انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکسهایی زیبا از پرندگان و حیوانات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
درود فراوانKhansariha (8)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود عزیزان
اینم جوجه فنج های من
سلام،جناب samerعزیز،برای من باز نمیشه،یه بار چک میفرمایید؟شاید باید دوباره اپلود بشه.تشکر
یک شکارچی کانادایی که برای شکار به کوههای پاکستان رفته بود، با صحنه عجیبی روبرو شد. جسد یک قوچ وحشی که به دلیل رشد نادرست شاخ‌هایش و ورود آنها به داخل سرش جانش را از دست داده بود.

[تصویر: 976893_928.jpg]

[تصویر: 976892_122.jpg]
سلام
دوست عزیز چه عکس خوبی انتخاب کردید. عجب تروفه زیبایی. اما مدتی است که داستانهای خلاف واقع زیر عکس ها می نویسند و در دنیای مجازی منتشر می کنند. مثلا همین قوچ زیبا. اگر خودش مرده پس خونش چرا بیرون زده؟Khansariha (48)
این کبوتر زیبا و رنگارنگ به "کبوتر نیکوبار" شهرت دارد. جزایر نیکوبار زنجیره‌ای جزایر هستند که در شرق اقیانوس هند قرار دارند.

[تصویر: 363759_475.jpg]

[تصویر: 363760_399.jpg]
توراکو معروف به مرغ بهشتی پرنده ای از تیره موزخواران در جنوب شرقی آفریقا است. این پرنده منحصر به فرد طیف رنگی مختلف ازجمله سبز،آبی و حتی صورتی دارد و از میوه های درختان تغذیه می‌کند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الله اکبر. تبارک الله. ادم با این همه ادعا و منم منم در مقابل زیبایی قدرت بیکران خداوند در جا یخ میزنه. تبارک الله
با سلام
من یه چن وقتی بود که هی با خودم کلنجار میرفتم که فصل ش... نیست و .. این چیزا و نباید اسلحه به دست بزنم ولی همش یه حسی بهم میگفت بیخیال برو ش... این موضوع رو با دایی خودم در میون گذاشتم گفت کاری نداره که اسلحه رو بردار یه دوربین عکاسی ببند به دوربین اسلحه برو شکارگاه هر حیوانی دیدی هدف گیری دقیق کن وبعد از عکس بگیر
انجام دادم واقعا موثر بود حساب کردم اگر دیروز میخواستم ش... کنم دوازده تا پرنده ش... کرده بودم
ایشالا دوربینه رسید دستم عکسارو قرار میدم
این روش رو به شدت توصیه میکنم خخخخخ
روش شناسایی پرندگان شکاری در آسمان

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
لینک مرجع