که من شنیدم این اقا خیلی جهود هست Khansariha (226)
(2014-02-08 06:34 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا اون نیتروژنی که من میشناسم خیلی خطر ناکه !

برادر هوا از نیتروژن و اکسیژن تشکیل شده در واقع بیشترش نیتروژن هست

البته از نظر فیزیک دقیقا نمی دونم نیتروژن تحت فشار چه وضعیتی داره اما قطعا تبدیل به ماده منفجره نمی شه Khansariha (367)

اگه کپسول تحت فشار حالا با هرچی پر شده باشه به علت پارگی کپسول منفجر بشه قطعا خطر مرگ و منهدم کردن یک آپارتمان رو داره ولی فشار داخل کپسول باید بسیار بالا باشه Khansariha (226)
سلام بر همه
1- اگر دوستان تاپیک ها رو با دقت مطالعه کنند میبینند که یه تاپیک در مورد شارژ با نیتروژن یا همون ازت داریم وکاملا هم بی خطر هست وخودم بارها این کار رو انجام دادم و تازه یه چند سالیست مد شده مغازه های اپاراتی تو لاستیک ماشین نیتروژن میزنن و پول بیشتر یمیگیرند
2- محراب جان فعلا جای جدیدی نیست و اقای باقری هم ظاهرا رفته سمت ترمینال جنوب الته یکی دو نفر از دوستان دنبال خرید کمپرسور هستند امیدوارم زودتر ردیف بشه
3- دوست عزیز که د رپاکدشت هستید نزدیکترین جا بهتون همون اراد گاز هست که اقا محراب باهاش اون ماجرا ها رو داشت ولی خوب وقتی گزینه کمه چاره چیه؟
نیتروژن گازی هست که تمایلی به واکنش شیمیایی نداره.پس هیچ خطری نداره.خطرش خود کپسول هست که فشارش خیلی زیاده
دوستان دلیلل اینکه اگه کپسول چرب باشه میترکه چیه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع