انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حل مشکلات فنی و گزارش مشکلات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
با درود وممنون ازراهنماییتون من با اینکه اسمم در سایت هست ووارد سایت شده ام ولی وقتی میخواهم .در قسمتی مثال همین پیام خصوصی به مدیر ارشد محترم از من نام کاربری و رمزورود میخواهد .وارد میشم باز شده ما اجازه دسترسی به این بخش روندارید !!!ایا باید حق اشتراک پرداخت بشه ؟لطفا وخواهشن اگر ادمین سایت میبینه .جواب بده .در ضمن هیچ ایمیلی به بنده طی 10 روز گذشته که ثبت نام کردم فرستاده نشده .باتوجه به علاقه مندی به بحث تیراندازی وسایت نمیتونم استفاده کنم لطفا راهنمایی واقدام لازمه رو بفرمایید باسپاس ...
(2015-08-22 10:45 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود وممنون ازراهنماییتون من با اینکه اسمم در سایت هست ووارد سایت شده ام ولی وقتی میخواهم .در قسمتی مثال همین پیام خصوصی به مدیر ارشد محترم از من نام کاربری و رمزورود میخواهد .وارد میشم باز شده ما اجازه دسترسی به این بخش روندارید !!!ایا باید حق اشتراک پرداخت بشه ؟لطفا وخواهشن اگر ادمین سایت میبینه .جواب بده .در ضمن هیچ ایمیلی به بنده طی 10 روز گذشته که ثبت نام کردم فرستاده نشده .باتوجه به علاقه مندی به بحث تیراندازی وسایت نمیتونم استفاده کنم لطفا راهنمایی واقدام لازمه رو بفرمایید باسپاس ...

دوست عزیز شما باید کمی در انجمن فعالیت کنید تا کاربر رسمی بشید و بعد مشکل حل میشه
دوستان عزیزدر مورد سرعت باز شدن سایت فعلا با isp ما مشکلی نیست اما ممکنه به دلیل برخی مشکلات که بیان اون کمی سخت هست برخی شرکتهای اینترنتی با سایت ما کمی مشکل داشته باشن که به زودی سعی میکنم تا با برخی تغییرات حلش کنم فقط نیازمند کمک شما عزیزان هم هستم خصوصا کسانی که مشکل کندی باز شدن صفحات رو دارن.من بعد از تغییرات همینجا اعلام میکنم.و فقط شما عزیزان حتما اعلام کنید تغیرات براتون مثبت بوده یا نه
(2015-08-02 04:10 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید من بازم یه سوال دارم چرا سیستم برای من شکلکهارو نمایش نمیده تا انتخاب کنم وهمراه با پاسخ ارسال کنم // پیشاپیش از کمکتون ممنونم

دوست عزیز شما باید حتما اخرین ورژن فلش پلایر و جاوا روی سیستمتون نصب باشه در غیر اینصورت مشکل طبیعی هست
سلام خدمت دوستان
ساعت سایت فکر میکنم مشکل داره(یک ساعت جلو)
دوستان پنل کاربری و ساعت انجمن انگلیسی شده . چه طور درست میشه ؟Khansariha (8)
(2015-09-26 11:59 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پنل کاربری و ساعت انجمن انگلیسی شده . چه طور درست میشه ؟Khansariha (8)
پایین صفحه یک پنجره انتخاب زبان وجود داره روی گزینه پارسی کلیک کنید . Khansariha (8)
(2015-09-26 10:49 PM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
ساعت سایت فکر میکنم مشکل داره(یک ساعت جلو)

با سلام.حق با شمابود دوست من اصلاح شد
سلام وعرض ادب خدمت مدیران سایت
بنده خرداد ماه 92 عضو سایت شدم اما هنوز گروه کاربری اصلی بنده به عنوان تازه وارد هست ؟
و دیگر اینکه چطور میتونم برای امضای خودم تصویر یا عکس قرار بدهم ؟
متاسفانه هر جا رو خوندم نتونستم این دو مشکل رو برطرف کنم این هست که مزاحم مدیر عزیز شدم .
ممنونم از اینکه وقت گذاشته و به دو سوال بنده جواب میدهید .
(2015-10-24 02:57 PM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وعرض ادب خدمت مدیران سایت
بنده خرداد ماه 92 عضو سایت شدم اما هنوز گروه کاربری اصلی بنده به عنوان تازه وارد هست ؟
و دیگر اینکه چطور میتونم برای امضای خودم تصویر یا عکس قرار بدهم ؟
متاسفانه هر جا رو خوندم نتونستم این دو مشکل رو برطرف کنم این هست که مزاحم مدیر عزیز شدم .
ممنونم از اینکه وقت گذاشته و به دو سوال بنده جواب میدهید .
سلام دوست عزیز
همانطور که قبلا نیز گفته شده برای عضویت رسمی میبایست از این مرحله تازه وارد نیز عبور کنید که متاسفانه شما همچنان در این مرحله هستید و بلطبع هنوز محدودیتهای دارید برای عبور از این مرحله نیاز به 30 ارسال از طرف شما میباشد تا به عضویت رسمی دربیایید که تاکنون 21 ارسال انجام داده اید . فعلا Khansariha (8)
درضمن در جواب سئوال دوم عرض شود که در امضا چنانچه بخواهید تصویری قرار دهید کافیه که در قسمت بالای پنجره نوشتاری (طبق عکس) روی ایکون تصویر نمایشی کلیک کنید و یک لینک از عکس مورد نظر را قرار دهید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نحوه ارسال عکس هم قبلا گفته شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع