انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای هاوک-Hawke Scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
99 درصد دوربینهایی با برندهای معتبر که در ALIEXPRESS بفروش میرسند فیک هستند.
کلا مدلهایی از هاوک اصلی هستند که در فروشگاههای اینترنتی آمریکایی و اروپایی مثل آمازون موجود هستند.
این هاوکهای دهانه 50 که ارزون قیمت هم هستند داخلشون پر از کرک و براده و پودر رنگ مشکی هست.
تفاوت دوربینهای اصل و فیک را میتوان از روی وزن -شفافیت- تمیزی داخل دوربین-نوع تورت ها و... به راحتی تشخیص داد.
(2015-11-25 04:47 AM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا مدلهایی از هاوک اصلی هستند که در فروشگاههای اینترنتی آمریکایی و اروپایی مثل آمازون موجود هستند.
این هاوکهای دهانه 50 که ارزون قیمت هم هستند داخلشون پر از کرک و براده و پودر رنگ مشکی هست.
تفاوت دوربینهای اصل و فیک را میتوان از روی وزن -شفافیت- تمیزی داخل دوربین-نوع تورت ها و... به راحتی تشخیص داد.
امیرجان من اطلاع زیادی از علی اکسپرس ندارم ، ولی اینکه همه جنساش فیک باشه و با قطعیت بتونم این موضوع رو تایید کنم نه! بعدش فروش در یک وبسایت مثلا آمازون و یک وبسایت آسیایی چه ربطی به فیک بودن داره !
اینکه این رده از دوربین ها کیفیت سری های بالاتر رو ندارند شکی نیست و دوستانی هم که ازم می پرسند بهشون می گم برند سنترپوینت بگیرند بهتره بار کاربرد عمومی ، چون دوستان از این سری در حد سایدویندرهای هاوک انتظار دارند !

در مورد سوال دوستمون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو می تونید مطالعه کنید. در این رابطه خود هاوک کاملا شفاف سازی کرده !
این سری که دیگه توسط هاوک تولید هم نمیشه ولی در بازار های آسیایی و برخی بازارهای اروپایی با قیمت حدود 90 دلار داره فروش میره ، توضیحات کافی در موردش درج کردم و کاربر دیگه آقا رضا هم عکسها و اطلاعات خودشون رو در این رابطه قرار دادند.

Khansariha (8)
(2015-11-24 07:23 PM)دآيي♦علي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-08 06:20 PM)hellboyn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ببخشید که بنده حقی این سوال مبتدیانه رو اینجا میپرسم
این لینک دوربین 6*24-50 هاوک هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم ببینم اگه بشه با قیمت حدود 280 تا 290 تهیه کرد بهتر از سنتر 4*16 نیست؟برای اسلحه پانچر.
بعد اگه دوستان اطلاعات دارن از نظر امکانات نسبت به سنتر 16*4 مقایسه بفرمایند.

سلام دوستان Khansariha (8)

درخواستی داشتم از دوست خوبمون هلبوی جان
در تاپیک "چیزهایی که خریده اید" مطلع شدم این دوربین رو خریدین ، انشاله مبارک باشه و تورتاش واستون بچرخهKhansariha (8)Khansariha (8)
ازاونجا که با موضوع این تاپیک هماهنگ بود ازتون درخواست دارم همنطور که قول دادین یه ریویو از دوربینی که تهیه کردین قرار بدین

چندتا سوال خاص برای خودم پیش اومده که اگه بقیه دوستان هم اطلاعی دارن ممنون میشم جواب بدن ؛

1 آیا این دوربین واقعا ساخت هاوک هست و به اصطلاح طرح یا فیک نیست؟ (با توجه به اینکه فروشگاه علی اکسپرس ماشاله از فروش هیچ جنس بنجلی مضایقه نمیکنه و تماما جنساش ساخت چینه)

2 رتیکل دوربین رو تو اینترنت سرچ کردم و میل-دات ساده بود ، آیا رتیکل از نوع حک شدس ؟ ؛ نظر خودتون در مورد رتیکلش چیه ، چون من دید خیلی خوبی به این رتیکل ندارم و تصورم اینه که استفاده ازش برای فواصل دور خیلی راحت نباشه (به دلیل داتهای کم و رندومش که شاخص خاصی نداره برای فاصله های مختلف و از اونطرف هم افت ساچمه زیاد تفنگ بادی)

3 شفافیت لنزها و بخصوص دقتش بنظر شما چطوره و آیا در زوم 24 هم که ماکسش هست همون دقت رو داره ؟

4 الان این مدل رو کسی قیمت داره داخل ایران ، یا اصلا موجود هست ؟

5 یک سوال هم درمورد نحوه خریدش برام پیش اومده که با توجه به موضوع تاپیک اگه صلاح دیدید اشاره ای کنید ؛
با عرض سلام .خدمت شما عرض شود که من بی غرض نظر میدم.
راستش به نظرم این دوربین در رده کیفست متوسط هستش.
تاکتیکال هستش
و خوب کیفست بدنش بد نیست.وزنش حدود 700 گرم هست.
هنوز فرصت تست کامل نشده ولی خوب نمیشه از یه دوربین 90 دلاری انتظار دوربین 400 دلاری رو داشت.
به نظرم در رده کیفیتی همون لیپرز ها هستش حالا یکم بهتر.
در ایران نمونه زوم پایین تر همین نوع حدود 650 تا 800 بچه ها خریدن و نشنیدم کسی از این نمونه داشته باشه.
والا در مورد رتیکلش مطمین نیستم که چطوره باید انشالله دوربین رو به یه خبره نشون بدم.انشالله نتیجشو میگم.فعلا همین قد رو داشته باشین.
در مورد خرید هم بسیار اسان هستش فقط تو ایران به علت بررسی در مبادی زیربط دیر تحویلم دادن حدود 1 ماه الاف شدم.

(2015-11-25 04:47 AM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا مهندس مال من براده و کرک نداره
تاکتیکاله
پودر رنگ هم نداره.
دقیقا مثل همون مدلی هستش که اقا صادق در لینک توضیحشو داده ولی با زوم بیشتر و اینکه طبلکاش فرق داره.
احتمالا از موقعی که هاوک دیگه اینو تولید نکرده خط تولیدشو داده به یه جای دیگه.
از اقا صادق تقاضا دارم جواب متن ارسالی از هاوک رو برامون ترجمه کنن یا ادرس لینک رو بدن خودم بپرسم ازشون.
تشکر.
(2015-11-25 09:55 AM)hellboyn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-24 07:23 PM)دآيي♦علي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-08 06:20 PM)hellboyn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ببخشید که بنده حقی این سوال مبتدیانه رو اینجا میپرسم
این لینک دوربین 6*24-50 هاوک هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم ببینم اگه بشه با قیمت حدود 280 تا 290 تهیه کرد بهتر از سنتر 4*16 نیست؟برای اسلحه پانچر.
بعد اگه دوستان اطلاعات دارن از نظر امکانات نسبت به سنتر 16*4 مقایسه بفرمایند.

سلام دوستان Khansariha (8)

درخواستی داشتم از دوست خوبمون هلبوی جان
در تاپیک "چیزهایی که خریده اید" مطلع شدم این دوربین رو خریدین ، انشاله مبارک باشه و تورتاش واستون بچرخهKhansariha (8)Khansariha (8)
ازاونجا که با موضوع این تاپیک هماهنگ بود ازتون درخواست دارم همنطور که قول دادین یه ریویو از دوربینی که تهیه کردین قرار بدین

چندتا سوال خاص برای خودم پیش اومده که اگه بقیه دوستان هم اطلاعی دارن ممنون میشم جواب بدن ؛

1 آیا این دوربین واقعا ساخت هاوک هست و به اصطلاح طرح یا فیک نیست؟ (با توجه به اینکه فروشگاه علی اکسپرس ماشاله از فروش هیچ جنس بنجلی مضایقه نمیکنه و تماما جنساش ساخت چینه)

2 رتیکل دوربین رو تو اینترنت سرچ کردم و میل-دات ساده بود ، آیا رتیکل از نوع حک شدس ؟ ؛ نظر خودتون در مورد رتیکلش چیه ، چون من دید خیلی خوبی به این رتیکل ندارم و تصورم اینه که استفاده ازش برای فواصل دور خیلی راحت نباشه (به دلیل داتهای کم و رندومش که شاخص خاصی نداره برای فاصله های مختلف و از اونطرف هم افت ساچمه زیاد تفنگ بادی)

3 شفافیت لنزها و بخصوص دقتش بنظر شما چطوره و آیا در زوم 24 هم که ماکسش هست همون دقت رو داره ؟

4 الان این مدل رو کسی قیمت داره داخل ایران ، یا اصلا موجود هست ؟

5 یک سوال هم درمورد نحوه خریدش برام پیش اومده که با توجه به موضوع تاپیک اگه صلاح دیدید اشاره ای کنید ؛
با عرض سلام .خدمت شما عرض شود که من بی غرض نظر میدم.
راستش به نظرم این دوربین در رده کیفست متوسط هستش.
تاکتیکال هستش
و خوب کیفست بدنش بد نیست.وزنش حدود 700 گرم هست.
هنوز فرصت تست کامل نشده ولی خوب نمیشه از یه دوربین 90 دلاری انتظار دوربین 400 دلاری رو داشت.
به نظرم در رده کیفیتی همون لیپرز ها هستش حالا یکم بهتر.
در ایران نمونه زوم پایین تر همین نوع حدود 650 تا 800 بچه ها خریدن و نشنیدم کسی از این نمونه داشته باشه.
والا در مورد رتیکلش مطمین نیستم که چطوره باید انشالله دوربین رو به یه خبره نشون بدم.انشالله نتیجشو میگم.فعلا همین قد رو داشته باشین.
در مورد خرید هم بسیار اسان هستش فقط تو ایران به علت بررسی در مبادی زیربط دیر تحویلم دادن حدود 1 ماه الاف شدم.

والا مهندس مال من براده و کرک نداره
تاکتیکاله
پودر رنگ هم نداره.
دقیقا مثل همون مدلی هستش که اقا صادق در لینک توضیحشو داده ولی با زوم بیشتر و اینکه طبلکاش فرق داره.
احتمالا از موقعی که هاوک دیگه اینو تولید نکرده خط تولیدشو داده به یه جای دیگه.
از اقا صادق تقاضا دارم جواب متن ارسالی از هاوک رو برامون ترجمه کنن یا ادرس لینک رو بدن خودم بپرسم ازشون.
تشکر.
رتیکل های دوربین های هاوک همگی حکی رو شیشه هستند. در مورد کیفیت بدنه من امتیاز بیشتری رو میدم به لیپرز و سنترها که شیک تر طراحی شدند. اینکه تولید نمی کنه به این معنی نیست که کسی دیگه براش تولید می کنه! وقتی محصولی تولیدش متوقف میشه تو بازار موجود هست تا مدتی و یا مدتی بیشتر ، جایگزین این مدل سری هاوک هستند. در این میان بازارهایی مثلی علی اکسپرس مقدار زیادی رو نگه میداره و با قیمت های خاص می فروشه /
اما در مورد نظر آقای عمادی در برخی از موارد مشکلی که ایشون گفتند وجود داشته و این موضوع قابل انکار نیست. اینکه این اتفاق در تولید افتاده یا نه رو قطعی نمی تونم بگم. بنده دو مدل از سایدویندر این برند رو چک کردم و خوب کیفیت سر تا پا فرق می کنه.
(2015-02-23 04:24 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز با ارسال یک ایمیل موارد زیر را از شرکت هاوک سئوال کردم که اول با ارسال یک پساخ تشکر و توضیحاتی راجع به بخشهای مختلف کمپانی و چگونگی ارسال ایمیل ها درخواست وقت برای بررسی سئوالات و جواب به آنها کرده و امروز نیز پاسخ سئوالات زی یک ایمیل دوباره برام ارسال شد .
سئوالات من :
- آیا این دوربین در حال حاضر توسط هاوک تولید می شود با توجه به اینکه در بخش فروش وبسایت آن شرکت قرار ندارد؟
- آیا این دوربین و یا دوربین های هم رده با میلدات استاندارد هاوک با نرم افزارهای چیرگان و BRC همخوانی دارند؟

متن پاسخ هاوک :

[تصویر: 14246983021.jpg]

Khansariha (8)

ممنون از دوستان واسه نظرات خوبشون

نکته ای که بنظرم اومد اینه که این دوربین هنوزم تولید میشه و البته فقط به شکل سفارشی برای مشتریهایی که به شکل فله ای (تعداد زیاد) سفارش بخوان و البته از رو متن ایمیل استناد کردم
درمورد ترجمه متن ایمیل هم که هلبوی جان درخواست کردن بنده خلاصه ای میزارم :
.................
در جواب ایمیل آقا صادق گفتن که دوربین شما (پ.ن.همون مدل که مشابه مدل دوربین دوستمون هلبوی هست البته با زوم بالاتر) از مدلهایی است که فقط در صورت سفارشی اونم در تیراژ بالا برای مشتریانشون (پ.ن. که این مشتریان یا تاجرن یا تولیدکننده اسلحه یا فروشگاههای بزرگ مثل علی اکسپرس) تولید میشن و استفاده اصلیش اینه که تو فروشگاهها با اسلحه بصورت پیشفرض (حالت اشانتیون البته مفت نه خخخ) به مشتریها فروخته بشه.(حتما تا حالا دیدین که بعضیا اسلحه با دوربین و ست کامل میفروشن که تو خارج بیشتر هست این قضیه)

در ادامه هم گفته که این دوربینها کاملا با نرم افزار چیرگان و بی آر سی سازگارن .(یه نکته ایم گفته که یکم تخصصیه و نمیدونم دقیق بتونم منظورو برسونم و اون اینکه:) این دوربین دارای رتیکل استاندارد دوربینهای هاوکه با این تفاوت که نیم میل-دات (اون خطا که وسط دوتا میل-دات میزارن) رو نداره و البته در استفاده از دوربین با نرمافزارها این موضوع خیلی به چشم نمیاد و قابل چشم پوشیه (منظورش اینه میشه بیخیال نیم میلدات شد)
..............
این متن ایمیل بود که خب راهنما بود حداقل در این مورد که دوربین ساخت هاوکه
ولی خب من نشونه ای از این که بگه دیگه تولید نمیشه ندیدم و چیزی که فهمیدم اینه که تا سفارش عمده ای نباشه تولید نمیشه و اگه باشه تولید میشه
(2015-11-25 08:51 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیرجان من اطلاع زیادی از علی اکسپرس ندارم ، ولی اینکه همه جنساش فیک باشه و با قطعیت بتونم این موضوع رو تایید کنم نه! بعدش فروش در یک وبسایت مثلا آمازون و یک وبسایت آسیایی چه ربطی به فیک بودن داره !
اینکه این رده از دوربین ها کیفیت سری های بالاتر رو ندارند شکی نیست و دوستانی هم که ازم می پرسند بهشون می گم برند سنترپوینت بگیرند بهتره بار کاربرد عمومی ، چون دوستان از این سری در حد سایدویندرهای هاوک انتظار دارند !

در مورد سوال دوستمون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو می تونید مطالعه کنید. در این رابطه خود هاوک کاملا شفاف سازی کرده !
این سری که دیگه توسط هاوک تولید هم نمیشه ولی در بازار های آسیایی و برخی بازارهای اروپایی با قیمت حدود 90 دلار داره فروش میره ، توضیحات کافی در موردش درج کردم و کاربر دیگه آقا رضا هم عکسها و اطلاعات خودشون رو در این رابطه قرار دادند.

Khansariha (8)
آقا صادق اگر دقت کنید نوشتم اون نمونه های "برندهای معتبر".
منظورم اینه که مثلا هاوک ها و زایس ها و لئوپولدهاش فیک هستند.
فروشگاههایی مثل علی اکسپرس ظاهرا محدودیتی برای فروش اجناس فیک ندارند ولی سایتهایی مثل آمازون آمریکا اگر حتی یک عدد جنس فیک به معرض فروش بگذارند ، کارخانه اصلی شکایت کرده و جریمه های سنگینی از آنها دریافت میدارد.
الان بعنوان نمونه همین هاوکهای دهانه 50 ارزان قیمت را خودم از نزدیک بررسی کردم و فیک بودن آن برایم محرز شد.این نمونه ها درسایت علی اکسپرس موجود بود برای فروش !!!!
ولی نمونه هایی که در سایت آمازون برای فروش گذاشته شده بود را که از نزدیک بررسی کردم و حتی خریداری کردم کاملا با کیفیت و اصلی بودند البته از نمایندگی هاوک در امارات خریداری شد.
خلاصه بحثم این بود که اگر مدلی از دوربینها رو در سایت آمازون دیدید که برای فروش گذاشته شده اصلی هستند.
و

برای دیدن مقدار تمیزی داخل دوربین هم اون لنز چشمی را تا انتها بچرخونید و باز کنید و بعد توی نور که نگاه کنید قسمت داخل آن با وضوح بسیار زیاد قابل دیدن میباشد.
مخصوصا ذرات نشسته روی لنز دوربین.
در حالت معمولی چون فوکوس روی فاصله هلی دور هست شما خیلی کم قادر به دیدن ذرات روی لنز هستند.
اون ذرات گرد و غبار داخل ارزون ترین دوربینهای بازار هم نیست.
و میتونن براحتی طوری بسازن که نره داخل دوربین اون هم به قول شما با تیراژ زیاد.
پس بهتره دلیل اصلی رو از خود شرکت بپرسید.
سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان.
براي ديانا 52 ,54 دوربين هاوك ايرمكس٥٠ مناسب تره يا سايدويندر دهنه ٤٢؟
توي سايت طبيعت نو قيمت هاوك سايدويندر ٤٢ رو زده ١٤٠٠ كه از قيمت جهانيشم كمتره!!كسي از قيمت اين دوربين خبر نداره؟
ببخشيد طولاني شد!
(2015-11-28 06:20 PM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان.
براي ديانا 52 ,54 دوربين هاوك ايرمكس٥٠ مناسب تره يا سايدويندر دهنه ٤٢؟
توي سايت طبيعت نو قيمت هاوك سايدويندر ٤٢ رو زده ١٤٠٠ كه از قيمت جهانيشم كمتره!!كسي از قيمت اين دوربين خبر نداره؟
ببخشيد طولاني شد!

سری سایدویندر چندین مدل از زوم 10*40 تا 8*32 داره! چه مدلی 1.400 گذاشته ؟
سلام دوست عزيز اينم مدل ها و قيمتشون!
6.5-20x42 1400
Airmax 30 sf 6-24x50 1700
به نظرم مشكوكه!من خودم اوليو ٢٦٠٠ تا ٢٨٠٠ قيمت داشتم!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع