انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شارژ کپسول در تهران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2013-08-25 10:01 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی از گاز برای پر کردن استفاده کرد؟

نه دوست عزیز در جایگاه های سوخت گیری گاز معمولی شهری را با هوای پرفشار وارد مخزن خودرو میکنه .این هوای پرفشار توسط کمپرسورهای قوی تولید میشه حتا چند نوع پیتلرداره و دستگاه هرشبانه روز چند لیتری روغن هم مصرف می کنه
(2013-08-05 03:29 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان ماجرا چیز دیگه ای هست .راستش دیروز هم با آقای دهقان صحبت میکردم میگفت تازگیها چند تا مشتری فرستادم برند پیش آقالو کپسول پر کنند و مشتری ها برگشتند و گفتند که آقالو بهمون گفت کپسولهای شما قدیمی هست و شارژ نمیکنم و بیاید من کپسول نو دارم به فلان قیمت و بهتره و ....

همه میدونند کپسول وقتی تست میشه رو فشار 450 بار تست میشه و شارژ هم فقط روی 300 بار یا حالا مثلا 330 بار هست ولی این دلیل نمیشه که بگیم آقالو این کپسولها را شارژ نمیکنه چون داره اجاره میده و ....
الان آقای باقری در میدان 7 تیر خیلی راحت و بدون منت همه کپسولها را 300 بار سریع پر میکنه .

موضوع اینه که آقالو کمپرسور خریده بود 12 13 تومان و الان میگه دست دوش را 28 میخرند و .... بقول معروف خوشی زده زیر دلش .
دوست عزیز میشه لطفا آدرس آقای باقری رو برام پ.خ کنید
(2013-08-30 11:51 PM)alaolmolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-05 03:29 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان ماجرا چیز دیگه ای هست .راستش دیروز هم با آقای دهقان صحبت میکردم میگفت تازگیها چند تا مشتری فرستادم برند پیش آقالو کپسول پر کنند و مشتری ها برگشتند و گفتند که آقالو بهمون گفت کپسولهای شما قدیمی هست و شارژ نمیکنم و بیاید من کپسول نو دارم به فلان قیمت و بهتره و ....

همه میدونند کپسول وقتی تست میشه رو فشار 450 بار تست میشه و شارژ هم فقط روی 300 بار یا حالا مثلا 330 بار هست ولی این دلیل نمیشه که بگیم آقالو این کپسولها را شارژ نمیکنه چون داره اجاره میده و ....
الان آقای باقری در میدان 7 تیر خیلی راحت و بدون منت همه کپسولها را 300 بار سریع پر میکنه .

موضوع اینه که آقالو کمپرسور خریده بود 12 13 تومان و الان میگه دست دوش را 28 میخرند و .... بقول معروف خوشی زده زیر دلش .
دوست عزیز میشه لطفا آدرس آقای باقری رو برام پ.خ کنید

من نمیتونم پیغام بفرستم و فقط میتونم پیغام جواب بدم ولی براتون آدرس را اینجا میزارم و شماره تلفنشون هم در تاپیک هست :

میدان 7 تیر - کمی پایینتر (خیابان مفتح) روبروی ورزشگاه امجدیه (دقیقا زیر پل عابر پیاده) - ورزشگاه شهید کبکانیان سالن تیراندازی
(2013-07-27 11:18 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1- کارخانه اراد گاز : شارژ تا 300 بار ازت مبلغ 18 تومن
ادرس خیابان دماوند بعد از کارخانه ازمایش تلفن : 77785886 -77342622
عجب .... کردم 2 هفته پیش رفتم شرکت اراد گاز!!!
حدود 16 روز پیش با کمک و راهنمایی اقا سهیل یک کپسول دراگر 6.8 لیتری فلزی تهیه کردم که واقعا عالی بود.(تولید 1998)
و دقیقا 14 روز پیش رفتم کپسول را دادم به شرکت اراد گاز گستر.(حالا بماند اصلا ادرسش سر راست نبود و 5،6 بار تماس گرفتم تا بتوانم برسم به کوچش و بعدش روی در کارخانشون یک اسم هم نداشت که ادم پیداش بکنه!!!)
خلاصه سرتون را درد نیاورم.کپسولم را بردم داخل و با برخورد گرم و مودبانه مسئولش رو به رو شدم و به من گفت براتون میفرستیم تست و شارژ و تستش هم زیر نظر مستقیم نماینده استاندارد توی سمنان انجام میشه!!!Khansariha (226)
و شارژ ازت 330 بار هم براتون میزنیم تا وقتی سرد شد بشه 300 بار(اون جا بود با خودم گفتم چقدر عالی برم تبلیغش را هم بین دوستام بکنم تا ببرن پیش اون برای شارژ کردن)Khansariha (399)
و چون تعطیلی هست اواخر هفته اینده اماده میشه(یعنی حدود 7،8 روز پیش باید اماده میشد)Khansariha (367)
به تاریخ رسید کپسول نگاه کنید.!!!و گفت ما اینا را به عنوان 5 لیتری میشناسیم.!!!
[تصویر: 13910854931.jpg]
دیروز بعد از ظهر بالاخره کپسولم اماده شده بود و امروز صبح پدرم رفت تا تحویل بگیره.(از شانس من کلاسای دبیر ادبیاتمون شروع شده بود و من نتوانستمم با پدرم برم)
وقتی کلاسم تموم شد زنگ زدم پدرم و اون موقع یکم عصبانی شدم!!!چون طرف گفته بود تست و شارژ 170 تومن(150 شارژ و 20 تومن تست)!!!پدرم قبول نکرده و قیمت شارژ کردن اقالو را بهش گفته(در اخر توضیح میدم)و بعدش گفته 50 شارژ و 20 تست که پدرم 60 حساب کرده.(با خودم گفتم بی خیال دیگه نمیبرم پیشش و به بقیه هماطلاع رسانی میکنم)
منم با برادرم رفتم خرید و الان خسته و کوفته برگشتم و چشمم به جمال یک کپسول کتلت شده افتاده که انگار از زیر تانک در امده!!!جوری که در بعضی از جاها رنگ فابریک کپسول کلا رفته و به اهنش رسیده!!! اخه انصافتو شکر!!!Khansariha (134)Khansariha (134)Khansariha (134)
انگار اینو کوچولو را با کپسول های 40 لیتری 150 بار اکسیژن 60 سال پیش اشتباه گرفتن.Khansariha (367)
تازه یک تبدیل رزوه داخل به رزوه بیرون هم روش گذاشته(این تنها مورد مثبت بود که گفتم،البته اونم باید باز بشه)
الانم اصلا از کپسول نمیخواهم استفاده بکنم تا طی مراحل قانونی شکایت.عکسای قبل و بعدش را میزارم.
این قبل از رفتن برای شارژ
[تصویر: 13897809311.jpg]
اینم چیزی که الان هست.
[تصویر: 13910833884.jpg]
[تصویر: 13910833882.jpg]
[تصویر: 13910833883.jpg]
[تصویر: 13910847642.jpg]
[تصویر: 13910847643.jpg]
اینم اون چیزی که برای تستش روش زده(اگه فردی اطلاعاتی دربارش داره لطفا توضیح بده)
[تصویر: 13910833881.jpg]
همچین ردی هم توی سراسر کپسول دیده میشه!!!
[تصویر: 13910847641.jpg]
دو خط به فاصله 5،6 سانت هم حدودا با عمق نیم میل روش افتاده(به عرض 2،3 میل)البته دیگه اینقدر روش خط و خش روش انداختن که دیگه به چشم نمیاد(اولش که خریدم یکم رنگ پریدگی داشت،اما الان باید دوباره بره رنگ بشه)!!!Khansariha (226)
یک بنده خدایی(از دوستان)قبلا به من گفت محراب من دارم کپسول هام را برای تست و شارژ میفرستم یک جایی که هم مطمئن هست و هم چون تعداد بالا هست ارزان میشه،اگه خواستی بگو مال تو را هم بفرستم(چرا به اون ندادم!!!)Khansariha (226)

و در اخر یک خواهشی هم دارم،لطفا دوستان کپسولشون را پیش همچین ادم هایی نبرن.Khansariha (367)
و اما در مورد اقالو هم گفته بود که اون کپسول 40 لیتری 300 بار داره و کپسول ها را پشت مغازش سر به سر میکنه و میگه شارژ کردم(حالا اقالو بنده خدا کمپرسور 300 بار داره و یکی از دوستانمم میبره پیش اون میده براش شارژ بکنند)حالا خیلی علاقه مندم ببینم وقتی این مورد را به اقالو میگم چه واکنشی نشون میده.
حالا باید ببینم با قوانینی که در ایران هست و ... میشه حقم را بگیرم یا نه(کتلت شدن کپسول+تاخیر+هزینه بیشتر)Khansariha (226)
راستی کسی میدونه این کپسول پر کنیا زیر نظر کدوم اتحادیه هستن؟Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب جون اون که تاریخ تست هست یعنی برج 1 سال 2014
اما چرا اینجوری شده به احتمال قوی اینه که برای تست شیر باید باز بشه برای این کار کپسول رو با یدونه اچار زنجیری مثل همونایی که پیتلر روغن ماشین رو باهاش باز میکنند نگه میدارند و شیر رو با اچار باز میکنند و برای بستن هم همینطور اون خطهای شیار مانند احتمال زیاد جای اچار زنجیری هست
البته زیرش که جویده شده ممکنه مال جابجایی به صورتی که کپسول اکسیزن رو حمل میکنند باشه شما هم ببر یه رنگ خوب روش بزن و حالشو ببر بیخیال شکایت شو فایده که نداره
محراب جان فكر كنم اينا معنى تست رو جور ديگه فهميدن به گمونم تست اينا اينجوريه كه با قلم چكش و پتك ميوفتن به جون كپسول تا ببينن تا450بار زدن روش تحمل داره و سوراخ نميشه اگه نشد بعد ميدن واسه پر كردن خخخخخ
ولى از شوخى گذشته من اگه اونجا بودم دهن طرفو ميذاشتم رو گپسول و شيرشو با ميكردم تا بفهمه امانتدارى يعنى چى
محراب جان اون تکنیسین شرکتی که این بلا رو سرش آورد روح داشت؟یا به روح اعتقادی داشت؟؟؟!!!این چه طرزشه؟مطمئنی کپسولت رو عوض نکرده؟؟آخه مگه جنگه؟؟؟؟؟؟Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
(2014-01-30 06:13 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جون اون که تاریخ تست هست یعنی برج 1 سال 2014
اما چرا اینجوری شده به احتمال قوی اینه که برای تست شیر باید باز بشه برای این کار کپسول رو با یدونه اچار زنجیری مثل همونایی که پیتلر روغن ماشین رو باهاش باز میکنند نگه میدارند و شیر رو با اچار باز میکنند و برای بستن هم همینطور اون خطهای شیار مانند احتمال زیاد جای اچار زنجیری هست
سلام اقا کیوان
بله برادرم وقتی دید گفت فقط میتوانه معنیش همون باشه.اما خوب چند سال بعد باید دوباره ببرم برای تست؟
ممنون از اطلاعاتتون.اما ایکاش یکم بهتر و باز و بستش میکردن.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
اما اینش برای من زور دار که از پنجشنبه 2 هفته پیش تا چهارشنبه این هفته طول کشیده تا اماده بشه یعنی 1+12 روز طول کشیده و در اخر هم قیمت های چرت و پرت گفته!!!+حرف های بی سر و ته!!!
به خاطر شارژ و تستش 2 هفته منتظر ماندم،در صورتی که میشد با نصف روز وقت و یکم دنبال بودنش ردیفش کنم.البته بماند برای این هم هر روز تغریبا زنگ زدم(با هزینه تماسایی که داشتم میشد بعضی از جاها کپسول شارژ کرد خخخخخ)
(2014-01-30 06:15 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جان فكر كنم اينا معنى تست رو جور ديگه فهميدن به گمونم تست اينا اينجوريه كه با قلم چكش و پتك ميوفتن به جون كپسول تا ببينن تا450بار زدن روش تحمل داره و سوراخ نميشه اگه نشد بعد ميدن واسه پر كردن خخخخخ
ولى از شوخى گذشته من اگه اونجا بودم دهن طرفو ميذاشتم رو گپسول و شيرشو با ميكردم تا بفهمه امانتدارى يعنى چى
من فکر کنم اینا 450 بار از بالا انداختنش پایین تا ببینند دوام میاره یا نه،چون اثار ضربه هم روش فراوانه خخخخخ
حیف که موقع تحویل گرفتن کپسول اون جا نبودم.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
اون موقع از سوراخ زیر شیر(که برای تخلیه هوای توی محفظه شیر هست،تا وسیله سرش را راحت تر بشه باز کرد)همه هوا در میرفت خخخخخخ
(2014-01-30 06:33 PM)shahabjadidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جان اون تکنیسین شرکتی که این بلا رو سرش آورد روح داشت؟یا به روح اعتقادی داشت؟؟؟!!!این چه طرزشه؟مطمئنی کپسولت رو عوض نکرده؟؟آخه مگه جنگه؟؟؟؟؟؟Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
اینشو نمیدونم خخخخخخ
اما از این مطمئن هستم که دیگه عمرا کپسولم را ببرم پیشش.Khansariha (256)
اره کپسول همونه خدرا شکر.شیرشم همون شیر خودشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با پدرم مشورت کردم،اگه برم شکایت کنم احتمالش خیلی کمه که حقو به من بدن،تازه باید کلی وقت هم صرف کنم،پس کلا بیخیالش شدم.وکیوم شیرش را باز میکنم(چون شیرش را حالت وکیوم کردن که معلوم بشه شارژ شده و پر شده است)و ازش استفاده میکنم بره.نمیخواهم دوباره بره 2 هفته دیگه طول بکشه.Khansariha (226)
موفق باشین و ممنون از راهنمایی دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان برو بچ تهرون اماده باشن امشب میریم سروقت این شرکتی که این بلارو سر کپسول مهران اورده بصورت نیروی واکنش سریع ظرف مدت 10 ثانیه شرکت رو اماج حملات ساچمه قرار میدیم فقط دوستان سایلنسر فراموش نشه چون عملیات عقاب سیاه باید کاملا با اصول پنهانکاری انجام بشه رمز عملیات مطعاقبا بعد از برسی و صلاح دید فردماندهی اعلام میگرد
(2014-01-30 06:52 PM)zaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برو بچ تهرون اماده باشن امشب میریم سروقت این شرکتی که این بلارو سر کپسول مهران اورده بصورت نیروی واکنش سریع ظرف مدت 10 ثانیه شرکت رو اماج حملات ساچمه قرار میدیم فقط دوستان سایلنسر فراموش نشه چون عملیات عقاب سیاه باید کاملا با اصول پنهانکاری انجام بشه رمز عملیات مطعاقبا بعد از برسی و صلاح دید فردماندهی اعلام میگرد

اره منم با مارادور میام یکی به شرق یکی به غرب بالاخره یکیش به هدف میخوره.Khansariha (76)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع