انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: طرح استتار وچاپ آن روی برچسب و ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
راهنمای بودیم یه چیزی بود به اسم ابرو باد
دوستان حالا این روشو گیو کنید البته تست نکردم ببینم رو پارچه میشه یا نه ولی رو کاغذ قشنگ در میاد
نشاسته رو تو آب جوش حل میکنی.کلی هم میرنی تا نشاسته گلوله گلوله نباشه بعد با گواش یا رنگ های دیگه به طوری که میخواین و با هر رنگی که به منطقه ی مورد نظرتون میخوره به صورت متفرق رنگو تو اب میریزید و بعد اروم پارچه یا کاغذو میزارین روش
تگه میخواین طرحتون مخلوط تر باشه یه کوچولو همش بزنین
گمون نکنم داین طرح پس از شست و شو دووم بیاره عزیزم .. نشاستست Khansariha (226)
حالا دوستان امتحان کنن
(2012-11-22 12:10 AM)Samuel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا دوستان امتحان کنن

بستگی به رنگی داره که روی اب میریزین(نشاسته ته نشین میشه)خودم دوران راهنمایی انقدر درست کردم که معلم نمیدانست چیکارشون کنه.Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
این مدل(نشاسته دار)معمولا برای رنگ هایی مثل گواش است و گرنه میشه با رنگ روغنی بدون نشاسته استفاده کرد.
باید از رنگ هایی استفاده کرد که سبکتر از اب باشن تا روی اب بمانند و زود ته نشین نشن.
توی یک مستند دیدم برای رنگ امیزی(استتاری)کمان از روش قوطه وری استفاده کردن.Khansariha (8)
(2012-11-20 02:57 PM)leopard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راهنمای بودیم یه چیزی بود به اسم ابرو باد
دوستان حالا این روشو گیو کنید البته تست نکردم ببینم رو پارچه میشه یا نه ولی رو کاغذ قشنگ در میاد
نشاسته رو تو آب جوش حل میکنی.کلی هم میرنی تا نشاسته گلوله گلوله نباشه بعد با گواش یا رنگ های دیگه به طوری که میخواین و با هر رنگی که به منطقه ی مورد نظرتون میخوره به صورت متفرق رنگو تو اب میریزید و بعد اروم پارچه یا کاغذو میزارین روش
تگه میخواین طرحتون مخلوط تر باشه یه کوچولو همش بزنین

(2012-11-22 12:10 AM)Samuel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا دوستان امتحان کنن
جناب ساموئلKhansariha (8)
فرمایشتون در مورد دوام این طرح استتار صحیحه و اون طرح ابروباد برای کارهای خطاطی و تذهیب اون بکار میره و حتما فرمایش دوستمونLeopard استفاده از روش ایجاد طرحه ونشاسته برای اهار ودوام کاغذ بکار میره واگه قرار باشه طرح رو پارچه بیفته دیگه نیازی به نشاسته نیست چون پارچه آهار میگیره و شکننده میشه
البته با اینهمه تنوع و فراوانی پارچه های مختلف استتاری یعنی واقعا نیاز به ساختن دستی اون هست ! مگر اینکه یه طرح ابتکاری مد نظر باشه
Khansariha (256)
چیزی بود که به نظرم رسید
یه جا یه چی دیگه دیدم البته حیف تفنگه ولی شاید بشه رو پارچه کار کرد
اول طرف یه استر خاکستری رو کل قنداق زده بود و بعد با گذاشتن یه سری برگ روی نواحی مختلف و اسپری کردن را رنگ سبز کم رنگ طح استتاری درست کرده بود
فک کنم پارچه های طرح استتاری بیرون گیر بیاد و اینقدر گرون نباشه که لازم به درست کردنش باشه
(2012-11-22 09:28 AM)leopard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی بود که به نظرم رسید.
یه جا یه چی دیگه دیدم البته حیف تفنگه ولی شاید بشه رو پارچه کار کرد.
اول طرف یه استر خاکستری رو کل قنداق زده بود و بعد با گذاشتن یه سری برگ روی نواحی مختلف و اسپری کردن را رنگ سبز کم رنگ طح استتاری درست کرده بود.
فک کنم پارچه های طرح استتاری بیرون گیر بیاد و اینقدر گرون نباشه که لازم به درست کردنش باشه.

برای اون طرح که روی اسلحه با اسپری رنگ میکردن منم اون فیلم را دیدم اما حیف اسلحه و قنداق چوبش است که ادم با اسپری روش رنگ کنه.
برای پارچه هم پارچه باعرض 1.5 متری(استتاری)پیدا کردم ضد اب هم هست متری 25 تومن و متر مربعی17 تومن.
منم یک متر برای ساخت کاور گرفتم.توضیحات کامل و مراحل ساخت را توی تاپیک ساخت کاور میزارم.
اینم عکسش یکم تاش زدم تا پشتش که ضد اب هم هست معلوم باشه.
[تصویر: 13536119441.jpg]
البته یه جای دیگه بود پارچه داشت اونم متری 17(البته نمیدانم متر مربعی یا متر طولی)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در یک سایت از کشور چین یه سری چسب 7 سانتی دیدم که روش طرح استتار داشت
البته قیمتش کمی بالا بود
هر چسب حدود 40 تومنی می افتاد
ولی خوب یه چیز درست حسابی ازش در میاد
فکر کردم بد نیست یکی از اینها سفارش بدم برام بیاد و زیرش یه ابر نازک بزارم
البته همش رو ابر نمیخوام بزارم
بیشتر نظرم زیر لوله هست که وقتی تکیه میدم به جایی خش نیوفته و استتار هم رعایت بشه
دو منظوره میشه
نظر دوستان چیه؟
کسی عکس با کیفیت از طرح استتار برگ و درخت داره؟
سلام دوستان اگه بخوام با پارچه طرح سپاه برای تفنگم طرح استتار درست کنم هم برای قنداق و هم برای لول تفنگ بعد هر بار شلیک که لول یکم داغ می شه پارچه مشکلی ایجاد نمی کنه برای لول؟Khansariha (215)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع