انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه at44 وmarauder و walter 1250
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
خوب احتمال بسیار بسیار زیاد تفنگ استوک از خارج اورده شده بوده
چون من خودم تا به حال به چنین موردی بر نخوردم
بنظرم شما هم قید اونی را که دیدید بزنید ونخرید که مطمینا جزو استوکها و برای مرجوع کردن به کارخانه بوده که یکسری از تجار لطف دارند ومیروند استوکها را میخرند تا برایشان ارزانتر تمام شود
و همیشه هر کارخانه ایی چه تفنگ سازی و چه حتی کامپیوتر سازی اجناس استوک دارند و در واقع ضایعاتشان میباشد و ربطی به کیفیت یک برند ندارد
به قول قدیمی ها که یک ضرب المثل است میگه از 100 تا چشم یکیش هم میترکه و بابا قوری میشه خخخخخ
ان مارادوری که شما دیدید از همان گونه بوده
موفق باشیدKhansariha (8)
ممنون از راهنمایی
حالا شانس ما باید یه چشم باباقوری گیرمون میومد
Khansariha (226)
شما احیانا فروشنده ای سراغ دارید که مورادور داشته باشه و تایید کنید که سلاحش با اون چیزی که فرمودین مطابقت داشته باشه
Khansariha (8)
تشکر از این تاپیک خوب

من چیزهای که تست کردم و دیدم رو براتون مینویسم مارادور در کل اسلحه بدی نیست بخصوص طراحی خشاب خوبش ولی 10000000000./ اطمینان دارم اون مارادوری که من چند ماهی باهاش کار کردم ساخت چین بود دلیل دارم براش دوستانی که اون مارادور رو دیده بودن دست بنده و عارف عزیز خاطرشون هست ظریف کاریها رعایت نشده بود مثل روکش شوروددبارل که انگار قبل از اینکه سنباده کاری بشه رنگ خورده بود جوری که پر از خط و خش بود این بدجور تو چشم میزد و ماشه بسیار زمخت و قنداق سنگینش از لحاظ دقت اسلحه خوبی بود

.

درخصوص والتر اسلحه بسیار دقیق و خوبیه و لی یکی از مشکلاتش اینکه خشابش زود مستحلک میشه ظاهر زیاد زیبای نداره سایلنسر فابریکش گرونه حدودا" 120 دولار و 1 مشگل دیگش اینکه تانک باید باز بشه تا شارژبشه و به مورور زمان امکان خرابی رزوها هست مثل تفنگ محسن 1984خودمون که من درگیر تعمیرش هستم و در دماهای پایین همانطور که اقا رضا گفتن یکم مشگل داره .

و هاتسان قنداق سنتتیکش چنکی به دل نمیزنه کلا" ظریفکاری زیادی روش نشده در مقایسه با برندی مثل اوانیکس که خدای ظریفکاری هستش یا دیایستیت و... ولی دقت باور نکردنی ازاین اسلحه استحلاک کم و تعداد شات خوب و یکی از بزرگترین محاسن این اسلحه استندارد دبی ایشن خیلی خوب این اسلحه هستش

و یک حسن دیگه اون اینکه کوپل شارژش با اوانیکس یکی هستش و همچنین سایانسرهاشون

. Khansariha (8)
عکس نزدیک از مخزن و روکش لوله
[تصویر: IMG_0219.jpg]
عکس خود تفنگ
[تصویر: IMG_0217.jpg]
پورنگ جان اسلحه شما کلا" با اون اسلحه ای که من داشتم و تست کردم تفاوت میکنه از پرچمش پیداست و در خصوص بنجامین من خودم چندین سال بنجامین سوپر استریکش رو داشتم و کاملا" مشخص بود که کار چینه ولی درکل تحت لیسانس تولید میشه چون برند برند امریکاست
بله کلیه فنر پیستونیهای بنجامین مونتاژ چین است
اما کلیه پی سی پی های بنجامین ساخت امریکا استKhansariha (8)
نماینده رسمی کلیه محصولات کراسمن بنجامین امریکا در ایران هم فقط اقای سرابادانی هست که تعداد وارداتش از کارخانه اصلی فقط جوابگوی بازار تهران است
اما گفتم اون مارادوری که شما دیدید 100 در 100 استوک بوده و مرجوعی در لینک صفحه قبل هم که دادم مطالعه بفرمایید به هیچ وجه مارادور ساخت کشور ثالثی نمیباشدKhansariha (8)
اقا پورنگ عزیز
طبق فرمایش شما من از سایت دیدن کردم حرف شما متین ولی ایا ایشان قادر به ارایه مدرکی مثل گواهی مبدا اصل کالا خواهد بود به نظرتون
بنده از این بحث قصد زیر سوال بردن برند سرشناسی مثل بنجامین رو ندارم فقط چون به بنجامین خیلی علاقمند هستم دوست دارم واضح بدونم که ممکنه بطور غیر رسمی یا رسمی این سلاح در کشور چین تولید بشه یا خیر
با سپاس و احترام
Khansariha (8)
بنجامین یک کارخانه قدیمی و معروف وسرشناس است
اگر قرار بود مارادور هم مونتاژ چین باشد با افتخار بر روی مارادور حک میکرد چین! همانند بنجامین تریل ان پی و مدل سوپر استریک و...
اما میبینید که بر روی مارادورننوشته ساخت و یا مونتاژ چین!!
در همان لینکی که به شما دادم همین سوال را امریکا یها و اروپایها پرسیدن
و خود صاحب بنجامین توضیح کامل داده
مارادور فقط و فقط قنداقش ساخت کانادا میباشد به همین دلیل بخاطر قوانین تجارت کارخانه بنجامین بر روی مدل مارادور نمینویسد ساخت امریکا.
اگر قرار بود ساخت و مونتاژ چین باشد طبق روابط بین الملل تجارت موظف به نوشتن ساخت و یا مونتاژ کشور ثالث بودند
و برگه کلیه مارادورها که توسط نمایندگی ان وارد شده گویای این مطلب هم هست که همه از امریکا امده اند میتوانید با اقای سرابادانی حضوری ملاقات داشته و کلیه اسناد بلومفیلد امریکا را که نزد ایشان است ببینید
(2012-08-03 05:42 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله کلیه فنر پیستونیهای بنجامین مونتاژ چین است
اما کلیه پی سی پی های بنجامین ساخت امریکا استKhansariha (8)
نماینده رسمی کلیه محصولات کراسمن بنجامین امریکا در ایران هم فقط اقای سرابادانی هست که تعداد وارداتش از کارخانه اصلی فقط جوابگوی بازار تهران است
اما گفتم اون مارادوری که شما دیدید 100 در 100 استوک بوده و مرجوعی در لینک صفحه قبل هم که دادم مطالعه بفرمایید به هیچ وجه مارادور ساخت کشور ثالثی نمیباشدKhansariha (8)
آقا david امکانش هست آدرس اقای سرابادانی را بدهید چون من در فکر تعویض at44 با یک مارادور هستم البته با توجه به نظرات دوستان در این سایت تصمیم نهایی را خواهم گرفت در ضمن شما مارادور سالم و مطمئن دست دو سراغ دارید؟Khansariha (8)
از اقا پورنگ تشکر میکنم
تقاضا میکنم درصورتیکه از ایراداتی که به این سلاح وارد هست اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند
Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع