انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: طرح استتار وچاپ آن روی برچسب و ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
عزیزان سعی کنن که تو آپلودری به غیر آپلودر سایت خودمون آپلود کنن که واتر مارک نیفته روش... مثلا پیکو فایل خوبه...

با تشکر... Khansariha (8)Khansariha (8)
طرح هایی که من میزنم بزرگن وواتر مارک جای زیادی توش نمیگیره.راحت میشه اون تیکه رو حذف کرد.
امیرحسین جان خاروخاشاک بیابونی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان، مال شما که واتر مارک نداشت، نال بقیه ی عزیزان منظورم بود... Khansariha (226)
برای منم داره اما چون عکس درسایز بزرگه دیده نمیشه ومیوفته یه گوشه.
اِ، درسته، الان که دقت کردم متوجه شدم... ولی اصلا معلوم نیست... Khansariha (214)

من دانلودشون کردم برای روز مبادا... با فتوشاپ میشه راحت اون تکه رو برید... Khansariha (219)

باز هم ممنون امین جان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خواهش میکنم.
طرح پاییزی وجنگلی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مثل اینکه شرینگ طرح استتار هم هست درست مثل شرینگهای الکتریکی که با گرما جمع میشه و خیلی بهتر از پارچه ای در میاد.
اگه رو همین شرینگهای که تو بازار هست(البته نوع ظریفش که برای باطری استفاده میشه و هم عرض قنداق باشه),بشه این طرحها را زد از همه جنسی بهتر و راحت تر هستKhansariha (214)
من خودم روکش حرارتی آلمانی دارم.بااتو مخصوصی میشینه روجسم وخودشو جمع میکنه.هربسته 2متری 60 تومن.اما هنوز موفق نشدم طرح استتارش رو پیداکنم.روشون هم نمیشه چاپ کرد.
تو انواع رنگ ها هست.به صورت تک رنگ وشطرنجی.
امین جان ممنون بابت طرح بیابان....دقیقاً همون چیزیه که می خواستم! ولی اون طرح پاییز فکر کنم رنگ هاش خیلی مناسب نباشن...
راستی در مورد اون برچسب های آ3>>> اگر مثل همون تبلیغات که روی در ها می چسبونن (مثل چاه باز کنی و فنر برقی) باشه فایده نداره چون هم از قنداق به سختی جدا میشه و هم از لوله و زاج رو پاک میکنه و تازه برق هم میزنه که استتار رو به هم میزنه...
من یه راه حل به ذهنم رسید...
این جلد های چسبی ها هست که میکشن رو کتاب...چون طرح داره نور رو منعکس نمی کنه...میشه به جای چسب نواری استفادش کرد...
راستی: کسی عکس بزرگ و با کیفیت این طرح رو داره؟
[تصویر: 13498855943.jpg]
[تصویر: camouflage_sjpg10245.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع