انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: SAG magnum 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
دوستان سلام Khansariha (8) من این تاپیک رو کامل خوندم... نکته ای که نظرم رو جلب کرد اینکه بعضی از دوستان تفنگ مگنوم ایکس تی 1000 رو با مگنوم ساگ 1000 اشتباه می گیرند!!!

[تصویر: 29_13138830077798351.jpg]

تفنگ ساگ 1000 (بالایی) که سرعت اش در کالیبر 177. حدود 1000 فوت در ثانیه است و تا اونجایی که من اطلاع دارم هیچ کدوم از قطعات اش با دیانا 350 قابل تعویض نیست (از یک طرح و نقشه نیستند)
تفنگ ایکس تی 1000 (پایینی) نمونه مشابه دیانا 350 مگنوم با سرعت 1200 فوت در ثانیه در کالیبر 177. و همه قطعات اش قابل تعویض با دیانا 350 مگنوم است...

فکر می کنم تفنگ ساگ 1000 کیفیت پایینتر و قدرت کمتر (هم کلاس گامو شادو 1000) داشته باشه... نکته ای که بش توجه کردم طرح ماشه و تصویر باز شده اش بود که فکر نکنم در صورت خراب شدن به این راحتی ها تن به تعمیر بده!!! من فقط از نزدیک تو فروشگاه اصفهان دیدم اش ولی باهاش کار نکردم که تجربه شو داشته باشم... خود فروشنده هم گفت که کیفیت ایکس تی 1000 بالاتر و قابل اطمینات تره...

نکته دیگه اینکه واشر سر پیستون همه این چینی ها نیاز به تعویض داره... پیش از این رمینگتون سامیت تحت لیسانس چین داشتم اون هم دقیقا واشر اش همین رنگی بود... مثل اینکه اینها رو یه شرکت می سازه.. همون شرکت اسلحه سازی شانگهای چین... چه اتفاقی افتاد؟ واشر رمینگتون بنده هم با 500 تیر نابود شد و به توصیه دوستم با واشر دیانا 27 عوض اش کردم و از اون به بعد مشکلی نداشتم باش... اگر یکی از این تفنگها مخصوصا ایکس تی 1000 رو گرفتید واشر دیانا 350 بندازید که با توجه به کیفیت مطلوب فنر - ماشه و لوله, از همون ابتدا در حد خود دیانا 350 مگنوم آلمانی جواب بگیرید ازش Khansariha (8)
بله درسته حق با شماست من هم این عقیده رو دارم.اما بهترین کسی که می تونه در باره این دوت تفنگ نظر بده اقا مهیار چون هردو این تفنگو داره هم 4.5و5.5/ساگ ومگنوم1000
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ اول و 3 از سمت راست مگنوم 1000 هست که من کاملا ازش راضیم هم قدرت هم دقت تا وقتی هم که 350 دیانا هست
قطعات واسه این سلاح هم هست راستی اسلحه 2 از راستم ویشو85 اونم از ساخته های sag هست کپی دیانا 45 از دقت و
قدرتشم کاملا راضیم .اینا تفنگ های اقا مهیار
خیلی هم خوب Khansariha (8)
ببخشید تفنگ چهارم و پنجم چی هستند؟؟؟!!! اون دومی ویشو 85 هم مثل مگنوم 1000 که قطعات اش با دیانا 350 مشترکه, قطعات اش با دیانا 45 مشترک و قابل تعویضه؟ قیمت حدودی اش چنده؟
اون باید از اقا مهیار بپرسی؟
اون مشکیه رنجر1000 هست
(2013-12-29 05:07 PM)ALASKA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی هم خوب Khansariha (8)
ببخشید تفنگ چهارم و پنجم چی هستند؟؟؟!!! اون دومی ویشو 85 هم مثل مگنوم 1000 که قطعات اش با دیانا 350 مشترکه, قطعات اش با دیانا 45 مشترک و قابل تعویضه؟ قیمت حدودی اش چنده؟
سلام دوست عزیز بله مشکیه رنجر 1000 هست بعد رنجر اپاچی 900 هست تفنگ اخر هم مال بچگیهام هست
برنوا با ارم حک شده المپیک 4/5

ویشو هم واشرش رو که من 3 روز پیش با واشر 350 عوض کردم ماشش هم با 350 یکییه فنرش هو همون فنر 350 هست
(قطر) فقط 32 حلقه هست
ممنون Khansariha (8) پس ویشو 85 هم هم کلاس مگنوم هاست و باید حدود 900 فوت در ثانیه در کالیبر 5.5 سرعت داشته باشه!!!
این ویشو 85 کجا گیر میاد و حدود قیمتیش چنده؟ ماشه فابریک اش چی بود مگه؟ اون آپاچی 900 هم تفنگ شانگهای چینه؟ قدرت و دقت اون چطوره و البته حدود قیمتی؟
ببخشید Khansariha (8)
والا کجا گیر می یاد یکم سخته فکر نکنم به این سادگی پیدا بشه
در مورد ماشه هم ماشه فابریکش همون ماشه350 مگنوم هست
قدرتش هم من کرنو نکردم ولی با 36 دیانا یکیه( 4/5) اسلحه من هم 4/5 هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمامی دوستان با تجربه.
چندتا سوال خدمت دوستان عزیز دارم،
آیا کسی تفنگ ساج 1000 داره که باهاش کار کرده باشه؟
کسی میدونه واشر پیستون چی بهش میخوره؟
فنرش با چه تفنگی میشه قویتر کنی؟
ممنون میشم راهنمای کنید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع