انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: طرح استتار وچاپ آن روی برچسب و ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام و ارادت خدمت دوستانKhansariha (8)
این سایت نحوه استتار کردن وسایل وتفنگ را با هزینه کم و اسان اموزش میده . امیدوارم بکارتان بیاد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13803591561.jpg]
موفق باشید
دوستان عزیز هر طرح استتاری برای چاپ میخوان بفرمایند براشون با کیفیت بالا قرار میدم .....

بدرود

چند نمونه برگ و شاخه که دوستمون میخواستن :

[تصویر: rt_adv_max_4.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: pc_6000_realtree_oak_camo.jpg]
(2014-11-09 11:59 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من برا مناطق کویری و ترجیها دیجیتالی میخوام.Khansariha (256)

خدمت دوست عزیزم
چند مدل قرار دادم

[تصویر: digital-camo-desert-by-polydaktyl-d3dv1rf.jpg]

Khansariha (8)
اینم چند نمونه استتار شده ... بسیار عالی

[تصویر: article-2523058-1A13E7C700000578-608_964x641.jpg]

[تصویر: camo_image_ap_9a.jpg]

[تصویر: camo-fashion-hunting.jpg]

[تصویر: article-2523058-1A133AD300000578-914_964x638.jpg]

Khansariha (290)
سلام
دوست عزیز برای مناطق نی زار دارید
Khansariha (8)
(2014-11-10 02:58 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
Khansariha (8)

من دارم رفتم مغازه برات میزارم
برای موسی اواک هست
(2014-11-10 02:58 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
Khansariha (8)

اینم برای داداش گل

[تصویر: 30_stor.jpg]
دوستان عزیز این برچسب ها رو از کجا میشه تهیه کرد ...
ادامه استتار برای نیزار :

[تصویر: 58399803890254812091.jpg]

[تصویر: kw1desc_0.jpg?itok=H9S2DWlb&slid...on=elastic]

[تصویر: rt_adv_max_4.jpg]

[تصویر: straw_texture_by_texturee-d4b9pkw.jpg]

[تصویر: straw%20raw.jpg]

(2014-11-10 02:32 PM)همدل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز این برچسب ها رو از کجا میشه تهیه کرد ...

سلام ..این ها طرخ میباشند...

شما باید به چاپ خونه مراجعه کنید با ارائه دادن طرح مورد نظر اون رو روی پارچه یا برچسب و ... هر چیز مورد نظر چاچ کنید..

برای کمینگاه عالی میشه از این تصاویر استفاده کرد.... چاپ کنید روی پارچه یا بنر ... Khansariha (8)

بنده برای کمینگاه عالی از این طرح ها استفاده کردم... مخصوصا لباس ... خیلی هم سادست
میشه این برچسب ها روی پارچه یا چرم چاپ کرد؟ خیلی طرحشون عالیهKhansariha (8)
(2014-11-10 06:10 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه این برچسب ها روی پارچه یا چرم چاپ کرد؟ خیلی طرحشون عالیهKhansariha (8)

بله ... صد در صد...

میتونید رو پارچه و بنر و چیزهای دیگه چاپ کنید بسیار عالی میشه.
به چاپ خونه های شهرتون مراجعه کنید

طرح خاصی مد نظرتون بود اعلام کنید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع