انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه at44 وmarauder و walter 1250
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
همانطور که همه میدانیم این سه تفنگ در کالیبر 5.5 تقریبا همقدرت می باشند و با کیفیتهای متفاوت و قیمتهای متفاوت و مکانیزمهای متفاوت و قدرت تقریبی 40 ژولی دارند به نظر مقایسه کامل این تفنگها از نظر دقت و قیمت و امکانات و حساسیت به ساچمه ها و نظر کلی و .... هر چیزی که باید در نظر گرفته شود توسط اساتیدی که تجربه کار کردن با این تفنگها را دارند می تواند کمک بزرگی برای تصمیم گیری مابقی دوستان باشد بنابراین از همه دوستان و اساتید مطلع خواهش میکنم مطالب و نظرات ارزشمند خود را ذکر کنند
به نظر من چون مارادور قیمتش بالاتر هست و کیفیت بسیار بالاتری داره نمیشه با اینا مقایسه بشه
مارادور و والتر رگوله هستند ولی اون یکی نه
تنها مزیت هاتسان قیمت مناسبشه
البته دقت فوق العاده ای هم داره
اگه فقط قدرت و دقت مد نظر باشه میتونیم وایرخ 100 و دیانا p1000 رو هم به مقایسه اضافه کنم
دقت همه هم که عالیه
ولی دقت مارادور و والتر بیشترهKhansariha (8)
تاپیک خوبیهKhansariha (8)هر سه تفنگ واقعا دقیق هستند ولی والتر به خاطر وجود رگولاتور احتمالا دقیقتره.از لحاظ کیفی هم والتر و مارادور در رده ی بالاتری قرار میگیرند.من به شخصه انتخابم مارادور خواهد بود به دلیل صدای فوق العاده کم و خوشدستی و کوتاه بودنKhansariha (8)
امین جون مطمئنی مارادور رگوله نیست؟
من توی تاپیک های کرنوگرافی تو سایت های خارجی دیدم که شات های بسیار منظمی داره
احسان جان تا جایی که من میدونم خیر رگوله نیستKhansariha (8)
مارادور داری فشار شکن است و فشار شکنی کاملا مهندسی و کاملا کارامد واز رگولاتور وایرخ 100 و والتر هم بهتر میباشد و دارای شلیکهای خیلی خیلی بهتر و دقیق تر کلا مارادور در 10 برند اول دنیا مقام اول را مجدد کسب نمود و وایرخ 100 مقام دهم حال خودتان قضاوت کنید. لینک و توضیح کامل ان هم در سایت پیرامید بود.
موفق باشید
من مارادور نداشتم ونظری نمیدم .والتر اسلحه رگوله هست ولی رگلاتورش تو هوای سرد گاها گیج میزنه وبالانس وزنیش مناسب نیست .برای شارز نیاز به باز کردن سیلندر داره ،با هر بار گلن زدن یک ساچمه وارد لوله میشه واگر حواس تیر انداز جمع نباشه چند ساچمه وارد لوله میکنه وماشه قابلیت سبک کردن وزن نداره واز مزایای اون لوله 60 سانتی وسازگاری باهر نوع ساچمه و خرکار بودنشه.at44 10اسلحه خوشدست با بالانس وزنی مناسبه وبا تلنبه راحت شارز میشه وتعداد شات مناسب داره ،قیمتش مناسبتره ووزن ماشه اش رو خیلی میشه سبک کردواز جمله معایبش اینه که با تعداد معدود ساچمه سازگاره..در کل من at44 10 رو پیشنهاد میکنم
مرسی استادKhansariha (8)
شما که با بیشتر این تفنگا کار کردی به نظرت دقت کدوم از همه بهتره؟
تمامی بنجامین های مارادور ساخت امریکا میباشد و اصلا متفرقه ندارد
بنجامین مارادور قنداقش ساخت کانادا میباشد برای همین در سری های جدید ننوشته ساخت امریکا بخاطر قوانین تجاری
اما سری های سال های قیل سال 2006 نوشته بود ساخت امریکا زیرا قنداق هم امریکایی بود
یک لینک خارجی است بنام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مظالعه این سایت که خیلی خیلی قوی و عالی میباشد و دارای تمام اطلاعات در مورد این شاهکار را میتوانید در ادرس بالا بخوانید
دوست خوب شما میفرمایید چه موردی را دیدید؟ تا من اگر اطلاعات لازمه را داشتم شما را راهنمایی کنمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع