انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی گامو ویسپر ایکس - Gamo Whisper x
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(2015-05-28 12:54 AM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان عزیز.من قبلا شادو1000 داشتم فروختمش الان میخام دوباره گامو بردارم مدلای مختلفی دیدم مد نظرم ویسپر xهست از دوستانی که این مدل رو دارند خواهش میکنم راهنمایی کنن که اولا قدرتش از شادو بیشتر هست یا نه و فنر و واشرش گیر میاد یا نه و قیمتش الان چند شده. با تشکر از سروران گرامی
قدرتش با شادو تفاوتی نداره. در واقع متعلقاتش مثل فنر و واشر همه یکی هستند. کپ اسلحه فلزیه که در مقابل شادو با کپ پلاستیکی یک مزیته. ظاهر اسلحه هم که سلیقه است خودتون باید ببینید و بپسندید ولی به طور کلی اسلحه خوش دستیه. سایلنسر سر لوله طبق ادعای شرکت 50 درصد صدا رو کاهش میده که البته بزرگ نمایی هستش ولی در کل صدای کمتری نسبت به شادو داره . شکستگسی و ترک برداشتن روکش پلاستیکی لوله و به خصوص مگسک در اثر ضربه زیاد پیش میاد و باید مراقب ضربه دیدن سلاح باشید. با توجه به قدرت حدودا 16 ژولی کالیبر 4.5 بیشتر از 5.5 توصیه میشه ولی کالیبر 5.5 اون هم عملکردش نسبت به توانش خوبه. نیازی به هزینه آنچنانی برای دوربین ندارید و دوربین های گامو 40x3-9 به راحتی کار راه اندازند. قیمت هم باید حدود 580 الی 600 باشه
با سپاس از شما به خاطر راهنمایی.روی این تفنگ (ویسپرx)میشه بند وصل کرد؟
(2015-05-28 11:16 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا امروز ندیدم کسی بند روش بسته باشه و البته هیچ جایی هم روش نداره که بندی بش وصل بشه
با سلام به دوستان من تصمیم دارم تفنگ ویسپر xرو بخرم فقط بین کالیبر4.5و5.5 موندم به نظر دوستانی که دارند کدام بهتره از نظر برد و قدرت
شما در خرید کالیبر 4.5 شک نکن
با سپاس از شما.دوستان دیگر نظر خاصی ندارند؟
(2015-06-08 06:38 AM)khers نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-28 11:16 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا امروز ندیدم کسی بند روش بسته باشه و البته هیچ جایی هم روش نداره که بندی بش وصل بشه

با سلام.بند مخصوص خود گامو هست تو فردوسی هم قبلا یکی دو مغازه داشتن
[تصویر: detail_gun_buddy.jpg]
[تصویر: 41L6KfnBxNL._SY300_.jpg]
(2015-06-11 12:03 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سپاس از شما.دوستان دیگر نظر خاصی ندارند؟

دوست عزیز شما با این هزینه البته یخورده بیشتر میتونی اسلحه های قوی تر وبهتری من cfx , cfr بگیرید که هم دقت بیشتری دارن وهم قوی ترن البته کارکرده
دوستان عزیز سلام،
یک هفته ست یک تفنگ گامو ویسپر ایکس آی جی تی Whisper X IGT از فروشگاه گجت کمپ خریدم.
به همراه یک دوربین COMET 3-9 40 با پایه دو تیکه

اسلحه خوبیه اما در شلیک با دوربین به مشکل خوردم. بعد از صفر کردن دوربین سه چهارتا تیر شلیک میشه که نسبتا خوب می خوره به هدف اما بعدا فکر می کنم که تنظیم از بین میره و یکی رو. یه سانت میزنه چپ، یکی رو دو سانت میزنه راست و ... ایراد از اسلحه نیست چون با مگسک خیلی خوب هدف رو می زنه.

حالا دو به شک هستم که آیا ایراد از تیر اندازی منه؟ شخصا خیلی دقت می کنم که دقیقا وسط رو نشونه بگیرم. روش صفر کردنم هم با استفاده از کیسه های شنی اسلحه رو ثابت نگه می دارم و با یک ساچمه در فاصله پانزده متری دوربین رو صفر می کنم.

به نظرتون دوربینم چطوره کیفیتش؟ آیا ایراد از دوربین هست؟ یا شاید من باید خیلی دقیق بشم

ضمنا، دو مدل ساچمه دارم، گامو مگنوم و گامو پرو مگنوم. شخصا فکر می کنم مگنوم انگار دقتش بیشتر باشه، این درسته یا فقط احساسی هست که من نسبت به این نوع ساچمه دارم؟ حس می کنم پرومگنوم دقت بالایی نداره
ماشاالله چه انجمن پر رونقی، سه روزه از پست می گذره، یه نفر هم رد نشده از کنارش...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع