انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: SAG magnum 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
سلام . راستش چند سال پیش ی تفنگ بادی خریدم که اسمی روش ندیدم . فقط تنها چیزی که هست یه نوشته چینی روش داره و زیرش نوشته شانگهای چین در انتهای لوله ست البته . میدونید این چیه اسمش و اینکه چقدر قدرت داره . اگه کمکی میکنه عکسشم میذارم براتون

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

میخوام لولشو عوض کنم چون تاب داره . یا اگر روشی برای تاب گیریش هست به نفر بهم توضیح بده ممنون میشم . بجز تاب یخورده هم لق میزنه البته اونقدری نیست که ب چشم بیاد . ممنونم از راهنماییتون

(2016-04-14 04:52 PM)mozaffary نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . راستش چند سال پیش ی تفنگ بادی خریدم که اسمی روش ندیدم . فقط تنها چیزی که هست یه نوشته چینی روش داره و زیرش نوشته شانگهای چین در انتهای لوله ست البته . میدونید این چیه اسمش و اینکه چقدر قدرت داره . اگه کمکی میکنه عکسشم میذارم براتون

میخوام لولشو عوض کنم چون تاب داره . یا اگر روشی برای تاب گیریش هست به نفر بهم توضیح بده ممنون میشم . بجز تاب یخورده هم لق میزنه البته اونقدری نیست که ب چشم بیاد . ممنونم از راهنماییتون

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
یه عکس از تفنگ و لول تفنگتون بزارید تا ببینیم مدلش چیه. بعد در خدمتیم.
یا علی
هر کار میکنم نمیتونم عکسو بذارم

(2016-04-14 07:07 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-14 04:52 PM)mozaffary نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عکس از تفنگ و لول تفنگتون بزارید تا ببینیم مدلش چیه. بعد در خدمتیم.
یا علی
ببخشید لینک میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل تفنگت چینی شانگهای H مدل b2 هستش که جنس درجه یک چینه و قدرت تفنگ وقتی نو هست معادل ۷ ژوله و بعد از یه مدت به ۵ ژول کاهش پیدا میکنه. همونطور که در عکس پیداست لوله تفنگت به سمت بالا کج شده که باید لول تفنگت رو باز کنی ببری پیش تراشکار با دستگاه پرس واست صافش کنه.‌ فقط قبلش با چند ضربه از کنار مگسک، مگسک تفنگ رو باز کن و بعد لوله رو ببر پیش تراشکار.
ممنونم از راهنماییت

سلام به همه دوستان

من برادرم نگهبان سیلو گندم و نخوده بعضی اوقات میرم پیشش . ........ . الان به سرم زده یه تفنگ بادی بخرم . گامو خواستم بگیرم دوستان نگذاشتن چون به عقیده اونا گامو همه شادو1000 فقط ظاهرشو عوض کردن . از طرف دیگه هم نمی خوام پول زیادی بدم به دیانا یا وایرخ (خدایی انده تفنگ بادین) . سرتونو درد نیارم الان این آپاچی 900 و 700رو بهم معرفی کردن که طبق اطلاعاتی که تو سایت فروشنده درج شده تحت لیسانس چینه . بنظر شما بگیرم ؟ دو دلم نمی دونم چکار کنم
عذر خواهی میکنم تحت لیسانس وینچستر و ساخت کشور چین هستش
(2017-01-11 05:23 PM)sars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

من برادرم نگهبان سیلو گندم و نخوده بعضی اوقات میرم پیشش ................ الان به سرم زده یه تفنگ بادی بخرم . گامو خواستم بگیرم دوستان نگذاشتن چون به عقیده اونا گامو همه شادو1000 فقط ظاهرشو عوض کردن . از طرف دیگه هم نمی خوام پول زیادی بدم به دیانا یا وایرخ (خدایی انده تفنگ بادین) . سرتونو درد نیارم الان این آپاچی 900 و 700رو بهم معرفی کردن که طبق اطلاعاتی که تو سایت فروشنده درج شده تحت لیسانس چینه . بنظر شما بگیرم ؟ دو دلم نمی دونم چکار کنم
عذر خواهی میکنم تحت لیسانس وینچستر و ساخت کشور چین هستش

سلام دوست خوبم تفنگ بادی برای منظورشما مناسب نیست،وحتی غیر مجاز........بکار بردن این کلمات برای سایت هم مشکل سازه.موفق باشید
سلام خدمت تمام دوستان گل . شاید منظورم رو خوب نرسوندم . من تفنگ بادی می خوام بخرم چون اطراف محوطه سیلو پر از کبوتره . و راهنمایی خواستم ببینم آپاچی 900 یا 700 مناسب هست یا نه . طبق اطلاعاتی که تو سایت فروشنده درج شده ساخت چین و تحت لیسانس وینچستره . سوال امنیتی نپرسیدم .
سلام دوست عزیز کلا شکار باتفنگ بادی ممنوع است.وحکم دولتی میباشدواین برای اطلاع شما گفته شد.درخصوص خرید ،تفنگ های فنری ترک ماندگاری ودقت نسبتا کمی دارند.اگرتمایل داریداز کلاس دیانا حتی دست دوم سالم بهتر است،البته سلیقه شخصی خودتان است.خرید هرتفنگی پیشاپیش مبارک.موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع